شما باید به آن دست به کشاورزان: مهم نیست که چگونه شما احساس می کنید در مورد سیاست پشت غذایی آنها باید سختی گیگ. کسانی که صبح زود هنگام بودن در رحم مادر طبیعت پله در گه یا کود. نه ممنون.

فکر کردن در مورد کشاورزی همیشه من رو به یک خط از یکی از هارولد و کومار فیلم: “شما تا کنون سعی کشاورزی نیست ؟ آن را خسته کننده به عنوان گه!” و به عنوان کسی که پس از صرف دو ساعت در یک مزرعه در, کلاس سوم, من می دانم.

من نمی توصیه که اپراتورهای مرگبار ماشین آلات نور تا قبل از آنها به نوبه خود در هی چرخ یا درایو یک تراکتور (من فکر نمی کنم من می توانم توصیه می کنند که از نظر قانونی) اما مرکبات کشاورز ترکیبی قوی از شمال کالیفرنیا خوب است برای سریع پف باد دوم زمانی که کار خطرناک انجام شده است. آن را خوب است برای یک هاف از باد دوم به این دلیل که پانچ از زمین مرطوب و فشرده مرکبات است که هر جوانه ساطع واجد شرایط به عنوان افسردگی آروماتراپی. در واقع, من اول من شاد و خرم اجرا با مرکبات کشاورز بسیار است که من پس از خرید یک اونس از آن را اما به سرعت متوجه شدم که فرو بردن به شیشه در طول روز منجر به foggiest مغز من در هفته. فراموش نکنید که در مورد تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه بعد از آن است که: من حتی نمی تواند به یاد داشته باشید که مسواک معدن شد. راستش من با افتخار خودم را برای داشتن درایو و حتی سعی کنید.

همانطور که با هر رابطه طولانی مدت است — و این چیزی است که خرید یک اونس است برای بسیاری از ما — بدانند انتظارات من و همگام با کشاورز مرکبات به من کمک کرد پیدا کردن تعادل من مورد نیاز است. در حالی که تازه فشرده بوی پرتقال یا آب گریپ فروت می تواند لذت می برد و حتی مفید در صبح اضافی لیوان شکر و اسید می شود داخلی مخل همانطور که ما مسن تر است. من همواره دو قدم پشت اگر من دود مرکبات کشاورز در تمام طول روز, اما یک قدم خوش آینده اگر من آن را محدود به یک کاسه در اواسط تا اواخر صبح.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ترکیبی از نارنگی مرداب و پدر بزرگ نفس مرکبات کشاورز محبوب تر است در شمال غربی اقیانوس آرام و کالیفرنیا از آن است که در اینجا, اما ما آن را خال خال در درمان گیاهی و LoDo مرکز سلامتی و امیدواریم که از آن خواهد شد تا پاپ در بیشتر نقاط به عنوان تابستان گرم.

به نظر می رسد: اگر چه مرکبات کشاورز جوانه می توانید متراکم آنها به اقامت طولانی و سگمنتال به طور کلی در سمت دانه. کاهش من آمده ام در سراسر طیف وسیعی از روشن به wintergreen با تیز لایه کرک و گاه متضاد لکه های بنفش.

بو: محبت واقعی برای کشاورز مرکبات شروع می شود (و بیشتر باقی می ماند) در بینی. گاهی اوقات شما متوجه پرتقال و نارنگی بار دیگر آن را ممکن است گریپ فروت یا لیموترش اما همیشه بوی تازه و خمیری که اگر چشم خود را ممکن است شروع به سوختن اگر فشار باد خیلی سخت است. این گونه نیست یک تسویه حساب یک ترفند یا با خامه, یادداشت های گل اسطوخودوس و مرطوب و سرد و یادداشت ها از خاک و آرام skunky عقب پایان.

عطر و طعم: متعادل تر از عطر مرکبات کشاورز می افزاید: عطر و طعم کمی بیشتر در مرداب ها و گرد و خاک برای کسانی که تیز آبدار, یادداشت های مرکبات مانند پرتقال-شکوفه کوکتل سنگین در جین.

اثرات: مرکبات کشاورز است که توانایی به محدوده بین یک happy-ساعت مارگاریتا و یک لیوان آب پرتقال تقویت روحیه خود و کشتن خویشتنداری به نقطه ای از ابهام و sloppiness یا ساخت شش ساعت از روز خود را با شادی بخش پیاده روی در پارک. در سمت روشن شما هم بیش از حد اغماء یا استرس به مراقبت است که نتیجه شما را دریافت کنید. بالا موفق به نگه داشتن من خوشحال طول روز بدون الهام بخش من برای تمیز کردن شربت خانه من, اما من یک مورد بد از تمدید خشکی دهان.

صفحه اصلی رشد را: “ظهور برخی از دانه ها کمی بیش از یک سال پیش و آن را در زمان لعنت نزدیک به نیمی از سال قبل از اینکه من چیزی از آن خوب است. واقعا مهم, جوانه, اما آنها در زمان بیش از حد طولانی به گرد هم می آیند — حداقل ده هفته — و من احتمالا درمان آنها یکی دیگر از شش قبل از آن قوی طعم مرکبات از طریق میدرخشید.”

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل marijuana@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de