میامی (AP) — یک فرد با آگاهی از این وضعیت می گوید: دانشگاه بین المللی فلوریدا مدیر ورزشی پیت گارسیا تصمیم به تسلیم یک سال از حقوق و دستمزد به عنوان بخشی از مدرسه در پاسخ به نگرانی های مالی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

FIU نیز furloughing حدود 22 گروه ورزشی کارکنان به جولای و حل آن مردان و سرپوشیده دو و میدانی تیم با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود روز شنبه به این دلیل که مدرسه را فاش نمی کند هر یک از حرکت publicly.

مدرسه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر و آن را نمی تواند تعیین چقدر پول مدرسه بود به امید نجات با حرکت و یا چگونه بسیاری از مشاغل بخشوده شد به دلیل گارسیا تصمیم به چشم پوشی از حقوق و دستمزد خود را.

ورزشی بخش نیز تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

گارسیا حقوق و دستمزد ذکر شده در اسناد به عنوان $435,689. تعویق خواهد بود به احتمال زیاد برای دو سال و یا در اطراف این زمان است که قرارداد فعلی خود را تنظیم به اتمام می رسد. او برگزار شد تا به عنوان FIU اجرایی مدیر ورزشی و سرگرمی از سال 2006.

مردان داخل سالن دو و میدانی تیم به رقابت پرداختند در پنج دیدار گذشته فصل و اکثر اعضای این تیم همچنین در رقابت آزاد آهنگ. FIU هنوز برنامه ای برای عرضه و هوای مسیر و عبور کشور برای مردان به عنوان به خوبی به عنوان هر دو از کسانی که ورزش و داخلی پیگیری برای زنان است.

مدرسه سوابق نشان می دهد FIU یک بودجه حدود 28 میلیون برای دو و میدانی و یا در حدود 2 ٪ از دانشگاه کلی بودجه برای سال مالی جاری.

Coronavirus همه گیر باعث شده ترس از یک بحران اقتصادی در دانشگاه در سراسر کشور است. لغو NCAA بسکتبال مردان مسابقات به تنهایی هزینه مدارس $375 میلیون و ضرر و زیان بیشتر انتظار می رود به خصوص اگر فصل فوتبال مختل شده است در پاییز.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de