ما نمی دانیم که اگر انسان ما تو را دیدم در مترو دنور فروشگاه در مارس 3 بود هدفمند ابراز تحقیر خود را برای قوانین در مورد پوشیدن ماسک در میان COVID-19 شیوع یا نه اما در عمل قطعا نماد چگونه بسیاری از مردم در کلرادو دیدن قیمومیت. به عنوان ما به تماشای او برداشته نارنجی سربند است که می تواند احتمالا استفاده شده است به عنوان یک پوشش چهره از گردن خود و منفجر بینی خود را به آن. با صدای بلند. Lustily. Wetly.

آن اتفاق افتاده است در خارج. و در حالی که ما نمی چوب در اطراف برای دیدن اگر او پس از آن عینک سربند به عنوان یک ماسک ما نیمه شک دارم.

ما بازدید این Walmart شعبه در 5957 غرب 44 خیابان و در نزدیکی هدف فروشگاه در 5071 کیپلینگ خیابان پیش از دنور جدید اجباری ماسک-با استفاده از مقررات که به اثر می رود امروز, مارس 6, چرا که آنها در نزدیکی گندم ریج که در حال حاضر در یک مسیر مشابه.

در آوریل 22, Wheat Ridge, شهرستان, مدیر, Patrick Goff اعلام کرد یک نیاز است که هر کسی وارد یک کسب و کار در این شهرستان باید یک ماسک بین آوریل 27 و 30 مه.

اما در تاریخ 27 آوریل در یک حرکت است که دریافت بی نهایت کمتر تبلیغ ویت ریدج شورای شهر که نداشتیم جلسه هفته گذشته آرا تجدید نظر Goff را فرمان را به پوشیدن ماسک در فروشگاه های داوطلبانه و البته به شدت توصیه می شود. با توجه به شهرستان سخنگوی سارا Spaulding شورا عمل کرده و در پی انتقادات و پیشنهادات از کسب و کار و مردم و همچنین تحقق است که “اجرای یک چالش مهم به دلیل منابعی که مورد نیاز خواهد بود به بیرون رفتن در هر گزارش.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

دلیل این تغییر نیز به عنوان متضاد پیام از جمله مقامات به عنوان فرماندار Jared پلیس و شهردار مایکل Hancock که آیا استفاده از ماسک اجباری شد یا فقط یک ایده واقعا خوب وجود دارد گسترده سردرگمی در داخل و اطراف ویت ریدج در مورد چگونه سیستم کار می کند. اما نشانه هایی در ورودی از هر دو فروشگاه ما بازدید این آخر هفته گذشته که فقط در خارج ویت ریدج را در محدوده شهر روشن بود. آنهایی که در هدف را از ورودی خوانده شده: “با توجه به اضطراری, سفارش, شما باید پوشیدن پوشش چهره برای ورود به این فروشگاه است.”

در بعد از ظهر ما متوقف شده توسط این مشاوره به طور گسترده ای نادیده گرفته شده است. هیچ هدف کارگران نظارت بر ورود به محدودیت ظرفیت به منظور اطمینان حاصل شود که کاربران می تواند باقی می ماند شش فوت از هم جدا فعلی حداقل اجتماعی-فاصله استاندارد و در حالی که بسیاری از خریداران سعی کردم به دیگران فضای مقدار زیادی بیشتر نیست. علاوه بر این حداقل 30 درصد از مشتریان — احتمالا سه ده در مجموع — عینک بدون پوشش صورت با کون بیست-یه چیزی و دیدن و با یک نگرش منجر به بسته. علاوه بر این یکی خارج از وظیفه اعضای ستاد تا به حال کشف خود بینی و دهان و راه رفتن در اطراف در نزدیکی ثبت نام با ماسک خود را آویزان از یک کراوات پیچیده در اطراف گوش خود را.

در خارج, ظرفیت بود که نظارت با یک کارمند پذیرش مردم در یک در یک-بر اساس به عنوان مورد در شفق شعبه که بسته شده بود یک هفته قبل از-مقامات بهداشت اعلام کرد شیوع. اما او اجازه ورود به هر کسی که آیا آنها با پوشیدن ماسک یا نه و حداقل نیمی از مشتریان نمی شد. نتیجه این شد که تا بحال کمترین میزان استفاده از ماسک دیدیم در هر فروشگاه ما متوقف شده بیش از آخر هفته از جمله دو Walmarts.

علاوه بر این در حالی که همه از کارمندان ما دیدم در خارج شده بود و ماسک های بسیاری نبودند با استفاده از آنها. در الکترونیک, بخش, برای مثال ما شاهد سه جوان کارکنان صحبت کردن در یک دایره تنگ و صرف اینچ از هم جدا با ماسک خود را زیر چانه.

این نوع از چیزی که اجازه داده شود در دنور? تقریبا به طور قطع. در حالی که این شهر جدید بهداشت عمومی به منظور خواستار اجباری ماسک-پوشیدن در فروشگاه ها توسط کارمندان و مشتریان بالقوه 999 دلار جریمه ذکر شده به عنوان ممکن است حداکثر مجازات برای تخلف شهرستان, وکیل کریستین Bronson گفت: در مارس 5 کنفرانس مطبوعاتی که اجرای بعید است تا زمانی که کسب و کار را حداقل یک گذرا اشاره ای به انطباق. در عبارت “اگر شما به یک فروشگاه بروید و اکثریت قریب به اتفاق در حال پوشیدن پوشش صورت مشتریان خواست به پوشیدن پوشش صورت و کارمندان آموزش دیده اند و وجود علامت است که می تواند یک حسن نیت تلاش است.”

آنچه ما دیدیم در دو فروشگاه متناسب با این توضیحات. آیا این به منزله این نوع رفتار که عمومی-کارشناسان بهداشت و فکر می کنم لازم است به ساقه جزر و مد از COVID-19 همه گیر است یکی دیگر از سوال است.

اصلاح: نسخه اصلی این پست شناسایی خارج شده و فروشگاه هدف بودن در ویت ریدج (به عنوان هدف قرار دادن وب سایت خود می کند) هنگامی که هر دو در خارج از محدوده شهر. ما تاسف خطا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de