رهبران از اداره پلیس لس آنجلس در حال رشد به طور فزاینده ای نگران بلندی کاهش در افسران در نیروی ویژه به همه گیر مربوط به محدودیت در استخدام تضعیف تلاش های خود را به نوبه خود جزر و مد.

“که باعث می شود آن را واقعا دشوار است با ما بودن مانع COVID-19 و قادر به بیرون رفتن و انجام کسب و کار به عنوان ما به طور معمول انجام کسب و کار” گفت: سروان. هارون McCraney فرمانده افسر پلیس لس آنجلس را استخدام و اشتغال را بدست آورد.

سیاه افسران در حال حاضر نشان دهنده حدود 9 درصد از نیروی پلیس تطبیق درصد از ساکنان شهر است. اما بسیاری از کسانی که افسران پیوست force در طول یک استخدام فشار در 1980s و ’90s و انتظار می رود به بازنشسته به زودی McCraney گفت. برخی از در حال حاضر.

بدون قوی تلاش را در بین افسران در حال حاضر مقامات برآورد نیروی تنها در حدود 5% سیاه در عرض پنج سال McCraney گفت.

تبلیغات

در یک بخش که طولانی تلاش برای به دست آوردن اعتماد در جوامع آن را به یک نتیجه هیچ کس می خواهد.

پلیس گفت آیلین دکر می گوید: ساییدگی شده است نگرانی بیش از یک سال اما coronavirus’ اثر در استخدام ساخته شده است همه چیز بدتر است.

“این کمیسیون معتقد است ضروری است که این بخش را کاهش نمی دهد زمان درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار افسران پلیس و هدف ما این است که به افزایش زمان درصد” دکر در بیانیه ای گفت.

دستیار ارشد بئاتریس Girmala جریان این کمیسیون در ماه گذشته در آینده بازنشستگی و کاهش استخدام با توجه به همه گیر. رئیس میشل مور تعیین کننده آینده کاهش به عنوان غیر قابل قبول است و چیزی برای رهبری کردن McCraney گفت.

تبلیغات

مور می خواهد درصد از افسران و نه فقط در برابری با شهر جمعیتی بلکه به فراتر از آن McCraney گفت.

“او به رسمیت می شناسد که بسیاری از مردم در جامعه آمریکا احساس می کنید که به اندازه کافی وجود ندارد آفریقایی افسران پلیس” McCraney گفت. “یک راه برای رسیدگی به آن و به کار در جامعه و تعامل در جامعه آمریکا است که در نگاه به فراتر رفتن از برابری است.”

سازمانهای مدافع حقوق مدنی که برای حمایت از شهرستانها به استخدام افسران که مانند مردم به آنها خدمت می کنند می گویند یک کاهش در افسران در لس آنجلس خواهد بود یک گام به عقب.

“آن را در اجرای قانون و سیاستمداران به انجام کاری در مورد این. این خود وظیفه و مسئولیت برای تغییر این مسیر گفت: Scot X. Esdaile رئیس NAACP ملی عدالت کیفری کمیته.

تبلیغات

Esdaile گفت: تعجبی ندارد که جوان مردم سیاه و سفید نیست درخواست برای تبدیل شدن به افسران. وجود سابقه طولانی پلیس سوء استفاده در جامعه مدرن شيوع تلفن های همراه و دوربین های دیگر بدان معنی است که مستندات سوء استفاده همچنان ادامه دارد, امروز, او گفت:.

“افراد جوان جوان, مردم سیاه و سفید هستند و خیلی ها از درگیر شدن در این حرفه و اجرای قانون” او گفت:. “این انعکاس مستقیم از آنچه در جریان است در سراسر کشور است.”

هنوز هم وجود دارد باید پلیس, سکس با پلیس در نیروهای پلیس اگر بخش به اعتماد آنها نیاز در جوامع به دریافت راهنمایی و حل جرم و جنایت Esdaile گفت.

“اجرای قانون است که به پیدا کردن یک راه اگر آنها صادقانه برای متنوع تر,” او گفت:. “اگر شما می خواهید برای محافظت و خدمت به جامعه ضروری است که مردم خود را ببینید.”

تبلیغات

جمعیت لس آنجلس, مانند شهر را به طور چشمگیری تغییر در 30 سال گذشته.

