برای دومین بار در یک هفته مقامات تمدید ممنوعیت کمپینگ در کلرادو پارک دولت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — این بار “تا اطلاع ثانوی.”

در حالی که پارک باقی می ماند باز, اردو مناطق پیک نیک و امکانات دیگر در کلرادو دولت پارک ها و حیات وحش مناطق بسته شده اند پس مارس 26 و بسته باقی خواهد ماند به طور نامحدود کلرادو پارک ها و حیات وحش اعلام کرد در مارس 5. که به دنبال اعلام قبلی جهت است که تا به حال تمدید ممنوعیت طریق ممکن است 4.

“ما درک می کنیم این گونه ادامه داد: این تعطیلی قرار داده و بر همه ما و ما درک عمومی انعطاف پذیری به عنوان ما را از طریق فرایند بازگشایی مجدد” CPW مدیر دن Prenzlow در بیانیه ای گفت. “کارکنان ما در حال کار سخت را به مطمئن شوید که ما می توانیم ارائه امن و لذت بخش تجربه برای همه است.”

این بسته شامل تمام امکانات کمپینگ در کلرادو 42 پارک دولت از جمله کابین و خیمه و همچنین به عنوان مناطق پیک نیک و زمین های بازی. اعضای کمپ که رزرو از طریق مارس 11 دریافت هزینه کامل و رزرو از طریق پایان سال تغییر می تواند بدون هیچ هزینه اضافی.

به عنوان آنها به منظور توسعه یک طرح برای بازگشایی در یک “بسیار نامشخص زمان” CPW مقامات هشدار Coloradans به تنظیم هر آینده برنامه سفر در سنگ.

“CPW در حال همکاری با دولت های فدرال و محلی شهرداری همکاران و همچنین گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست برای تعیین یک جدول زمانی برای کمپینگ” آژانس می گوید. “این هماهنگی می تواند پیش بینی قطعی تاریخ افتتاح دشوار است به عنوان هر یک county, چهره های منحصر به فرد خود را شرایط.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در میان بحث در سراسر کشور در مورد طرح کسب و کار رستوران ها و مکانهای دیگر از خدمات پارک های ملی آغاز شده است یک “مرحله به مرحله” بازگشایی سیستم خود را با محدودیت های که برداشته در یک پارک-توسط-پارک اساس. سیاه دره از Gunnison, پارک ملی آغاز خواهد شد به تدریج بازگشایی “طی دو هفته آینده,” NPS مقامات گفت: در 30 آوریل در حالی که پارک ملی کوه راکی نشده اعلام کرد هر گونه بازگشایی طرح نشده است.

بسیاری از کلرادو شهرهای کوه که سخت ضربه در مراحل اولیه شیوع و تکیه بر زیر منابع روستایی بیمارستان, سیستم های خواسته اند — و در برخی موارد دستور — بازدید کنندگان برای دور ماندن. فرماندار Jared پلیس را امن تر در خانه که سست بسیاری از دولت دقیقترین اجتماعی-فاصله مورد نیاز در زمانی که از آن صادر شد در آوریل 26, دستور Coloradans به سفر بیش از ده مایل برای تفریح در فضای باز.

“مقامات محلی را تشویق به تعیین بهترین روش عمل برای تشویق حداکثر انطباق می گوید:” منظور این است که در اثر حداقل تا 27 مه (دو روز پس از تعطیلات روز یادبود). “عدم تطابق با این دستور می تواند در مجازات از جمله زندان و جریمه.”

با آب و بهبود و بسیاری از Coloradans مضطرب به خارج و لذت بردن از خارج از منزل, CPW است اصرار بازدید کنندگان به پارک ها و مناطق حیات وحش به احتیاط استفاده کنید.

“کلرادو پارک ها و حیات وحش به یاد ماهیگیران تفننی شکارچیان و دیگر, هوای آزاد, recreationists آن است که مسئولیت خود را به تحقیق و درک هدایت خاص احکام و محدودیت های در محل برای هر گونه برنامه ریزی محلی تفریح و سرگرمی” این آژانس می گوید. “بدانید قبل از اینکه شما بروید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de