در سرما یکشنبه شب در ماه مارس بلند, ساحل, آتش نشان و امدادگر جیمز Dolas شروع به احساس اولین صدا از بیماری است.

روز بعد به عنوان 34 سال پایین آمد با تب و گلودرد و درد عضلانی او را سرپرست تحویل داده خبر بد: او می ترسید که Dolas و دیگر آتش نشانان در ایستگاه 11 شده بود در معرض رمان coronavirus.

یک روز بعد Dolas و هشت دیگر آتش نشانان تایید شد به عنوان مثبت برای COVID-19. به زودی این تعداد دو برابر شده و به 16.

Dolas خود-جدا شده در یک guestroom در خانه. او سنگر درب که نمی قفل با یک صندلی برای خود نگه دارید 3-در سال در خلیج. اما او تعجب که آیا او تا به حال در حال حاضر به تصویب این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان 1-سال-دختر و همسرش.

تبلیغات

برای طولانی, ساحل, آتش گروه شیوع موجب یک مسابقه برای جلوگیری از گسترش ویروس — و منجر به تغییرات به احتمال زیاد باقی می ماند ستونهای چگونه اول خود را پاسخ گوی مسئولیت رسیدگی به تماس های اضطراری مربوط به کوروناویروس.

آتش ادارات در سراسر کشور در حال تجربه مشابه شیوع است. در L. A., 26 آتش نشانان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. L. A. شهرستان آتش 84 آتش نشانان که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

تا کنون لانگ بیچ دوم-ترین-شهر پرجمعیت شهرستان با بیش از 460,000 مردم ثبت کرده است نزدیک به 800 ساکنان تست مثبت برای COVID-19. حداقل 38 نفر کشته شده اند.

از آتش بلند, ساحل, رییس آتش نشانی خاویر اسپینو گفت: تعداد مطلق از آنها تست مثبت در یک مقدار کوتاه از زمان به عنوان یک شوک آمد. اما او گفت: آن را نیز ارائه ارزشمند تجربه یادگیری است.

تبلیغات

“این یک لحظه بزرگ,” او گفت:, “چگونه ما bounced بازگشت و پاسخ داد.”

‘یک شات به روده’

زمانی که برای اولین بار سه مورد تأیید از ساکنان با COVID-19 اعلام شد در لانگ بیچ در مارس 9, مقامات شهرستان در حال حاضر پس از دولت, رهبری, اعلام, محلی و بهداشت و درمان اضطراری همراه با غذای دستورالعمل پیشنهاد شده توسط مرکز ملی کنترل و پیشگیری از بیماری.

این شهر منتقل شده به یک فرماندهی واحد اجازه می دهد لانگ بیچ ادارات به منظور هماهنگی یک پاسخ موثر به این بیماری همه گیر در حالی که روال ارائه خدمات به ساکنان.

تبلیغات

اسپینو گفت: وزارت رسیده به آتش سازمان در نیویورک و واشنگتن در منطقه خلیج برای مشاوره در مدیریت این بیماری همه گیر و نگه داشتن کارکنان امن است. ساحل طولانی آتش نشانان در حال حاضر با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و تمرین بودند بهداشت خوب.

اما در بخش اجرا و پیشنهادات خود را از شهرهای دیگر از جمله ایجاد آلودگی مناطق که در آن آتش می تواند حذف خود را آتش دنده.

اورژانس کنندگان غربالگری ممکن است coronavirus بیماران و رله اطلاعات به اولین پاسخ دهندگان. بسته به شدت از تماس با آتش امدادگران خواهد سعی کنید به درخواست که بیماران آنها را ملاقات خارج است. اگر که نبود امکان اسپینو گفت پیراپزشک خواهد برای اولین بار به داخل و ارزیابی بیمار در حالی که بقیه از آتش و پزشک تیم منتظر خارج است.

