از امروز شروع مارس 6, Denver, فروشگاه مواد غذایی کارکنان انتظار می رود که برای اجرای یک نیاز جدید است که همه مشتریان ماسک می پوشند در حالی که خرید.

“این در مورد کسانی از ما که به اندازه کافی در مورد انسانیت و به اندازه کافی در مورد هر یک از دیگر به پیروی و آن را بسیار آسان به پیروی از یک پیراهن و یک سربند چیزی را پوشش می دهد که بینی خود را چیزی است که شما را پوشش می دهد ، این یک حرکت نمادین به همسایه خود را که شما در مورد آنها مراقبت به اندازه کافی برای پوشیدن یک ماسک و این چیزی است که ما همه درخواست برای انجام” شهردار مایکل Hancock گفت: در مارس 5 کنفرانس مطبوعاتی توضیح دنور مرحله به مرحله بازگشایی پس از اقامت در خانه سفارش برداشته شده است.

کیم Cordova جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 7, تصویب از حرکت به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک به خصوص با توجه به این واقعیت است که مواد غذایی-فروشگاه کارگران شده است در خط مقدم در سراسر COVID-19 بیماری همه گیر.

“من واقعا تحسین شهردار برای مراقبت از همه شهروندان و ایمنی” کردوا می گوید.

اما سهامداران در مواد غذایی-فروشگاه صنعت بدانم تا چه حد کارکنان را مجبور به رفتن برای اجرا نیاز.

“این شرکت باید این سیاست ها که در آن مشتری همیشه حق و البته اعضای ما واقعا نگران ایمنی خود را,” کردوا می افزاید. در حالی که فرماندار Jared پلیس توصیه کرده است که ماسک توان در تمام فروشگاه های مواد غذایی توسط مشتریان آن را نه یک قاعده.

در دنور آن خواهد بود.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این شهر بهداشت عمومی جهت است که ایجاد ماسک دستور نیاز به فروشگاه های مواد غذایی به “اقدامات مناسب مانند ارسال علائم به یادآوری مشتریان خود و نیاز است که آنها می پوشند صورت پوشش در حالی که در داخل و یا در انتظار در خط برای ورود به کسب و کار است.”

علاوه بر این کسب و کار “انجام بحرانی دولت توابع” مانند فروشگاه های مواد غذایی “باید تمام مراحل منطقی به منع هر عضو عمومی است که پوشیدن صورت پوشش از ورود و کسانی که اگر تلاش های ناموفق باید خدمت نیست که فرد باید به دنبال حذف آن فرد” با توجه به دنور سفارش.

چگونه فروشگاه انجام خواهد داد که همچنان نامشخص و نگرانی های کریس Howes, رئيس جمهور از کلرادو شورای خرده فروشی.

“این بسیار سفارش از یک ماسک; آن را درخواست خرده فروشان به اجرای آن می گوید:” Howes. “این در حال حاضر یک محیط پر استرس.”

Howes اشاره به تراژدی اخیر در فلینت میشیگان که در آن یک نیروی امنیتی کشته شد و کشته شدن در خارج از یک دلار درخت فروشگاه بعد از یک بحث بیش از یک مشتری امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت با توجه به اجرای قانون است.

در حالی که چیزی که شدید رخ داده است در کلرادو Cordova می گوید که اعضای اتحادیه اروپا است که نشان دهنده حدود 17,000 مواد غذایی-فروشگاه های کارگران در سراسر کشور در حال حاضر به حال برای مقابله با “مشتریان در حال تبدیل شدن بسیار خشونت آمیز و یا توهین آمیز و…به ویژه هنگامی که کاغذ توالت زد و لوازم کوتاه مدت بود.”

“ما می خواهیم کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که مردمی به فروشگاه خود را به عنوان مشتریان مطابق با سفارش اما ما همچنین درک می کنیم که ما نمی خواهیم آنها را از وارد شدن به درگیری در محل خود از کسب و کار” کریستین Bronson دنور دادستان شهرستان گفت: در مارس 5 کنفرانس مطبوعاتی.

برای جلوگیری از درگیری قرطبه, نشان می دهد, “من فکر می کنم که شرکت ها باید گارد ملی و یا اضافی امنیتی مسلح مانند خاموش وظیفه افسران پلیس برای کمک به نظارت بر این مشتریان — نه تنها برای ماسک بلکه برای اجتماعی فاصله.”

این شهر هیچ برنامه ای برای اضافه کردن امنیت است هر چند مقامات می گویند هدف این است که برای آموزش مردم به طوری که آنها مطابق به جای یک دست سنگین رویکرد با مشتریان است.

Howes معتقد است که فروشگاه ها در سازمان خواهد بود “ساخت خوب و ایمان و تلاش برای پیروی از بهترین آنها می توانند با اطلاع رسانی به مشتریان از شهر را بدون خطر مجادلات.” اگر همه چیز به نوبه خود فیزیکی و سپس کارکنان را با پلیس تماس بگیرید.

اما دنور امید آن را دریافت نمی کند به آن سطح است. “مردم باید به صورت پوشش سفارش به طور جدی به عنوان آنها با اقامت در خانه سفارش می گوید:” هدر Burke, شهرستان, سخنگوی. “شهر سازمان خواهد بود که با اجرای, با هدف 100 درصد انطباق و نگه داشتن هر کس امن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de