قانونگذاران آمریکا به شدت انتقاد کرد روز شنبه در برابر Frontier Airlines بیش از بودجه حامل را به اتهام مسافران اضافی برای تضمین آنها را به نشستن در کنار یک صندلی خالی وسط در حالی که پرواز در طول شیوع کروناویروس.

رئیس مجلس کمیته حمل و نقل آن را به نام “ظالمانه است.” پیتر DeFazio D-سنگ., گفت: بر اساس دنور-شرکت هواپیمایی که با استفاده از نیاز اجتماعی فاصله “به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک باک … سرمایه گذاری در ترس و مسافران به خوبی تاسیس نگرانی برای سلامت و ایمنی خود را.”

سناتور. Ctq, D -, Minn. برجسته این هزینه در طول کنگره شنوایی چگونه COVID-19 مؤثر است صنعت هواپیمایی.

“من فکر نمی کنم آن را مناسب برای برخی از مسافران که نمی توانیم به پرداخت هزینه های اضافی برای یک صندلی به کمتر امن تر از دیگر مسافران” Klobuchar گفت.

ایالات متحده سفر هوایی کاهش یافته است بیش از 90 ٪ از یک سال پیش به دلیل همه گیر و بسیاری از پروازها تقریبا خالی است. برخی از پروازها — برجسته در رسانه های اجتماعی شده اند بسیار کامل تر با بسیاری از مسافران نمی پوشیدن چهره پوشانده اند.

روز دوشنبه مرز اعلام کرد که از روز شنبه از طریق Aug. 31 مسافر می تواند پرداخت هزینه شروع 39 $در هر پرواز به تضمین خالی وسط صندلی کنار آنها. مدیر عامل بری Biffle رد این تصور که هواپیمایی در حال شارژ است برای اجتماعی فاصله.

“ما در حال ارائه این گزینه و آن تضمین شده است. ما باور نمی کنیم که شما به آن نیاز دارید — اگر هر کسی با پوشیدن صورت پوشش – به امن” او گفت: آسوشیتد پرس. “آن را می دهد مردم صلح بیشتر از ذهن اگر آنها آن را می خواهم.”

Biffle گفت: فروش بلیط افزایش یافت و پس از قبلی اطلاعیه ها در ایمنی از جمله تصمیم به نیاز مسافران به پوشیدن ماسک و او انتظار دارد که همان واکنش به خالی صندلی ارائه دهد.

هواپیمایی سرقت ایده از هر یک از دیگر تمام وقت اما تا کنون هیچ یک کپی مرزی را بیشتر اتاق را ارائه می دهند.

در طول چهار جلسه کمیته بازرگانی مجلس سنا به رئيس جمهور از شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه تجارت برای بزرگترین ایالات متحده حمل و گفت: هیچ یک از شرکت های هواپیمایی را شارژ. مرزی است که یک عضو.

گروه تجارت رسمی نیکلاس Calio گفت: شرکت های هواپیمایی دیگر جلوگیری از برخی از وسط صندلی و تخته مسافران از عقب به جلو برای حفظ فاصله در هواپیما.

Klobuchar پرسید: اگر دولت فدرال باید موضوع دستورالعمل به “رفع” مرز سیاست. Calio گفت: قوانین لازم نیست.

“امیدوارم بازار خواهد شد مراقبت از که” Calio گفت.

“خوب نیست با Frontier,” Klobuchar پاسخ داد.

هیلاری Godwin, رئیس دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن گفت: مرز سیاست “است و دقیقا به همین دلیل است که برخی در سطح ملی هدایت” مورد نیاز است برای اجتماعی فاصله در خطوط هوایی و در فرودگاه.

گادوین گفت: شلوغ هواپیما و پروازهای طولانی ایجاد بزرگترین خطر برای گسترش این ویروس. او گفت: انتظار است که مسافرت هوایی را بهبود می یابند به آرامی چیز خوبی است — آن را به شرکت های هواپیمایی و مقامات بهداشت زمان برای تصمیم گیری بهترین مراحل برای محافظت از مسافران و خطوط هوایی و فرودگاه کارگران است.

آمریکا مقامات بهداشت استرس اهمیت اجتماعی فاصله و آنها همچنین توصیه می کنند که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در عمومی به دلیل برخی از کسانی که آلوده می شوند احساس نمی علائم و می تواند ندانسته گسترش ویروس.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جاناتان شاعر در فیلادلفیا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de