50-سالگرد L. A. غرور, جشن, یکی از دولت بزرگترین و حقوق جشنواره به تعویق افتاده است در میان COVID-19 بیماری همه گیر.emic.

این رویداد سالانه برگزار در غرب هالیوود, تغییر در این سال به صورت آنلاین, جشن, با توجه به سازمان های غیر انتفاعی, سازمان, کریستوفر استریت غرب است. اطلاعات در مورد دیجیتال حوادث متعاقبا اعلام خواهد شد.

“جامعه ما همواره با اقتباس از تغییر و تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر در صورت نامشخص زمان” Estevan Montemayor جمهور CSW هیئت مدیره در بیانیه ای گفت:. “اگر چه ما نمی توانیم جشن پراید با یک جشنواره یا رژه CSW را به مطمئن شوید که روح غرور را فراموش نکرده است. ما در این با هم و ما در اینجا برای شما به عنوان ما همچنان به حرکت از طریق این وضعیت است.”

تبلیغات

در غرب هالیوود هزاران گله به شهر تاریخی واحه برای جامعه تجاوز — هر ماه ژوئن به تماشای رژه در امتداد بلوار سانتا مونیکا است که ویژگی های رنگارنگ شناور و مردم را به رقص و آواز. در این رژه همچنین در خدمت به عنوان یک جنبش سیاسی و یادبود بزرگداشت شورش استون وال در نیویورک یک بار در هر دهه است.

جشنواره دهندگان خواست شرکت کنندگان برای دیدن پوشش نقره ای این تصمیم گفته شده است در بهترین منافع جامعه است.

“غرور و افتخار است که بیش از فقط یک آخر هفته در یک سال است. و یا حتی یک ماه” سازمان گفت: در وب سایت خود. “غرور و افتخار چیزی است که ما زندگی می کنند و تنفس هر روز. آیا ما جشن لا غرور در اواسط ماه ژوئن (به عنوان ما انجام داده ایم برای آخرین 49 سال) و یا برای این یک سال خاص تصمیم می گیرید آن را به حرکت به یکی دیگر از آخر هفته ما جشن ما صدای ما در تلاش ما پیروزی و ما هرگز پایان پیام برای برابری هرگز متوقف نمی شود.”

غرب هالیوود Pride parade فقط آخرین رویداد به لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

تبلیغات

در ماه آوریل در سن دیگو غرور لغو آن سالانه جولای واقعه که تساوی به 350000 نفر بیش از سه روز جشن است. سان فرانسیسکو نیز اعلام کرد که دور انداختن آن سالانه غرور جشنواره است.

ایالت کالیفرنیا نمایشگاه و جشنواره غذا برگزار شد در ساکرامنتو و قدمت 166 سال و شهرستان ونتورا نارنجی و سن دیگو نیز لغو سالانه خود را در فصل تابستان نمایشگاه بیش از coronavirus نگرانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de