کالیفرنیا آغاز خواهد شد اولین گام در کاهش اقامت در خانه سفارشات جمعه.

آخرین تغییرات در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom چهار مرحله طرح به تدریج بازگشایی دولت گسترش تصمیم گیری در سطح محلی اجازه می دهد برخی از جوامع را به حرکت بیشتر پیش رو به مرحله دوم بازگشایی روند سرعت خود را و باز کردن کسب و کار فراتر از آن مشخص شده در ایالت سیاست.

این تغییرات را تحت تاثیر قرار یک مجموعه کوچک از کسب و کار در ابتدا و بعید است برای پرش شروع coronavirus-اقتصاد کتک در راه قابل توجه.

اما مقامات می گویند که این یک شروع است.

تبلیغات

Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که متوسط تغییرات را به اثر جمعه. کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه لوازم ورزشی, فروشگاه, فروشگاه های لباس و گل می تواند بازگشایی برای منظقه وانت. اضافی کسب و کار می تواند به این فهرست اضافه شده بعد از آن نیز با منظقه وانت. کارخانه هایی که عرضه آن کسب و کار خواهد بود و مجاز به ادامه فعالیت است.

اینجا جایی است که کالیفرنیا می ایستد:

لس آنجلس

تبلیغات

L. A. مسئولان شهرستان در روز چهارشنبه گذاشته اولین گام به سمت کاهش اقامت در خانه, سفارشات, است که با اعتبار کاهش گسترش coronavirus. شهرستان باقی مانده در مرکز شیوع این بیماری در کالیفرنیا با بیش از 1300 کشته و 28,000 تایید موارد از جمله حدود 800 مورد جدید گزارش روز شنبه.

تحت این شهرستان طرح خرده فروشان را انتخاب کنید — از جمله کسانی که از فروش گل و اسباب بازی, موسیقی, کتاب, پوشاک و لوازم ورزشی — نمایندگی های خودرو و انواع دیگر آجر و ملات کسب و کار اجازه خواهد داشت برای باز کردن به صورت منظقه وانت تنها شروع جمعه. در فروشگاه خرید نمی شود مجاز است.

بر اساس این طرح امکانات تفریحی از جمله زمین گلف و مسیرهای پیاده روی را نیز بازگشایی جمعه. مردم هنوز هم باید پایبند به فاصله فیزیکی مورد نیاز و سایش پوشش صورت در زمانی که آنها در نزدیکی به دیگران است.

در همان زمان برخی از قوانین در حال آرام بودن, لس آنجلس رهبران شهر نیز با توجه به محدودیت.

تبلیغات

در میان آنها یک نیاز است که تمام Angelenos پوشیدن یک ماسک و یا صورت دیگر پوشش هر زمان که آنها خانه های خود را ترک یک پیشنهاد و پشتیبانی توسط عضو شورای شهر پل Koretz به عنوان یک راه برای جلوگیری از عفونت های جدید.

“آخرین چیزی که ما نیاز داریم یکی دیگر از افزایش در موارد به مجموعه ما را به عنوان ما در حال تلاش برای حرکت به جلو” Koretz گفت. “مردم هنوز هم راه رفتن سگ. آنها هنوز هم سوار دوچرخه. آنها هنوز هم ممکن است متوقف و چت با همسایگان خود است. این امر کاهش گسترش یافته است.”

شورای شهر تصمیم گرفته است به پیش نویس یک قانون رای دادند اما روز شنبه به درخواست کارکنان شهرستان به گزارش دستورالعمل های بهداشتی برای پوشیدن پوشش صورت آنچه مورد نیاز بوده است از سوی دیگر شهرستانها و چگونه این قوانین ممکن است اجرا شود.

و آغاز و تا روز دوشنبه هر کسی که سفر از طریق فرودگاه بین المللی لس آنجلس باید پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش شهردار اریک Garcetti اعلام کرد.

تبلیغات

مقامات بهداشت در روز چهارشنبه نیز مشخص شده برای اولین بار در پنج مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی L. A. شهرستان است. هر چند اول فروشندگان خواهد شد مجاز به بازگشایی با شرایط این هفته در مرحله 2 این شهرستان امیدوار اجازه می دهد تا دیگر کم ریسک کسب و کار — از جمله تولید کنندگان و دفاتر و بزرگتر خرده فروشی — همچنین به باز کردن درهای خود را به زودی.

