خواهد بازگشایی کالیفرنیا را بیشتر coronavirus موارد مرگ و میر ؟

کالیفرنیا دیدن نشانه هایی که افزایش coronavirus مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در حال کند شدن است اما همچنان گسترده بحث در مورد اینکه آیا این پیشرفت به اندازه کافی برای به طور چشمگیری سهولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش.

دولت ثبت اولین هفته بیش از هفته کاهش در گزارش COVID-19 مرگ و میر با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل داده ها. دو هفته پیش در کالیفرنیا گزارش بالاترین یک هفته تلفات — 542 مرگ و میر در میان افراد آلوده به ویروس coronavirus. هفته گذشته هفتگی مرگ و میر کاهش یافته و از 9 درصد به 495.

در حالی که این یک بهبود در هفته گذشته تعداد هنوز سومین طول دوره این بیماری همه گیر.

حتی سخت-آمار بخش هایی از دولت دیده می شود برخی از کمک.

تبلیغات

لس آنجلسبه 55 درصد از کالیفرنیا COVID-19 مرگ و میر با وجود داشتن تنها یک چهارم از جمعیت این ایالت را دیدم آن گزارش هفتگی مرگ و میر صاف برای بار اول: 315 مرگ و میر در هر یک از دو هفته گذشته.

بستری شده اند و در صورت هفتگی در پنج کالیفرنیای جنوبی استان ها و همچنین San Joaquin Valley and San Diego County, در حالی که رها کردن قابل ملاحظه ای در شمال کالیفرنیا. L. A. شهرستان دیدم 2% کاهش در تایید و مشکوک COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در هفته گذشته در مقایسه با هفته گذشته است.

تبلیغات

هنوز کالیفرنیا دیده است نه پایدار 14 روز کاهش coronavirus موارد که کاخ سفید پیشنهاد کرده است به عنوان یک معیار کلیدی قبل از کاهش stay-at-home سفارشات. دولت گزارش بالاترین هفتگی coronavirus مورد کل مارس 20-26 با 12,122 موارد است. هفته گذشته 9,967 موارد گزارش شده 18% کاهش پیدا کرده اما هنوز هم دوم بالاترین هفتگی مجموع گزارش شده در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که برخی از کاهش خطر خرده فروشان اجازه داده می شود به بازگشایی با تغییرات روز جمعه — مانند فروشگاه های ورزشی خوب و گل برای منظقه وانت — مارک دولت عمده کاهش اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که اعتبار شده است با کاهش گسترش coronavirus و ترک کالیفرنیا با دور کمتر مرگ و میر از نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی.

اما بسیاری از مقامات بهداشت خواستار احتیاط گفت: بازگشایی اقتصاد به سرعت می تواند مرگ و میر را افزایش می دهد دوباره.

شهرستان سانتا کلارا اجرایی دکتر جفری اسمیت اشاره کرد که این روز را در حالت مرگ و میر است که هنوز هم در حال بالا رفتن تعداد قابل توجهی. هفته گذشته مرگ و میر ساخته شده تا نزدیک به یک چهارم از کالیفرنیا تجمعی چوب خط حساب کردن از مرگ و میر.

“وجود دارد بسیاری از صحبت در کالیفرنیا در مورد آرامش پناهگاه در محل [سفارشات]. من فقط می خواهم به اشاره است که ما هنوز در کالیفرنیا رفتن به طور چشمگیری” اسمیت گفت. “پس هیچ شواهد بالینی است که پناهگاه در محل باید آرام در این نقطه است.”

تبلیغات

بازتاب اظهارات دیگر کارشناسان پزشکی اسمیت گفت: شل شدن تا stay-at-home سفارشات خواهد شد در نتیجه بیشتر عفونت و مرگ و میر.

با بسیاری از ایالت ها به طور قابل توجهی آرامش بخش stay-at-home سفارشات اسمیت گفت: دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که در حال حاضر پیش بینی ملی کشته و بیش از 134,000 در اوایل ماه اوت نزدیک به دو جاری در مجموع بیش از 71,000. این موسسه پیش بینی کالیفرنیا مرگ و میر 4,700 در اوایل ماه اوت نیز تقریبا دو برابر تعداد کنونی بیش از 2.300.

کالیفرنیا در برابر یک چالش خاص به دلیل برخی از بخش های دولتی بوده است آمار بسیار سخت تر از دیگران است. نوزده روستایی شهرستانهای هیچ تایید مرگ و در برخی از مناطق حومه تعداد مرگ و میر محدود بوده است. اما لس آنجلس ثبت بیش از 1300 کشته و در روز سه شنبه اضافه شده بیش از 1500 مورد جدید — بالاترین تک بعد کل — به تجمعی در مجموع بیش از 27,000 موارد است.

