واشنگتن (AP) — وزارت دادگستری روز پنج شنبه گفته است که رها کردن پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رها کردن یک دادستان شد که یک صف آرایی گریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در حمله FBI به روسیه بررسی است.

حرکت خیره کننده معکوس برای یکی از امضا موارد آورده شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر. می آید حتی اگر دادستان در سه سال گذشته حفظ کرده بود که فلین دروغ گفته بود به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در ژانویه 2017 ، فلین خود اعتراف کرد آنجا شد کلید همکار برای مولر به عنوان او به بررسی روابط میان روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

در اسناد دادگاه بودن ظ روز شنبه وزارت دادگستری گفته است که حذف این مورد “پس از یک در نظر گرفته شده بررسی تمام حقایق و شرایط این مورد از جمله به تازگی کشف و افشا اطلاعات است.” اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

وزارت دادگستری گفت: آن را به حال به این نتیجه رسیدند که فلین مصاحبه توسط FBI بود “untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین” که این مصاحبه در تاریخ 24 ژانویه 2017 شد “انجام شده بدون هیچ گونه مشروع تحقیقی اساس است.”

آمریکا وکیل بررسی فلین مورد جف جنسن, توصیه می شود این حرکت به دادستان کل ویلیام Barr هفته گذشته و رسمی پیشنهاد در سند این هفته است.

“از طریق این دوره از بررسی من از ژنرال فلین مورد من نتیجه مناسب و فقط دوره بود که به اخراج مورد” جنسن در بیانیه ای گفت. “من در جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد.”

تصمیم خاصی به آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن است که بی وقفه در توییتی در مورد این پرونده هفته گذشته با تلفظ فلین “تبرئه” و انرژی که گرفته اند تا بازنشسته ارتش سپهبد به عنوان چیزی از یک علت حامله, vintag. اما آن را نیز ممکن است اضافه کردن به دموکراتیک نگرانی که دادستان کل ویلیام بر این است که بیش از حد وفادار به رئیس جمهور می تواند یک انحراف برای وزارت دادگستری است که به صورت ماه به دنبال تمرکز بر جنایات ناشی از کوروناویروس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de