تبلیغات

همه مهم اجتماعی فاصله ثابت می تواند روی حیله و تزویر برای آتش نشانان چرا که آنها زندگی می کنند و با هم کار کنند. اسپینو گفت که زمانی که شیفت تغییر به عنوان بسیاری از 20 آتش نشان می تواند در یک ایستگاه. در نگاه به گذشته است که احتمالا منجر به گسترش coronavirus در میان آتش نشانان.

اسپینو گفت: نبود تا مارس 24 یک شنبه زمانی که او یاد گرفته که چندین آتش نشانان در ایستگاه 11 بودند احساس بیمار. حداقل پنج تن از آنها رفته بود برای تست آن روز و اسپینو بود و منتظر نتایج.

“من steeling خودم تا شاید یک نفر به بازگشت مثبت” آتش ارشد گفت. “اولیه پنج آزمون برگشتم مثبت بود که یک شات به روده.”

یک ساعت بعد سه آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19.

تبلیغات

“این نوع ویرانگر برای ما که اتفاق می افتد در یک سقوط کرد از بین بردن” اسپینو گفت.

او گفت که این گروه به سرعت نقل مکان کرد کارکنان در وظیفه در نزدیکی ایستگاه. آنها در ادامه به پاسخ به تماس های اضطراری و نگهداری می شدند در یک منطقه دور از ایستگاه آتش. این گروه همچنین استخدام یک شرکت برای ضد عفونی کردن آتش ایستگاه 11 و بازگشایی آن در مدت کوتاهی پس از.

“من فکر نمی کنم من تا به حال آن را’

چارلز Hakopian یک زن 34 ساله در آتش و پدر دو کودک ایستاده در کنار همسرش که بعد از ظهر سه شنبه هنگامی که او تلفن کردم. با تلفن خود را بر روی بلندگوی او گوش به عنوان یک سلامت رسمی تایید کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

تبلیغات

524777_la-me-coronavirus-long-beach-firefighters004_LS.jpg

لانگ بیچ کالیفرنیا. – APR. از 15 سال 2020 است. چارلز Hakopian یک آتش نشان در ساحل, آتش نشانی ایستگاه 11 آزمایش مثبت برای COVID-19. او را تکمیل کرده است قرنطینه و بازیافت از coronavirus. (لوئیس Sinco/لس آنجلس تایمز)

(لوئیس Sinco/لوئیس Sinco)

مانند دیگر آتش Hakopian فکر کردم او تا به حال یک سرماخوردگی یا نسبتا خفیف آنفولانزا. آنها می دانستند که آتش نشانان بودند در معرض ابتلا به بیماری به دلیل ساعت های طولانی و کمبود خواب است. ایستگاه 11 نیز یکی از شلوغ ترین آتش خانه ها در شهرستان.

و آنها در حال حاضر مراقب باشید. زمانی که آتش نشانان در پاسخ به تماس های اضطراری مربوط به امکان coronavirus بیماران آنها مطمئن شوید که به پوشیدن N95 ماسک و دستکش و روپوش و عینک. آنها خود را برداشته آتش دنده خارج از ایستگاه آتش نشانی و به طور منظم شسته و لباس خود را. آنها محو کردن ایستگاه — از جمله پیراپزشک کامیون با سفید کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.

“ما تمام اقدامات احتیاطی مناسب در حفاظت از خودمان” Hakopian گفت. “تا زمانی که من کردم به نتیجه من فکر نمی کنم من تا به حال آن را.”

تبلیغات

پس از گرفتن نتایج خود را او نگران او آلوده به خانواده اش. در آن زمان آنها تا به حال شده است در خارج از خانه برای دو هفته.

“بنابراین اگر آنها به مریض در آن چیزی بود که من به ارمغان آورد خانه” Hakopian گفت.

کمی بعد از آن روز Dolas کردم همان تماس تلفنی از ساحل طولانی در بخش بهداشت و درمان در حالی که او در خانه خود در انزوا. او تا نتایج با همسر خود را از طریق تلفن.

