حیدرآباد هند (AP) — نشت گاز در یک کارخانه مواد شیمیایی متعلق به یک شرکت کره جنوبی در جنوب هند در اوایل روز شنبه دست کم 11 نفر کشته و حدود 1000 تلاش برای نفس کشیدن.

شیمیایی استایرن مورد استفاده برای پلاستیک و لاستیک درز کرده از LG پلیمرهای گیاهی در شهرستان ویساکاپاتنام در آندرا پرادش در حالی که کارگران در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد این مرکز پس از coronavirus مستند بود کاسته خواهد شد.

ویدئوها و عکس ها از این منطقه نشان داد که ده ها تن از مردم از جمله زنان و کودکان دروغ ناخودآگاه در خیابان آغوش باز با کف انتهایی از دهان خود را. صحنه برانگیخته خاطرات تلخ از عمده صنعتی فاجعه در سال 1984 که در سمت چپ حداقل 4000 نفر کشته و یکی دیگر از 500,000 مجروح با توجه به آمار دولت, وقتی متیل isocyanate به بیرون درز از یک اتحادیه کاربید هند آفت کش بوته در بوپال در کشور هند.

صدها نفر از مردم فرار کرد از روز پنجشنبه نشت گاز در برخی از موتورسیکلت و دیگران انجام شده در باز کردن کامیون. برخی که نمی تواند پیدا کردن وسایل نقلیه شتافت دور بر بسیاری با کودکان کوچک پرتاب شده در سراسر شانه های خود را.

افسران پلیس, برخی با پوشیدن ماسک گاز با عجله از خانه به خانه و تخلیه حدود 3000 نفر است. تلاش برای نفس کشیدن بسیاری از مردم غیر روحانی در جاده ها به عنوان رهگذران کمک کرده و آنها را با آب.

“هیچ کس نمی تواند نفس بکشد. من نمی تواند هر چیزی را برای برخی از زمان” ویجی Raju یک ساکن محلی گفت: از طریق تلفن. “برای یک لحظه من فکر کردم من می میرند.”

نشت مشکوک شد که از مخازن بزرگ سمت چپ به تنهایی و به دلیل سخت coronavirus مستند بیش از شش هفته گذشته. این مستند بود کاسته روز دوشنبه اجازه می دهد محله مغازه ها و کارخانه ها برای از سرگیری فعالیت های.

“ما اطلاعات اولیه است که کارگران چک کردن ذخیره سازی گاز مخزن هنگامی که آن را شروع به نشت” گفت: صنایع وزیر M. Goutham ردی.

ساکنان گفت: نشت گاز آغاز شد و در حدود 3:30.m زمانی که آنها از خواب بیدار شده با بوی تند.

به گفته مقامات یک پتو گاز بیش از یک شعاع حدود 3 کیلومتر (1.8 کیلومتر) مشمئز کننده مردم در حداقل چهار روستا. امدادگران شکست باز کردن درب از ایجاد خانه های که از داخل قفل و برخی از افرادی که تا به حال سقوط و حمل و نقل آنها را به بیمارستان.

نشت متوقف شد 8 a. m., مقامات گفت.

ساکنان توصیه شد خود را برای پوشش بینی و دهان با ماسک مرطوب و ماندن در خانه.

سم, استایرن گاز می تواند جمع کردن یک فرد در عرض چند دقیقه از استنشاق می شود و مرگبار در غلظت های بالا.

کمیسر پلیس R. K. مینا گفت: حدود 100 نفر در بیمارستان بستری شد و در غیر بیماری تهدید کننده زندگی.

LG Chem., Ltd. است کره جنوبی بزرگترین شرکت شیمیایی است و بخشی از LG Corp. کنگلومرا. این شرکت گفته است که همکاری با مقامات برای کمک به ساکنان و کارکنان.

“گاز نشت در حال حاضر تحت کنترل است اما به بیرون درز گاز می تواند باعث تهوع و سرگیجه, بنابراین ما در حال سرمایه گذاری در هر تلاش برای اطمینان از درمان مناسب ارائه شده است سریعا” LG Chem در بیانیه ای گفت.

به دنبال آن است به علت نشت اما نمی دانم دقیقا تا هند مقامات تکمیل تحقیقات خود شرکت رسمی آهنگ Chun-seob گفت.

در ویساکاپاتنام کارخانه پیشرو تولید کننده پلی استایرن پلاستیک در هند. آن را حدود 300 نفر از کارگران اما آهنگ سعید قربانی به نظر می رسد بیشتر به ساکنان محلی است.

کاسه به شکل ساحلی شهر صنعتی ایرانیان شناخته شده است به صورت مکرر نشت گاز و حوادث است. در دسامبر 2019 نشت از یک شرکت دارویی به کشته شدن دو نفر است.

B. Sengupta بازنشسته دانشمند استفاده می شود که به سر مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره گفت: به نظر می رسد که طبیعی پروتکل های ایمنی به حال شده است در حالی که به دنبال بازگشایی LG پلیمرهای گیاهی.

“هنگامی که شما در حال کار با یک اسکلت کارکنان با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات مدیریت شده اند باید علاوه بر این مراقب باشید و به دنبال استاندارد و پروتکل های ایمنی” او گفت:.

Sengupta گفت: وضعیت غیر معمول از گیاهان شیمیایی در بسته برای هفته معنای خطرات ناشی از این حوادث را افزایش می دهد.

ساعت پس از نشت گاز در Vishakapatnam هفت کارگران در یک کارخانه کاغذ سازی در بيمارستان بستری شده در مرکز ایالت چتیسگر پس از یک گزارش نشت گاز. سه نفر در وضعیت بحرانی است.

“ما یاد گرفتیم از اشتباهات گذشته ما گفت:” E. A. S. Sarma سابق مقام ارشد آندرا پرادش با اشاره به سال 1984 بوپال نشت گاز.

در نظر گرفته بدترین صنعتی حادثه نشت در اتحادیه کاربید کارخانه درخواست های پی در پی دولت های هند به تعهد به بهبود استانداردهای ایمنی. اما بسیاری از حوادث مشابه چه در مقیاس کوچکتر همچنان در سراسر کشور است.

در بوپال بیش از 100000 نفر باقی می ماند و بیمار از این حوادث رخ داده است که 35 سال پیش دولت می گوید.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Sheikh Saaliq Ashok دارند شارما و Aniruddha Ghosal در دهلی نو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de