USC دانش آموزان تحت پیگرد مدرسه برای استرداد شهریه و هزینه های بعد از دانشگاه لغو فرد آموزش به دلیل coronavirus بهداشت عمومی را تهدید یک شرکت قانون روز سه شنبه گفت.

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام واتسون در مقابل دانشگاه جنوب کالیفرنیا مدعی است که USC غیرقانونی امتناع بازپرداخت تمام یا بخشی از دانشجويان بهار سال 2020 شهریه, هزینه ها و برنامه های غذایی “با وجود این به طور چشمگیری کیفیت پایین تر و کمتر ارزشمند آموزش و پرورش و خدمات در حال حاضر در حال ارائه” با توجه به شکایت که واصل شد سهشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منطقه مرکزی کالیفرنیا.

“اساسا دانش آموزان پرداخت متهمان برای دسترسی به ساختمان آنها دیگر می تواند وارد و فناوری دانشگاه است نه ارائه فعالیت های که در دسترس هستند و وعده های غذایی است که هرگز در خدمت” شکایت می گوید. “USC است که در نتیجه بهره مندی از COVID-19 در حالی که بیشتر مزاحمت برای دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

طرح دعوی در دادگاه در برابر USC شرح زیر است دیگران را در برابر دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در هفته گذشته وی از سوی مامورین که سیستم های دانشگاه مدیون میلیون ها دلار برای دانش آموزانی که دیگر نمی تواند با استفاده از امکانات بهداشتی, دانشجو, مراکز و خدمات دیگر برای پرداخت هزینه.

تبلیغات

کشيش Charles F. Zukoski هفته گذشته اعلام کرد که USC نمی خواهد ارائه جزئی شهریه بازپرداخت برای بهار یا تابستان جلسات. او گفت: این دانشگاه به ارائه سرشکن مسکن و ناهار خوری بازپرداخت هزینه به دانش آموزانی که خالی دانشگاه مسکن.

USC گفت که آن را “نا امید” با طرح دعوی در دادگاه اما این دانشگاه در زمان “گام های فوق العاده ای” برای حفظ تجربه های آموزشی برای دانش آموزان است.

“USC چرخد و بلافاصله به ارائه کیفیت آموزش آنلاین با فرمت” دانشگاه گفت. “اعضای هیات علمی و کارکنان مشغول به کار خستگی ناپذیر برای ارتباط با دانش آموزان به اطمینان حاصل شود که کار علمی در ادامه مسیر و پیشرفت نسبت به تکمیل یک USC درجه همچنان ادامه دارد.”

تبلیغات

کت و شلوار در برابر USC مدعی نقض قرارداد و ناعادلانه شیوه های کسب و کار در میان چیزهای دیگر به نمایندگی از حدود 40,000 دانش آموزانی که پرداخت شهریه و هزینه های برای فرد در آموزش و پرورش در طول بهار سال 2020 مدت و نه دریافت این خدمات کافی و یا بازپرداخت.

سرب شاکی, آنال, سکس عمومی واتسون کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی دانشجویی که زندگی خارج از دانشگاه نیست و یک ماشین خود را با توجه به شکایت. او در زمان وام به پرداخت $21,886.38 در شهریه و هزینه های برای ترم بهار از جمله 675 دلار برای یک برنامه غذایی او دیگر می توانید استفاده کنید و برای که او بدون دریافت بازپرداخت جزئی. طرح دعوی در دادگاه به دنبال برای او و دیگر اعضای کلاس بازپرداخت بخش استفاده نشده از برنامه غذایی هزینه ها و یک درصد از شهریه.

“با وجود دریافت [یک] هجوم فدرال بودجه متهمان حاضر به بازپرداخت و یا بازپرداخت شاکی و مشابه واقع USC دانشجویان” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

USC دریافت بیش از 19 میلیون دلار در فدرال کمک از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. حداقل نیمی از این بودجه باید صرف شود به طور مستقیم بر روی کمک های اضطراری برای دانش آموزان است. نیم دیگر ممکن است مورد استفاده برای نهادی هزینه های ناشی از اختلالات ناشی از COVID-`19 همه گیر از جمله reimbursing دانشگاه برای بازپرداخت صادر شده به دانش آموزان برای اتاق و هیئت مدیره شهریه و هزینه های دیگر با توجه به راهنمایی از وزارت آموزش و پرورش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de