بیش از چند روز آینده Dolas بهبود از این بیماری است. وعده های غذایی خود را به سمت چپ بود در خارج از guestroom که در آن او جدا شده برای او را انتخاب کنید تا. اتاق درب های فرانسوی اتصال به حیاط خلوت. گاهی اوقات او راه می رفت در سراسر حیاط خلوت برای دریافت هوای تازه.

تبلیغات

“من احساس مانند یک زندانی” او گفت:.

بار دیگر او را تماشا از پشت قفل شده است و درب های فرانسوی خود را به عنوان 3 ساله رقصید تلاش برای سرگرم کردن او را.

“کمک کرد که آن زمان توسط یک, کمی,” او گفت:, chuckling.

برخی از روزها سخت تر از دیگران است. Dolas شد مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت از دختران خود را در روز خود را خاموش در حالی که همسر او کار کرده است. او می خواهم آنها را به ویژه در وعده های غذایی مانند میکی موس پنکیک برای صبحانه. او را قرار داده و آنها را برای چرت زدن و خواب. او از دست رفته نشسته خود را 3 ساله به او یاد گرفته در مورد رنگ ها و اشکال. او از دست رفته شب پیاده روی با هم.

تبلیغات

“او فقط یاد گرفته به سوار شدن دوچرخه با چرخ آموزش و در حال حاضر ما قادر به انجام این کار” Dolas گفت. “شما از دست. آن سخت است.”

‘زندگی است رفتن به تغییر کمی’

مدت کوتاهی پس از کشف که هشت نفر از آن آتش نشانان بودند بیمار بهداشت و آتش نشانی آزمایش هر کسی که تا به حال در تماس با کسانی که آتش نشانان. به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد رشد در ساحل طولانی بود و تعدادی از آتش نشانان که تست مثبت برای آن است.

از 1 آوریل 16 آتش نشانان در حال آزمایش مثبت است. اکثر آتش نشانان از ایستگاه 11. اسپینو از این گفته شده بود هیچ مورد جدید از, و بخش گرفته شده است مراحل طراحی شده برای جلوگیری از شیوع آینده در میان صفوف خود را.

تبلیغات

منشاء عفونت که منجر به وقوع یک راز باقی مانده است. ساحل طولانی آتش مقامات می گویند این می تواند ناشی از هر گونه شماره تماس آتش نشان در پاسخ به. Dolas و Hakopian گفت: آنها هر دو در پاسخ به تماس است که در آن بیمار بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

در آوریل 19, بخش راه اندازی یک تیم تخصصی برای رسیدگی مشکوک یا تایید COVID-19 بيمار. تلفن همراه تیم ارزیابی, ساخته شده از دو امدادگران و یک آمبولانس است که اعزام به بیمارانی که COVID-19 یا در حال تجربه علائم مربوط به این بیماری است.

مقامات شهرستان گفت: این تیم بود که مجهز به تجهیزات حفاظت شخصی و تحت یک ویژه بهداشت روند. این فرایند به معنای به پایان خواهد رسید و در مکان های تعیین شده برای کاهش پتانسیل گسترش ویروس به دیگر امکانات و تجهیزات و یا مواد.

ایستگاه 11 آتش نشان که تست مثبت برای COVID-19 باید پس از بازگشت به کار. Hakopian و Dolas گفت: با توجه به اینکه چگونه سریع همه چیز به نظر می رسد در حال حرکت آنها مطمئن نیستید که خود را coronavirus آموزش و پرورش انجام شده است.

تبلیغات

“بدیهی است که ما یاد گرفته ایم بسیاری تا به این نقطه” Dolas گفت. “اما من مطمئن هستم پس از همه این است که وجود خواهد داشت بسیاری دیگر تغییر سیاست. من مطمئن هستم که زندگی در حال رفتن به تغییر کمی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de