در سال 1990 نیروی 61.4% سفید 21.5% لاتین 13.8 درصد و 3 درصد است. در حال حاضر آن است که به مراتب متنوع تر و متنوع تر از دیگر گروه ها در این کشور در حدود 50% لاتین, 30%, سفید, 10%, آسیایی, جزایر اقیانوس آرام و 9 درصد سیاه McCraney گفت.

تعداد کسانی که آینه لس آنجلس به عنوان یک کل است که در سال 2019 شد 48.6% لاتین 28.5% سفید 11.6% آسیایی و 8.9% سیاه, با توجه به سرشماری ایالات متحده داده است.

اما زنان با وجود ساخت تا نیمی از جمعیت این شهر حساب برای تنها 18 درصد از کارکنان بخش.

تبلیغات

Girmala گفت که قبل از همه گیر نیروی پلیس در سرعت برای پاسخگویی به استخدام اهداف برای استخدام بیشتر سیاه, اسیایی, جزایر اقیانوس آرام و زن افسران. در حال حاضر آن کاهش یافته است.

McCraney گفت: عمده استخدام نمایشگاه برنامه ریزی شده در یکی از بزرگترین مراکز خرید در لس آنجلس بالدوین تپه Crenshaw پلازا اخیرا لغو شد. با مدارس و کلیساها بسته, سایر استخدام فرصتهای نیز مسدود شده اند.

به عنوان یک نتیجه “ما تست اعداد هم کاهش یافت,” او گفت:.

در ماه مارس 392 نفر در بخش آزمون برای تبدیل شدن به یک افسر 40% افت بیش مارس 2019, McCraney گفت.

تبلیغات

این بخش حدود 10000 سوگند افسران و 3000 بیشتر غیر نظامی کارکنان. آن را به طور کلی لایک به استخدام حدود 500 افسران جدید در هر سال به نگه دارید تا با فرسایشی McCraney گفت. که آسان نیست حتی زمانی که وجود ندارد یک بیماری همه گیر.

در گذشته تنها حدود 3 درصد از متقاضیان شده است استخدام McCraney گفت. اخیرا بخش شده است استخدام حدود 1 نفر از هر 12 متقاضیان, او گفت:. که به معنی “به منظور برای ما به استخدام 500, ما نیاز به تست احتمالا 6000 یا 7000 در نامزدهای,” او گفت:.

در علاوه بر این به لغو استخدام, حوادث McCraney گفت که او مشکوک به کاهش در برنامه های کاربردی با توجه به تغییر از فرد آزمون به آزمون آنلاین. که انتقال می تواند منجر به بیشتر متقاضیان در دراز مدت اما ممکن است موجب یک رکود موقت.

او گفت که او تا به حال دیده می شود هر چشم انداز مثبت در برنامه های کاربردی حتی با اخیر افزایش بیکاری — اما تا به حال متوجه آن دسته از اعمال که فوق العاده سخت کوش در دیدن این فرایند از طریق.

تبلیغات

کاهش داوطلبان آزمون قرار می دهد پرسنل فشار بر یک در حال حاضر تخلیه نیروی.
به عنوان این هفته 87 بخش کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت از 846 تست شده و یکی دیگر از 111 نفر در انتظار تست. نیز وجود دارد 125 افسران کار نمی کند به دلیل پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس. یک کارمند بیمارستان بستری شد.

McCraney شده است که در نیروی 28 سال گفت: گروه در حال حاضر در روند در حال توسعه جدید رسانه های اجتماعی و کمپین های بازاریابی به منظور جلب متنوع نامزدها آن را می خواستم ببینم.

او امیدوار متنوع تر نامزدها در نظر گرفتن اداره پلیس. آنها باید به اتمام بالقوه استخدام در نیروی, او گفت:, و تکیه بر مفاهیم preconceived.

“بسیاری از مردم نگاه کنید که چگونه همه چیز شد و 20 و 30 و 50 سال پیش و از آنها درخواست آن را به امروز است,” او گفت:. “من می خواهم مردم را تشویق می آیند و کمک به ایجاد تغییر است. تواند تغییر کند.”

تبلیغات

افسران جدید در بخش شروع در $67,000 یک سال است.

لس آنجلس تایمز گزارش خبرنگار لیلا میلر کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de