کمک کرد که سوخت یک روز رکورد coronavirus موارد گزارش شده در کالیفرنیا با 2,557 دفاع کرد گرفته شد تشخیص جدید در گزارش به صورت تجمعی در مجموع 58,724.

تبلیغات

“ما نمی دانیم که ما بازگشایی بیشتر مردم خواهد شد و در مورد و خواهیم دید بیشتر موارد” گفت: لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر. “هیچ چیز واقعا تغییر در مورد این ویروس از ماه مارس. این ویروس نیست و کمتر کشنده است. این ویروس نیست و کمتر عفونی. این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تکرار نگرانی های مشابه در سطح ملی.

“وجود دارد مناطق, مناطق, شهرستان, شهرستانها که در آن شما می توانید [شروع به بازگشایی] با خیال راحت در حال حاضر. اما دیگران وجود دارد که اگر شما انجام این کار, آن را واقعا خطرناک” Fauci گفت: در سی ان ان روز شنبه. “چگونه بسیاری از مرگ و میر — و چقدر درد و رنج — آیا شما مایل به قبول برای بازگشت به … برخی از فرم نرمال هر چه زودتر به جای بعد؟”

تبلیغات

Newsom روز سه شنبه سعی در تنظیم انتظارات تاکید بر اجتماعی-فاصله شیوه را در محل باقی می ماند به عنوان مردم بیشتر خواهد بود در معرض خطر قرار داده که محدودیت برداشته شد.

“ما باید برای حفظ هسته ای ساخت از ما stay-at-home سفارشات او گفت:” در یک کنفرانس خبری.

اقتصاد شروع به بازگشایی اما این بدان معنا نیست که مردم می توانند “بازگشت به حالت عادی” Newsom گفت. پس COVID-19 هنوز هم در حال بازگشایی متکی در کالیفرنیا باقی مانده محتاط و پس از پروتکل های ایمنی.

تبلیغات

فرماندار انتقاد دو Northern California counties است که اجازه می دهد بالاتر در معرض خطر, کسب و کار, مانند مراکز ورزشگاه و رستوران ناهار خوری اتاق به بازگشایی و گفت: تصمیم خود را به سرپیچی خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش قرار داده است جوامع خود در افزایش خطر ابتلا به شیوع جدید.

ساتر و شهرستان یوبا سیتی با ترکیب جمعیت 171,000 مردم و هر دو در شمال ساکرامنتو مجاز بسیاری از کسب و کار به بازگشایی در روز دوشنبه پس از تصمیم مشابه ساخته شده در Modoc شهرستان که کمتر از 9,000 ساکنان کالیفرنیا گوشه شمال شرقی. مقامات در سه شهرستان استدلال کرد که آنها کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر از نقاط مانند لوس آنجلس و منطقه خلیج و گفت: خاموش شد و صدمه زدن به اقتصاد محلی است.

“آنها در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است. آنها در حال قرار دادن آنها در معرض خطر است. آنها در حال قرار دادن پیشرفت ما در معرض خطر” Newsom گفت: در طول یک COVID-19 جلسه در ساکرامنتو در روز سه شنبه. “اینها واقعی استثنا. اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا در حال بازی با قوانین کار درست انجام می دهند.”

Newsom نیز مواجه تمرد در جنوب کالیفرنیا پس از او دستور بسته شدن همه اورنج کانتی سواحل هفته گذشته است. فرماندار صورت گرفت که بعد از هزاران beachgoers flocked به ساحل در طول های اخیر heatwave نادیده گرفتن Newsom را درخواست به ماندن در خانه و حفظ فاصله ایمن از دیگران است.

تبلیغات

روز سه شنبه دولت اعلام کرد که سه اورنج کانتی شهرهای ساحل — Huntington Beach, مهر و موم ساحل و دانا پوینت — مجاز خواهد بود به بازگشایی خود را در امتداد خط ساحلی این هفته با برخی محدودیت ها از جمله اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و اجازه می دهد امن فیزیکی فاصله.

این حرکت یک روز پس از برنامه های مشابه برای لاگونا بیچ و سن کلمنت شد و تایید شده توسط وزارت امور خارجه و چند روز پس از هانتینگتون بیچ شورای شهر رای به اقدام قانونی برای جلوگیری از Newsom ساحل بسته شدن.

Newsom است که اجازه می دهد مناطق برای حفظ محلی stay-at-home سفارشات که سختگیرانه تر از دولت است.

تبلیغات

کالیفرنیا ثبت بیش از 2.300 تلفات به مراتب کمتر از نیویورک بیش از 24,000 و نیوجرسی بیش از 7000 — یک واقعیت کارشناسان تا حدی نسبت به اوایل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو لی و سرخ از جنوب کالیفرنیا و لونا از ساکرامنتو. بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby تشکر Karlamangla و شان گرین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر