وزارت دادگستری در اوایل این هفته دستور اورنج کانتی-بر اساس شرکت برای جلوگیری از توزیع آن دست-ضد عفونی کننده محصولات تا زمانی که آن را دریافت غذا و داروی آمریکا از تایید یا حذف برخی ادعا می کند از آن شوی که محصولات خود را می تواند به محافظت در برابر نورو ویروس, ویروس سرماخوردگی, روتاویروس, خوکی و ابولا.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه در محصول وب سایت پردازش سفارشات.

ایالات متحده منطقه قاضی David O. کارتر از منطقه مرکزی کالیفرنیا دستور نوآورانه BioDefense Inc. دریاچه جنگل های کالیفرنیا برای جلوگیری از توزیع آن آخرین محصولات روز دوشنبه تا زمانی که مقررات مواجه شد.

اما کارتر همچنین اندرز FDA برای عدم اجرای برابر بیشتر شرکت های شناخته شده است که تا به حال ساخته شده مشابه ادعا Purell ساز GOJO صنایع. Purell محصولات خریداری شده در droves در طول چند ماه گذشته به عنوان نگرانی های بیش از coronavirus باعث شد که مردم به دنبال راه هایی برای محافظت از خود را در علاوه بر این به شستن دست های خود را.

تبلیغات

وکلای مدافع برای BioDefense Inc. استدلال کرد که این مورد آورده شد در مداوم اصرار از GOJO صنایع.

Zylast صاحب هوتن Barough خودداری از اظهار نظر در این موضوع تا زمانی که یک وکیل مشاوره. وکیل کربی Behre که نشان دهنده نوآورانه BioDefense قبلا گفت: این شرکت بود “خوشحال مطابق با قاضی کارتر ،

در یک سال 2018 شکایت ایالات متحده گفته است که توزیع Zylast محصولات نقض کرده فدرال غذا و دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل می کنند با این ادعا که آن کالا — ضد میکروبی و ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده و لوسیون و ضد عفونی کننده کف صابون — می تواند به محافظت در برابر بیماری های خاص با وجود عدم اثبات و یا تایید FDA.

“مصرف کنندگان مجاز به مواد مخدر شوی که مطابق با قانون” گفت: معاون Atty. ژنرال جودی شکار وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد. “وزارت دادگستری با این نسخهها کار از نزدیک با FDA به اطمینان حاصل شود که تولید کنندگان به طور قانونی و با رعایت مواد مخدر فرآیند تصویب.”

تبلیغات

این شرکت در عناوین ساخته شده در اواخر سال 2014 و پس از آن برنده USAID را “مبارزه با ابولا Grand چالش” و تبلیغ به عنوان یک محصول است که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش ابولا است.

اما در نامه ای به اجرایی شرکت کولت Cozean حدود شش ماه بعد FDA هشدار داد Zylast رسیدگی به تخلفات misbranding و بی اساس تبلیغات تایید نشده جدید مبارزه با مواد مخدر.

“اگر چه هر سه Zylast محصولات دارای اهداف اعلام شده به عنوان موضعی ‘ضد’ محصول برچسب متحده در نظر گرفته شده استفاده می کند که باعث می شود محصولات به صورت تایید نشده جدید مواد مخدر” در این نامه آمده.

تبلیغات

در ژانویه FDA خدمت مشابه نامه هشدار به GOJO آموزش این شرکت از تخلفات مربوط به پیشنهاد اظهارات که آن Purell دست عفونی می تواند موثر در برابر بیماری هایی مانند ابولا ویروس نورو ویروس و آنفولانزا. سامانتا ویلیامز, شرکت ارتباطات, مدیر ارشد, برای GOJO گفت: این شرکت در زمان “اقدام فوری” به روز رسانی وب سایت خود و دیگر محتوای دیجیتال بازاریابی محصول.

اما با توجه به کارتر FDA اقدام علیه GOJO باید رخ داده است هر چه زودتر.

اصلی Zylast سایت که می گوید آن است به صورت “اهداف آموزشی” شامل موارد زیر است: “این شرکت را ندارد و FDA اجازه نمی دهد که اثربخشی ادعا می کند در برابر پاتوژن خاص و یا به طور کلی ادعای کاهش بیماری است.”

لینک های سایت به مشتری پورتال است که در حال حاضر عامل. 2-هر اونس بطری ضد عفونی کننده برای مثال هزینه یک مشتری $12.45. که شامل یک $7.50 شارژ برای اولویت حمل و نقل.

تبلیغات

به نظر نمی رسد که سایت در حال حاضر اشاره سابق خود را ادعا می کند.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de