مفهوم “غوطه ور شدن” است نگران کننده در عصر اجتماعی فاصله — و جای تعجب نیست که برخی از پیش بینی ترین همهجانبه هنر و تئاتر پروژه های برنامه ریزی شده برای دنور در این سال در حال حاضر شده است را نگه دارید (به همراه کنسرت ها و دیگر رویدادهای فرهنگی).

به عنوان بسیاری از دنور کسب و کار آماده برای باز کردن در یک ظرفیت محدود سالن بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی و اجرای همچنان لغو و دوباره. آخرین تلفات این است که تئاتر از ذهنیکی از دنور مرکز هنرهای نمایشی’ محور تولیدات برای سال 2020 است.

همهجانبه پر زرق و برق بود که میله میله به بیش نامعلومی از 15000 فوت مربع انبار در دنور ایجاد شده توسط David Byrne از سر صحبت شهرت و مالا Gaonkar; آن را نیز امضا در کشت دنور معماران و طراحان است. یکی بود دستیار کارگردان آماندا برگ ویلسون از تخته سنگ شرکت Catamounts که صحبت با Westword در مورد برنامه ریزی تولید در اوایل این سال است.

“این هیجان انگیز است که یک هنرمند از David Byrne ملی شهرت که می تواند در ساحل Talking Heads بازدید برای بقیه عمر خود را در حال انجام چیزی است که واقعا تجربی,” او گفت:. “آن را شسته و رفته به می دانم که همان چیزهایی که ما در حال سرهم بند با در Catamounts آزمایشگاه او را سرهم بند با این خیلی بهتر منابع و بسیار مقیاس بزرگتر.”

قطعه ای که او را به عنوان یک اکتشاف اعصاب و کلاهبرداری است که مغز نقش بر مردم است که تقریبا طبیعی مناسب برای این دوران اجتماعی فاصله; بعد از همه, فقط شانزده مخاطبان و کاربران تجربه نصب و راه اندازی در یک زمان.

اما بیش از حد ناشناخته است در مورد ماه های آینده از جمله هنگامی که رویدادهای فرهنگی — حتی آنهایی که با مخاطبان — می تواند بازگشت.

“به تعویق انداختن این تولید است که سال های بسیاری در ساخت و دلخراش است برای همه درگیر” توضیح می دهد که DCPA خارج از مرکز متصدی چارلی میلر. “اما با توجه به عدم قطعیت از آنچه که در آینده از این بیماری همه گیر نگه می دارد ما خودمان را با هیچ انتخاب دیگری. DCPA خارج از مرکز عمیقا متعهد به تولید تئاتر از ذهن در دنور و ما امیدواریم که برای به اشتراک گذاشتن این نوشته ها تجربه در جامعه ما به عنوان به زودی به عنوان ما با خیال راحت و مسئولانه می تواند.”

به ثبت نام برای به روز رسانی به تئاتر از ذهن سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de