در اوایل این هفته یوبا و شهرستان سوتر در شمال کالیفرنیا به مبارزه طلبیده رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و صادر محلی سفارشات اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای بازگشایی با مقررات سختگیرانه با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما در حال حاضر کالیفرنیا مقامات هشدار می دهند که بازگشایی کسب و کار با خطر از دست دادن مجوز خود را به کار گیرند اگر آنها همچنان به نقض این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

وزارت کالیفرنیا از نوشیدنی الکلی کنترل و بازدید از مکان های مختلف در یوبا و شهرستان سوتر در این هفته و رستوران هشدار داد که آنها می تواند خود را از دست دولت مجوز برای خدمت به الکل اگر آنها را نزدیک خود را به اتاق ناهار خوری.

این شهرستان دارای یک ترکیب جمعیت 171,000 با نزدیک به نیمی از آنها را به زندگی در شهرهای دوقلو ماریس ویل و یوبا سیتی که نشستن در دو طرف رودخانه پر هستند و حدود 40 مایلی شمال ساکرامنتو مرکز ایالت.

تبلیغات

عوامل با وزارت نوشیدنی الکلی کنترل در سه شنبه پرسید رستوران به در خانه ناهار خوری داوطلبانه گفت: جان Carr سخنگوی با آژانس است.

آژانس می گوید که رستوران ها تنها می تواند برای بایگانی اطلاعات خدمات تحت فرماندار ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. مشروبات الکلی فروخته می شود اما باید در یک ظرف مهر و موم شده. میله که اصلا خدمت به مواد غذایی نمی تواند عمل به دستور دولت است.

هر کسب و کار است که حاضر به پیروی از یک هشدار را تعطیل می تواند مجوز خود را به فروش الکل به حالت تعلیق و یا لغو این سازمان گفت: در وب سایت خود را. سرپیچی از ایالت سفارش آژانس گفت: “به خطر می اندازد بهداشت عمومی و ایمنی است.”

Newsom را stay-at-home منظور نیز نیاز به خاموش کردن از کافه ها و کاباره ها که نمی خدمت به مواد غذایی ورزشگاه و مو و ناخن سالن. Newsom می گوید زمانی که محلی و ایالتی اقامت در خانه قوانین تعارض این قانون سختگیرانه تر اعمال می شود.

تبلیغات

یک روز پس از اینکه دولت اقدام افسر بهداشت برای یوبا و شهرستان سوتر ابراز نگرانی کرد که کسب و کارهای محلی و ساکنان نمی شد انجام بخشی خود را برای پایبندی به محلی اجتماعی فاصله و در صورت پوشش قوانین مورد نیاز به سرعت گسترش از کروناویروس که باعث شده است به بیش از 60 ، 000 تایید عفونت و بیش از 2400 مرگ و میر در سراسر کالیفرنیا.

حتی به عنوان دکتر Phuong Luu سلامت افسر یوبا و شهرستان سوتر دستور کاهش محلی اقامت در خانه سفارش در تقابل با دولت و قوانین اجازه می دهد رستوران, فروشگاه, ورزشگاه, سالن چشمه های معدنی و تو سرو به بازگشایی — او نامه نوشت پنج شنبه در انتقاد کسب و کار است که موفق به اجرای جدید قوانین محلی نیاز به پوشش صورت و نگه داشتن مشتریان شش فوت جدا از یکدیگر.

“من درک می کنم که برخی از مشتریان ممکن است به شدت شی به صورت پوشش نیاز, اما ایمنی طولانی مدت از جامعه ما در خطر است. ما نمی خواهیم به هر گام به عقب در توقف تدریجی در تلاش های” Luu نوشت: در نامه مورخ چهارشنبه.

“اگر شما یک محیط داخلی کسب و کار است که اجازه می دهد تا مشتریان و مشتریان کافی اجتماعی فاصله است به احتمال زیاد به رخ می دهد در هر صورت مداوم. چنین عملیات باید شامل هر دو اجتماعی-دورى و صورت-پوشش پروتکل های. آن وقت در این صاحبان کسب و کار برای اطمینان از کارکنان خود را با پوشیدن صورت پوشش و به نیاز مشتریان/مشتریان به انجام همان.”

تبلیغات

Luu هشدار داد از قبر بر بهداشت اگر کسب و کار نمی منطبق هستند.

“آن ضروری است را به تمام تنظیمات لازم برای راه ما انجام کسب و کار در جامعه ما بلافاصله به طوری که ما را اجرا کنید خطر از دیدن یک تجدید حیات و نیاز به بازگشت به سختگیرانه تر سفارشات” Luu نوشت.

یوبا و شهرستان سوتر دو سه Northern California counties در هفته گذشته به سرپیچی Newsom سفارشات اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی فراتر از ایالت سفارش. سوم county, Modoc, در گوشه شمال شرقی کالیفرنیا کمتر از 9,000 نفر.

Modoc شهرستان یکی از چهار شهرستان کالیفرنیا به ثبت یک مورد تایید شده از coronavirus. یوبا و شهرستان سوتر را ثبت 50 ترکیب coronavirus موارد و سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

از روز شنبه تنها یک نفر در بیمارستان بستری شد در یوبا و شهرستان سوتر و مشکوک به coronavirus با توجه به California Health and Human Services Agency.

Newsom کاهش یافته است می گویند روز شنبه که آیا وجود خواهد داشت عواقب آن برای کسانی که در شهرستانها و گفت: اکثریت قریب به اتفاق دولت 58 شهرستانهای استان انجام شد درست است.

در روز سه شنبه Newsom انتقاد یوبا و شهرستان سوتر برای بازگشایی کسب و کار هنوز دستور shut توسط ایالت سفارش. این یوبا سیتی ساتر بازار در شهرستان یوبا سیتی بازگشایی جمعه اگر چه نه همه فروشگاه های داخل باز شد.

تبلیغات

“آنها در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است. آنها در حال قرار دادن آنها در معرض خطر است. آنها در حال قرار دادن پیشرفت ما در معرض خطر” Newsom گفت: در طول یک COVID-19 جلسه در ساکرامنتو در روز سه شنبه. “اینها واقعی استثنا. اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا در حال بازی با قوانین کار درست انجام می دهند.”

جدید بهداشت و درمان جهت یوبا و شهرستان سوتر هنوز هم ممنوع برخی از کسب و کار از بازگشایی از جمله کافه ها و کاباره ها که نمی خدمت به مواد غذایی و موزه ها و سالن های سینما بولینگ کوچه بازی های آرکید اجرای زنده, سالن, مکان های عبادت و جمعی دیگر جمع آوری فضاهای مدارس و مراکز اجتماعی سواحل و اسکله ها و اردوهای تابستانی و اقامت سالن.

Marni ساندرز مدیر اجرایی یوبا سیتی-ساتر اتاق بازرگانی گفت: در اوایل این هفته که جامعه کسب و کار محلی “هیجان زده است که ما باز است.”

تبلیغات

“من می تواند به شما رانندگی در اطراف وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کار باز که نیست باز دیروز پس از آن واقعا خوب نشانه” او گفت:.

بار کارکنان نویسندگان فیل Willon و Taryn لونا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de