یک نهنگ خاکستری که شسته شده تا در طول Ventura County, ساحل اواخر هفته گذشته بود که احتمالا مرده چند روز قبل از آن را به ساحل محققان گفت.

گزارش از پستانداران دریایی از دروغ گفتن در امتداد یک کشش از شن و ماسه در اما چوب دولت ساحل آمد و در روز شنبه. ایالت کالیفرنیا پارک است که در حال حاضر بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما مردم محلی مجاز به راه رفتن در امتداد اسکله.

محققان با سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره نامیده می شدند به بررسی اما محدود بود در توانایی خود را برای انجام کامل کالبد گشايی به حیوانات گفت: جاستین Viezbicke کالیفرنیا را تابنده و پاسخ هماهنگ کننده. از آنجا که این, علت مرگ جوان بالغ نر احتمالا مجمل.

“هنگامی که شما یک 35-پا نهنگ که مرده در ساحل و تو فقط دو نفر وجود دارد و … آن را واقعا دشوار است” به سند نهنگ در تمامیت آن Viezbicke گفت: با اشاره به اجتماعی فاصله مورد نیاز است که تحت دولت stay-در-خانه سفارش.

تبلیغات

چنین آزمایشی به طور معمول طول می کشد شش تا 12 نفر اما تعداد کمی از کارکنان قادر به جمع آوری اطلاعات است که باید اثبات مفید در شناسایی عوامل دیگر موثر بر نهنگ خاکستری جمعیت Viezbicke گفت.

اشلی Baustisa ونتورا شهرستان سخنگوی راه رفتن در امتداد ساحل یکشنبه با فرزندان خود را زمانی که آنها مواجه می شوند نهنگ مرده و زمان عکس.

“غم برای نهنگ اما پسر من فکر کردم آن را بسیار جالب برای دریافت به مانند یک حیوان بزرگ امروز” او posted on Facebook.

گاهی لاشه داده می شود شن و ماسه تدفین, اما این حیوان یدک کشیده به دریا سهشنبه, مقامات گفت.

تبلیغات

نهنگ خاکستری نشان دادن امتداد سواحل کالیفرنیا غیر معمول نیست به عنوان مسیر پیروی از حیوانات مهاجر مسیر. ممکن است آخرین NOAA اعلام کرد که “غیر معمول مرگ و میر رویداد” و راه اندازی یک بررسی پس از 70 خاکستری لاشه نهنگ خال خال شد در امتداد سواحل غرب از آلاسکا تا کالیفرنیا بیشترین تعداد مستند مرگ و میر از سال 2000.

این زمان در سال گذشته وجود داشته است 27 کشته نهنگ Viezbicke گفت. ده ها تن داشت و لاغر و نشانه های گرسنگی.

حیوانات موجود در شهرستان ونتورا شد 14 نهنگ خاکستری تلفات در این سال در کالیفرنیا است. تحقیقات نشان می دهد که تا سال 2020 این تعداد پایین می تواند نشانه ای از مرگ و میر رویداد درست است. برخی از نهنگ مرده از این سال در نظر گرفته شد لاغر و نحیف در حالی که دیگر لاشه بودند بیش از حد رفته برای تعیین اینکه آیا حیوانات کم وزن بودند.

“این طبیعت راه نگه داشتن تعادل” Viezbicke گفت.

تبلیغات

گاهی علت مرگ beached پستانداران غیر ممکن است برای تعیین بسته به وضعیت لاشه و عوامل دیگر. در این مورد نهنگ خاکستری نشان داد هیچ نشانه آشکار از صدمات کشنده گفت: دنا الگوریتم بلمن سخنگوی کانال Coast منطقه از پارک دولت بخش. نهنگ اولین شستشو در ساحل در این منطقه در سال, او گفت:.

یک تیم از محققان از جزایر کانال Cetacean واحد پژوهشي مورد بررسی قرار نهنگ بیش از آخر هفته قبل از آن یدک کشیده به دریا گذشته خشکی جریان و دور از حمل و نقل خطوط الگوریتم بلمن گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de