مرحله 2 نیز اجازه می دهد تا برای بازگشایی کتابخانه ها و موزه ها و مراکز فرهنگی و گالری عکس. شهرستان است و نه ارائه یک پیشنهاد تاریخ زمانی که از این فاصله می تواند دوباره در دسترس خواهد بود.

L. A. شهرستان سواحل باقی می ماند بسته شده است.

تبلیغات

San Diego County

با برخی از مردم خواستار سریعتر بازگشایی کسب و کار و دیگران خواستار احتیاط در مورد حرکت بیش از حد به سرعت county health مقامات می گویند آنها چسبیده با یک برنامه شروع به آهسته و مرحله به مرحله بازگشایی برخی از خرده فروشان جمعه.

“سن Diegans را قربانی کرده اند بسیار صاف و منحنی و بسیاری از آنها در حال حاضر تلاش” عضو شورای شهر اسکات شرمن روز چهارشنبه گفت با اشاره به این واقعیت است که شده است وجود دارد افزایش بیماران در بیمارستان محلی سیستم. “منطقه ما نشان داده که ما می توانیم عمل مسئولانه است. من اصرار شهرستان هیئت ناظران شروع به کار فوری پس منطقه ما می تواند حرکت کند با سرعت بیشتری از طریق فاز 2 و باز کردن کسب و کار بیشتر.”

اقتصاددانان پیشنهاد کرده اند که نرخ بیکاری می تواند بیش از 20 درصد در شهرستان سان Diego مقامات منتخب گفت.

تبلیغات

“تنها راه برای رسیدن ما به منطقه و بازگشت به کار را از طریق ما کسب و کارهای کوچک” سن مارکوس شهردار ربکا جونز گفت. “نود و هشت درصد از کسب و کار در منطقه ما در حال کسب و کارهای کوچک. آن را تنها حق است که کوچک-صاحبان کسب و کار که می تواند باز مسئولانه داده می شود همان فرصت ها به عنوان جعبه بزرگ شرکت های بزرگ.”

ال کاجون شهردار بیل ولز گفت: “من درک قوی از تلاش های فرماندار برای پهن کردن منحنی از این ویروس خطرناک اما در حال حاضر زمان به دولت های محلی بیشتر کنترل با خیال راحت به باز کردن اقتصاد است.”

شهرستان سرپرست ناتان فلچر گفت: واقعیت این است که منحنی شده بود پهن شد نشانه آن است که بحران شد, بلکه نشانه ای است که این شهرستان را پاسخ کار کرده است.

“یکپارچگی نظام سلامت همچنان در معرض خطر اگر ما این کار را انجام نمی مسئولانه اگر ما آن را انجام نمی در جهت سمت راست و اگر ما آن را انجام نمی در راه حق” او گفت:.

تبلیغات

شهرستان ونتورا

شهرستان ونتورا در حال آماده سازی اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای باز کردن در پایان هفته.

منظقه وانت در دسترس خواهد بود در کتاب فروشی, لباس, فروشگاه گل و مغازه های ورزشی, با توجه به شهرستان اجرایی Michael قدرت. ارتباط تولید کنندگان و عرضه زنجیره ای برای این فروشگاه های خرده فروشی نیز مجاز به باز کردن.

تبلیغات

شهرستان است که انتظار می رود برای دریافت راهنمایی بیشتر فرمانداری قبل از جمعه چگونه چنین دهانه باید به کار گرفته شود.

“اجتماعی فاصله خواهد ماند در حالی که با ما” گفت: Rigoberto وارگاس شهرستان بهداشت عمومی مدیر در طول روز سه شنبه هیئت ناظران نشست.

وارگاس گفت: هیئت مدیره است که مقامات بهداشت در حال اقدام با خوشبینی و احتیاط و که آنها را مانیتور باز در مورد آنها نیاز به بازگرداندن stay-at-home اقدامات است.

تبلیغات

منطقه خلیج سان فرانسیسکو

مقامات می گویند منطقه خلیج اقامت-در-خانه سفارشات را ادامه خواهد داد به اجرا گذاشته و اکثر فروشگاه ها بسته باقی خواهد ماند و حتی به عنوان ایالت دستورالعمل آرام هستند.

شهردار لندن نژاد گفت: روز شنبه این شهر را حفظ محدودیت های بیش از آنچه که دولت نیاز به, و است که “همه چیز را” با تعداد موارد و مرگ و میر در منطقه خلیج است.

“اعداد هنوز تا” نژاد گفت. “تعداد مرگ و میر هنوز در حال بالا رفتن است و ما باید نه کاهش منحنی و ما باید به فکر آن است.

