شرکت چینی بازپرداخت خواهد شد $247.5 میلیون در بحث ماسک معامله قرارداد را نشان می دهد

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom منتشر شد جزئیات روز چهارشنبه از یک مخفی $1 میلیارد معامله برای خرید ماسک محافظ از یک ماشین الکتریکی ساز که نشان داد این شرکت باید به دولت بازپرداخت $247.5 میلیون تا پایان هفته.

انتشار قرارداد آمد بیمارستانی چرا دولت بود و به دلیل خودداری از ارائه جزئیات بیشتر در مورد معامله. فقط دو روز قبل از آن مقامات حاضر به فاش کردن اطلاعات بیشتر پس از زمان ثبت پرونده های عمومی عمل می کنند درخواست.

بازپرداخت توسط BYD از طریق آن آمریکا تابعه مستقر در لس آنجلس بود که نسبت به یک ماه تاخیر در صدور گواهینامه از شرکت N95 ماسک. کسانی که ماسک ممکن است برای تایید اثر توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی تا پایان ماه مه.

Newsom عنوان شکست در طول یک coronavirus جلسه اوایل روز چهارشنبه خواستار آن را “کمی” از یک تاخیر و پیشنهاد آن بود که ماسک به یک “جدید” محصول برای این شرکت به تولید است.

تبلیغات

“این همه کار خود را,” او گفت:.

آخرین لحظه بازپرداخت با توجه به اصلاحیه جدید به قرارداد موافقت شد به این دلیل که اصلی $495 میلیون سپرده توسط دولت شد مشروط در برخی از N95 ماسک تحویل در ماه مه.

روز دوشنبه دفتر فرماندار از خدمات اورژانس رد درخواست توسط بار به افشای قرارداد توافق شده میان دولت و BYD در 7 آوریل و در پی روز بعد تحت مقررات کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند.

“انتشار توافق در حال حاضر قبل از عملکرد تحت قرارداد کامل است — را معرفی قابل توجه و خطر غیر ضروری به دولت توانایی تامین امنیت لازم تامین” رایان Gronsky یک وکیل با دفتر فرماندار از خدمات اورژانس نوشت: در نامه ای به بار.

تبلیغات

معلوم نیست چرا دولت تغییر تصمیم خود را.

برچسب قیمت قرارداد است بزرگتر از آنچه قبلا اعلام شده. در همه دولت موافقت به پرداخت BYD بیش از 1 میلیارد دلار برای ماسک. بسیاری از پول $990 میلیون دلار برای خرید 300 میلیون N95 ماسک محافظ بیش از یک ماه دو دوره در هزینه $3.30 هر کدام. قرارداد تماس برای اضافی $54.9 میلیون برای خرید اضافی 100 میلیون فولاد ماسک. توافق می دهد دولت این گزینه از گسترش آن فراتر از 30 ژوئن در همان نقطه قیمت می باشد.

“ما مذاکره خیلی خوب قیمت در وسط این همه” Newsom روز چهارشنبه گفت با اشاره به تورم قیمت ها در حال پرداخت توسط دیگران در اوایل هفته از بحران است. “من امیدوارم که شما در نظر آن نقطه قیمت است که ما قادر به مذاکره در برابر که در آن بازار بود.”

فرانک Girardot سخنگوی BYD گفت: هر ماسک قیمت شامل تمام مالیات و وظیفه هزینه به علاوه هزینه های حمل و نقل هوایی تحویل. او گفت: هنگامی که هزینه های آن در میان در قبل از حمل و نقل هزینه هر ماسک را به دولت بود $2.88.

تبلیغات

“هزینه های ما عادلانه است” Girardot گفت. “هیچ کس وجود دارد که می توانید این مقدار را به این سرعت.”

Sergio Fernandez de Cordova, رئیس جدید رسانه ای گروه غیر انتفاعی است که در همکاری با دولت شرکت مشاوره ریموند همکاران به امن ماسک بهتر معاملات برای سازمان های دولتی برآورد $3.30-هر-ماسک قیمت می تواند برخی از 30 سنت در هر ماسک بالاتر از آن را هزینه این شرکت به تولید و کشتی در خارج از کشور.

او گفت: با این مقدار پول کالیفرنیا می تواند جمع اوری دولت می تواند لبه پنجره رساند تا خود کارخانه ها در دولت شاغل کالیفرنیا از کار ساخته شده و مقادیر زیادی از شبیه ماسک برای “به راحتی زیر یک دلار.”

“دولت می تواند راه اندازی 190 شرکت های جدید در اطراف این” فرناندز د Cordova گفت. “همه گیر بار منجر به همه گیر گیری که معمولا خوب است.”

تبلیغات

کن Curley یک سرهنگ بازنشسته ارتش و رئیس جمهور از ریموند همکاران سوال که چرا دولت نمی تواند به یک تولید کننده مانند 3M که در حال حاضر باعث می شود N95 ماسک به واسطه یک معامله بهتر.

“دولت یک بسیاری از, رهبری, آب, پول,” Curley گفت.

