به عنوان کالیفرنیا آماده به بازگشایی برخی از کسب و کار جمعه دولت coronavirus مرتبط تلفات همچنان به خزش بالاتر و به احتمال زیاد فراتر از 2500 قبل از روز انجام می شود.

دوگانگی است که در قلب رقص ظریف است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و دیگر انتخاب و مقامات بهداشتی باید انجام به عنوان آنها به دنبال راه اندازی مجدد بخش های خاصی از دولت را کتک اقتصاد در حالی که اجتناب از پتانسیل موج دوم در تعداد coronavirus عفونت.

Newsom اوایل این هفته اعلام شد که دولت را به سهولت برخی از آن سخت اقامت در خانه قوانین اجازه می دهد کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی خرده فروشان و فروشگاه های لباس و دیگران به بازگشایی برای منظقه وانت جمعه.

کارخانه هایی که عرضه آن کسب و کار خواهد بود و مجاز به ادامه فعالیت است.

تبلیغات

از آن خواهد شد به دور از کسب و کار به طور معمول در کالیفرنیا ، دفاتر و مراکز خرید و ناهار خوردن در رستوران ها هنوز دستور بسته شده و فاز دوم Newsom را بازگشایی طرح همچنین شامل نظافت شخصی و کسب و کار و سرگرمی سالن کنسرت زنده و ورزشی.

پس دولت و سرب و برخی شهرداری ها اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی برخی از کسب و کار در روزهای آینده.

در لس آنجلس, گل, نمایندگی مجاز و فروش خودرو و انواع دیگر آجر و ملات فروشگاه ها — از جمله کسانی است که فروش اسباب بازی, موسیقی, کتاب, پوشاک و لوازم ورزشی — را مجاز به باز کردن برای منظقه وانت تنها شروع جمعه. در فروشگاه خرید نمی شود مجاز است.

تبلیغات

“این لیست است که کمتر در مورد چه محصولات به فروش می رسد و بیشتر در مورد توانایی اجتماعی را حفظ فاصله” گفت: شهرستان, سرپرست کاترین Barger.

متوسط شل می آید حتی به عنوان شهرستان همچنان کانون از coronavirus فعالیت در کالیفرنیا است. L. A. شهرستان حساب برای نزدیک به نیمی از دولت را بیش از 60,000 تایید عفونت و منطقه تقریبا 1,400 coronavirus مرتبط با مرگ و میر را تشکیل می دهند و اکثریت دولت در مجموع مرگ و میر.

منظقه وانت به زودی نیز در دسترس خواهد بود در کتاب فروشی, لباس, فروشگاه گل فروشی ها و فروشگاه محصولات ورزشی در شهرستان ونتورا مقامات وجود دارد گفت.

تبلیغات

منطقه خلیج گرفتن محافظه کارانه تر موضع با مقامات گفت: stay-at-home سفارشات را ادامه خواهد داد به اجرا گذاشته و اکثر فروشگاه ها بسته باقی خواهد ماند و حتی به عنوان ایالت دستورالعمل آرام هستند.

Riverside County, از سوی دیگر با توجه به اینکه به فسخ آن دستورات بهداشتی — که در میان دقیقترین در دولت است. که شهرستان هیئت ناظران رای دادند سهشنبه به تاخیر انداختن تصمیم گیری تا روز جمعه انتظار راهنمایی بیشتر از Newsom.

با کالیفرنیا وارد هشتمین هفته تحت Newsom اقامت-در-خانه سفارش تماس برای استراحت آن محدودیت و اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شده اند به طور فزاینده ای با صدای بلند به عنوان coronavirus همچنان به چکش اقتصاد است.

دولت در حال حاضر پروژه های رکورد $54.3 میلیارد کسری بودجه از طریق تابستان آینده — یک COVID-19 نقدی دهانه تشکیل شده از طریق یک رفتارهاي ترکیبی از کاهش درآمد و افزایش سرسام آور هزینه های.

تبلیغات

و آن را نه فقط در کالیفرنیا که رنج می برند. نزدیک به 3.2 میلیون گذاشته و کارگران ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به معنی حدود 33.5 میلیون نفر در حال حاضر انجام می شود به طوری که در هفت هفته پس از coronavirus شروع وادار کردن میلیون ها نفر از شرکت به بستن درهای خود را و بریده بریده خود حقوقی واجد شرایط.

در میان coronavirus سوخت بحران اقتصادی برخی از شهرستانهای استان مانند یوبا سیتی, ساتر و Modoc در شمال کالیفرنیا — باید اجازه کسب و کار به بازگشایی در سرپیچی از دولت سلامت سفارشات.

در میان موسسات که در زمان استفاده شد و رستوران ها که برخی از آنها از سر گرفته ارائه ناهار خوردن در سرویس برای اولین بار در هفته.

تبلیغات

دولت گرفته شهرستانهای’ تمرد دروغ گفتن است. وزارت کالیفرنیا از نوشیدنی الکلی کنترل و بازدید از مکان های مختلف در یوبا و شهرستان سوتر در این هفته و رستوران هشدار داد که آنها می تواند خود را از دست دولت مجوز برای خدمت به الکل اگر آنها را نزدیک خود را به اتاق ناهار خوری.

سرپیچی از ایالت سفارش آژانس گفت: “به خطر می اندازد بهداشت عمومی و ایمنی است.”

“آنها در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است. آنها در حال قرار دادن آنها در معرض خطر است. آنها در حال قرار دادن پیشرفت ما در معرض خطر” Newsom گفت: از این شهرستان در طول یک جلسه سه شنبه. “اینها واقعی استثنا. اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا در حال بازی با قوانین کار درست انجام می دهند.”

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان Priscella Vega Kailyn قهوه ای, فیل Willon جان مایرز, Taryn لونا امیلی Mathslice ریس و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de