“این مطلب که مردم باید تعامل با افراد دیگر [بیشتر] احتمال که دیگر مردمی ادامه خواهد داد برای دریافت آلوده.”

تبلیغات

دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو, سلامت عمومی, مدیر گفت: یکی از اهداف است که نیاز به ملاقات کرد قبل از بازگشایی توانایی ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده و تست آنها را برای coronavirus.

“ما هنوز در ساختمان ما سیستم نظارت در سراسر منطقه خلیج” او گفت:. به انجام است که مقامات محلی در حال کار با دانشمندان از شهر سکس در بیمارستان, UC San Francisco و UC برکلی.

“ما باید با نگه داشتن مداوم و اجازه داده راهنمای ما,” او گفت:.

تبلیغات

اورنج کانتی

بعد از دیدن اورنج کانتی سواحل بسته Newsom هفته گذشته مقامات را تشویق به عنوان بسیاری از آنها مجاز به بازگشایی در این هفته.

در آوریل 28, شهرستان منتشر شد برخی از دستورالعمل های عمومی برای, چگونه کسب و کار می تواند عمل به عنوان stay-at-home سفارشات آرام هستند.

کارفرمایان باید نیاز مشتری رو کارگران به پوشیدن دستکش یکبار مصرف و یا شستن دست های خود و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست هر 30 دقیقه با توجه به دستورالعمل.

تبلیغات

“پوشش صورت باید به همه کارکنان” دستورالعمل دولت است. “همه کارکنان قبل از شروع یک تغییر باید خود را به درجه حرارت گرفته شده و اجازه داده نمی شود به کار بر خواندن دمای بالای 100.4 درجه است.”

کاربران “همچنین باید از پوشیدن مناسب چهره و پوشش” دستورالعمل اضافه کنید.

کسب و کار نیز باید “هر گونه تلاش برای محدود کردن نقاط تماس” با توجه به دستورالعمل و “به طور قابل توجهی افزایش می دهد [که] فرکانس مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های کاری و تجهیزات.”

این دستورالعمل همچنین شامل جمله بندی مربوط به فاصله فیزیکی در محل کار — “حداقل شش پا باید حفظ شود بین مشتری رو به کارکنان و عموم مردم و به حدی عملی بین کارکنان ایستگاه های کاری. که در آن شش پا … بین ایستگاه های کاری غیر عملی است, پوشش صورت باید پوشیده شود.”

تبلیغات

هنگامی که عملی کسب و کار نیز باید اجازه می دهد از راه دور با توجه به دستورالعمل.

Riverside County

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران پس از بیش از هشت ساعت بحث رای دادند سهشنبه به تاخیر انداختن رای گیری در مورد اینکه آیا برای فسخ این شهرستان دستورات بهداشتی و صبر کنید تا Newsom بیشتر را فراهم می کند دستورالعمل اواخر این هفته.

تبلیغات

Riverside County برخی از دقیقترین بهداشت عمومی سفارشات در دولت است.

مقامات ملاقات به بحث در مورد اینکه آیا شهرستان باید آسانسور محلی سفارشات که مدارس بسته, محدود, گلف, و مورد نیاز مردم به ماندن شش فوت از هم جدا و پوشیدن صورت پوشش در حالی که خرید مواد غذایی و در طول سایر فعالیت های ضروری.

کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر تا به حال قرار دادن محدودیت در محل تا تاریخ 19 ژوئن.

تبلیغات

سن برناردینو کانتی

مقامات محلی گفت: آنها آماده هستند اجازه می دهد تا برخی از کم ریسک کسب و کار به بازگشایی زمانی که Newsom می دهد رفتن به آینده. کسانی که می تواند شامل خرده فروشان است که می تواند مسکن اجتماعی فاصله.

برخی از هوای فضاهای عمومی نیز می تواند بازگشایی شده است.

“شهرستان پیشرفت در مبارزه با COVID-19 و در حالی که ما به خوبی آماده شده و آماده برای پاسخ به افزایش, ما خوشحال به ارائه گزارش در 30 روز گذشته به عنوان یک شهرستان ما مسطح منحنی” شهرستان اجرایی لئونارد هرناندز گفت: سن برناردینو خورشید.

تبلیغات

این شهرستان در نظر دارد به ارائه یک طرح بازیابی پنج شنبه.

بار کارکنان نویسندگان لوقا پول Rong-گونگ Lin دوم Kailyn قهوه ای و فیل Willon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de