ایالات متحده شرکت 3M گفت: لیست قیمت برای آن شایع ترین N95 ماسک محدوده 63 سنت افزایش به $3.40 بسته به مدل. این معلوم نیست چه معادل نوع N95 ماسک BYD تولید برای کالیفرنیا. هفته گذشته شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد که مقابله با Honeywell برای N95 ماسک که هزینه این شهرستان 79 سنت در هر کدام — هر چند بسیاری از ماسک در این توافق نمی رسند تا تابستان و پاییز; آنهایی که خریداری شده از BYD شد و انتظار می رود برای رسیدن به این ماه است.

این بار برای اولین بار آموخته از هزینه برای هر N95 ماسک از طریق سوابق به دست آمده از ایالت کالیفرنیا خزانه دار ، اما ایمیل ها و اسناد دیگر که در افشای پیشنهاد BYD معامله شد و هنوز هم در حال بررسی توسط مقامات دولتی که Newsom افتخار در مورد آن در طول یک تلویزیون ملی پخش در ماه گذشته.

تبلیغات

“ما انتظار داریم در اطراف دیگر هیچ. و ما دیگر علاقه مند به پیشرفت است که ما در گذشته” فرماندار گفت: MSNBC میزبان Rachel Maddow در 7 آوریل.

بعد Newsom بودجه دفتر گفت: کارکنان دولت خزانه دار فیونا Ma که معامله شد تمام مجموعه.

“هر فرماندار اعلام شب گذشته این پرداخت تبدیل شده خاص (در انتظار 72 ساعته اطلاع رسانی به قوه مقننه),” کالیفرنیا وزارت مالیه تحلیلگر توماس تاد نوشت: در یک ایمیل. “میزان در حال حاضر $495 میلیون و ما را می خواهید به پرداخت در روز جمعه (روز اول که ما می توانید انجام دهید تا پس از 72 ساعت در اطلاع رسانی).”

پس از آن ایمیل مسئولان خزانه دار دفتر پرسید: اگر فروشنده تا به حال بررسی شده است. توماس پاسخ داد که “آنها در حال بررسی صلاحیت فروشنده به عنوان ما صحبت می کنند.”

تبلیغات

نه معامله نهایی. در 15 آوریل قرارداد بین دولت و BYD اصلاح شد. اسناد و مدارک ارائه شده توسط Newsom دولت اواخر روز چهارشنبه نشان می دهد یک تغییر در شماره مدل N95 ماسک ارائه شده اما هیچ اطلاعات دیگر. BYD را Girardot مراجعه کننده به تمام سوالات به فرماندار دولت که نمی تواند بلافاصله پاسخ ارائه.

BYD اعلام کرد در ماه مارس که آن را به حال منتقل ساخت آن از وسایل نقلیه به دنده محافظ. ایالات متحده خود را فرعی مستقر در لس آنجلس و ترویج شده توسط دولت برای آن اتوبوس الکتریکی تولید کمک کرده و ترتیب رسیدگی کند. جهانی بهداشت و درمان محصول راه حل شرکت با مسئولیت محدود راه اندازی شده توسط این شرکت در ماه مارس سهام همان آدرس به عنوان BYD مقر in L. A.

در توصیف بررسی روند Tabitha تنومند دفتر فرماندار از خدمات اورژانس گفت: خزانه دار دفتر آژانس دولتی به دنبال شیوه های استاندارد برای پیمانکاری در شرایط اضطراری و شامل سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیمانکاری نظر در معامله.

“در طول اولیه تعامل با فروشنده کال OES تایید کرد که FEMA همراه با عرضه های پزشکی شرکت تایید این تولید کننده به عنوان” Stout نوشت: در یک ایمیل مارس 9.

تبلیغات

عدم انتشار قرارداد مواجه شد با انتقاد شدید در هفته های اخیر توسط اعضای قوه مقننه که مطلع شدند از وجود آن فقط قبل از Newsom با اشاره به معامله در MSNBC. .

“بسیاری از ما در حال رفتن به بسیار مصر در دیدن شرایط این قرارداد” دولت ایالت جیم نیلسن (R-Gerber) گفت: در طول یک مارس 16 جلسه که در آن قانونگذاران ابراز نگرانی با دولت پنهان کاری بیش از این معامله. “و آنچه در قرارداد است که تضمین دهش موقع رفتن به واقعا مهم است.”

فرماندار مشاوران قانونگذاران گفت آنها می ترسید این ماسک را به نحوی منحرف شود به دور از کالیفرنیا اگر آنها نشان داد بیش از حد. و Newsom اصرار داشت در روز چهارشنبه بود که دولت او را وکیل مدافع و نه او که تاخیر در افشای BYD توافق.

“منظورم این است که من گناه مایل به تحویل و دریافت این انجام می شود و برای نجات زندگی,” او گفت:. “در همان زمان, لعنت, به عنوان شفاف که من مثل انسان می تواند به شما دلیل این که شما آن را سزاوار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر