پس از این هفته نزدیک به رکورد گرما در کالیفرنیا بازگشت به کولر آب و هوا در اواسط ماه مه

پس از یک تابستان-مانند الگوی فشار بالا و دریایی جریان حاکم از طریق حداقل تا پنج شنبه در جنوب کالیفرنیا بسیار سرد شرایط و ضخیم لایه دریایی آغاز خواهد شد به بازگشت جمعه و تعطیلات آخر هفته را به اوایل هفته آینده, آب و هوا خدمات ملی گفت.

در شمال کالیفرنیا قوی خنک کننده روند می تواند همراه با نور و باران و نور و نم نم باران ممکن است در امتداد ساحل مرکزی در هفته آینده.

درجه حرارت و چشم انداز تولید شده توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (fda) برای مارس 12 تا 16 تماس به صورت زیر دمای معمولی برای بسیاری از کالیفرنیا در حالی که بسیاری از اطراف غربی ایالات متحده آمریکا است که در مورد طبیعی است.

High pressure and clear skies dominated in a satellite photo of California

فشار بالا و پاک کردن آسمان در یک عکس ماهواره ای از کالیفرنیا گرفته شده در 4 p. m. دوشنبه. برف دربسته در محیط های سیرا نوادا بودند به راحتی دیده می شود.

(همکاری موسسه پژوهش در جو و لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

قوی سطح بالای خط الراس بالا فشار بیش از همه از کالیفرنیا نگهداری می شود آسمان روشن روز چهارشنبه بعد از ظهر. چند بالا ابرها دیده می شود می تواند جریان در سراسر ساحل مرکزی در یک عکس ماهواره ای و برف دربسته در محیط های سیرا نوادا بودند به راحتی قابل مشاهده است.

بالا-سطح تغار بود که در اقیانوس آرام شمالی روز شنبه خواهد حرکت شرق به سواحل کالیفرنیا توسط دوشنبه, آوردن افزایش خشکی جریان با پایین ابرها و مه هل دادن به دره هر شب و صبح.

در حالی که این ممکن است آخرین کولر و وتر interlude از فصل در شمال کالیفرنیا به عنوان UCLA آب و هوا دانشمند دانیل Swain امتیاز ممکن است کمک کند به طور موقت tamp پایین در حال حاضر بالاتر از متوسط خطر آتش سوزی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر