بانکوک (AP) — چین اعلام coronavirus سطح خطر در حال حاضر کم و نیوزیلند در حال حرکت بود جلوتر شنبه در آرامش آن همه گیر خاموش کردن حتی به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان با بیان رشد بیم است که یک پتانسیل موج دوم مرگ و میر و عفونت می تواند نیروی دولت به گیره به پایین.

مقامات در بسیاری از کشورها برنامه ریزی برای چگونه به مقابله با یک تجدید حیات در شیوع بیماری حتی به عنوان آنها به آرامی کار به بازگشایی کسب و کار و رزومه فعالیت های دیگر متوقف به مبارزه با این بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکا گفت: آنها نگران هستند که حدود نیمی از کشورهای سهولت خود خاموش شدن ناگهانی با تلفن همراه نشان داده است که مردم در حال تبدیل شدن به بی قراری و به طور فزاینده ای به ترک خانه.

بسیاری از ایالات آمریکا نیست و در جای خود قرار داده قوی تست که کارشناسان معتقدند لازم است برای شناسایی و مهار شیوع بیماری های جدید. و بسیاری از فرمانداران باید فشرده پیش با بازگشایی قبل از ایالت خود را ملاقات یکی از کلیدی ترین معیار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل برای بازگشایی — 14 روز رو به پایین مسیر در عفونت های جدید.

“اگر ما آرامش این اقدامات بدون داشتن مناسب بهداشت عمومی پادمان در محل ما می توانیم بسیاری از موارد و متاسفانه مرگ و میر بیشتر گفت:” جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی با سیاست قیصر بنیاد خانواده در واشنگتن است.

به تازگی تایید عفونت در هر روز در ایالات متحده بیش از 20 ، 000 و مرگ و میر در هر روز در حال اجرا بیش از 1000. موارد هنوز در حال رشد به طور پیوسته در مکان هایی مانند آیووا و میسوری و نوسان در گرجستان تنسی و تگزاس.

محققان به تازگی دو برابر شده طرح خود را از مرگ و میر در آمریکا به حدود 134,000 از طریق اوایل ماه اوت. تا کنون ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 70 ، 000 مرگ و میر و 1.2 میلیون تایید عفونت در حالی که اروپا گزارش شده بیش از 140,000 مرده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ملی چین اداره بهداشت و درمان گزارش شده فقط دو مورد جدید در روز پنج شنبه هر دو از خارج از کشور گفت: در کل کشور در حال حاضر در کم خطر بیشتر عفونت پس از تایید هیچ جدید و میر ناشی از COVID-19 در بیش از سه هفته.

آخرین محل کاهش داد و از بالا به پایین خطر در چین که در آن ویروس اول داشت در اواخر سال گذشته بود که یک شهرستان در مجاورت مرز روسیه که در آن جدید ترین سنبله در موارد گزارش شده بود.

سخت اجتماعی فاصله نیز به نظر می رسد که مغلوب شیوع در جزیره دور افتاده کشور نیوزیلند که در آن نخست وزیر Jacinda protocol wine studio مشخص شده برای برنامه های بیشتر آرامش بخش مستند قوانین با یک تصمیم آینده شاید در هفته آینده.

نیوزیلند خواهد نگه داشتن مرزهای خود را بسته و محدود کردن تجمعات به 100 نفر یا کمتر و برگزاری حرفه ای رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر. ماسک و دیگر اقدامات مورد نیاز خواهد بود به عنوان رستوران ها و بازگشایی مدارس, او گفت:. اما protocol wine studio به نام هوشیاری.

“ما فکر می کنیم خودمان را به عنوان نیمه راه پایین اورست” protocol wine studio گفت. “من فکر می کنم روشن است که هیچ کس می خواهد به پیاده روی به بالا که در اوج.”

در جای دیگر در سراسر جهان مقامات آلمانی را آغاز کرده اند تا نقشه های خود را برای مقابله با هر گونه تجدید حیات ویروس و کارشناسان در ایتالیا دو برابر کردن در پیدا کردن قربانیان جدید و ردیابی تماس های خود را. فرانسه که هنوز کاسته و آن را مستند کرده تا “reconfinement طرح” در این رویداد از یک موج جدید است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 3.6 میلیون نفر کشته و بیش از یک چهارم میلیون, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally که کارشناسان معتقدند طلب بخشایش ابعاد این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

یک قرن پیش اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا موج دوم به مراتب مرگبارتر از آن برای اولین بار در بخشی به دلیل مقامات مجاز تجمع جمعی از فیلادلفیا به سان فرانسیسکو.

آگاهی از این خطرات باعث شده است تا برخی از اماکن مانند سخت-آمار شهر نیویورک به اتخاذ یک محتاط رویکرد به بازگشایی.

“پیام من به بقیه کشور است که بدانید از چه مقدار تلاش چقدر نظم و انضباط در آن زمان به در نهایت به این اعداد و همان مسیر را دنبال کنید تا زمانی که شما مطمئن شوید که آن را در حال ضرب و شتم به عقب” شهردار نیویورک, بیل د Blasio سی ان ان گفت.

“اگر این چیزی که بومرنگ شما در حال قرار دادن هر نوع راه اندازی مجدد و یا بازیابی یک جهنم از بسیاری دیگر,” او گفت:.

مواجهه مجدد با اقتصاد فرا گرفته و در آن بدترین رکود پس از رکود بزرگ دهه 1930 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق متحده به بازگشایی شده است. اضافه کردن به فشار برای احیای فعالیت: نرخ بیکاری در ایالات متحده برای ماه آوریل که بیرون می آید جمعه است که انتظار می رود آمار سرسام آور 16 درصد است.

اما کارشناسان می گویند که ایالات متحده فاقد ارتش بهداشت عمومی کارگران مورد نیاز برای تهاجمی تماس با ردیابی به بنیادی شیوع است.

“ما در حال خطر backslide خواهد شد که غیر قابل تحمل” گفت: دکتر ایان Lipkin از دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی هشدار از خطرات ناشی از بازگشایی میله و اجازه می دهد رویدادهای ورزشی و کنسرت و اجرای برنامه های دیگر.

___

جانسون گزارش از سیاتل. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de