در تعجب توسعه موقت دنور کلانتر Fran گومز حذف نام او از نظر کار دائم.

شهردار مایکل هنکاک است که انتظار می رود به انتخاب یک کلانتر جدید در عرض یک ماه. کلانتر انتخاب کمیته که به ریاست مورفی رابینسون موقت مدیر اجرایی بخش عمومی ایمنی و شامل هر دو از حامیان و منتقدان شهردار خواهد بود مصاحبه نهایی در هفته آینده. اما گومز نمی توان در میان آنها است.

“این یک تصمیم دشوار است و من قرار داده و اگر تا آخرین روز این برنامه بودند که پذیرفته شده است. من کاملا لذت می برد کار در این موقعیت و کار برای شهردار هنکاک و مدیر اجرایی ایمنی مورفی. اما پس از یادگیری هویت دیگر کلانتر متقاضیان به اعتقاد من دنور کلانتر بخش بهره مند شوند از داشتن کسی که مشغول به کار در یک کلانتر حرفه خود کل رهبری سازمان; آنها درک کسب و کار ‘sheriffing’ بهتر از من می گوید:” گومز که می افزاید که او امیدوار به ادامه همکاری با این بخش است.

این شهرستان کاهش یافته است به ارائه اسامی نهایی با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“یک لیست از نامزدها را به شهردار برای او در نظر گرفت یک بار مصاحبه انجام شده است. ما پیش بینی نمی ساخت که لیست عمومی به این شده است یک ملی جستجو و ما می خواهیم به احترام متقاضیان محرمانه با کارفرمایان خود می گوید:” Kelli کریستنسن یک سخنگوی این شهر اداره امنیت عمومی که در خانه کلانتر بخش. کریستنسن تایید نشده است که این شهرستان از دریافت برنامه کارکنان در دنور کلانتر بخش و همچنین سایر افراد علاقه مند هر دو در کلرادو و در سراسر کشور است.

دنور بوده و بدون دائمی کلانتر از اکتبر 2019 زمانی که پاتریک Firman استعفا از پست. Firman که تا به حال مورد ستایش قرار داد به عنوان یک عامل تغییر قبل از شروع تصدی خود در سال 2015 هرگز بیش از برنده اصلی معاون کلانتر اتحادیه. و در حالی که Hancock دولت بوده و امیدوار است که Firman خواهد ثابت برخی از مسائل در دنور زندان, گران, پرونده های حقوقی در ادامه به شمع تا.

هنکاک اعلام کرد که انتصاب گومز به عنوان موقت کلانتر به زودی پس از Firman اعلام کرد استعفای خود را از کلانتر پست; او فرود آمد و در شهر دیگری که موقعیت او پرداخت شش چهره های سالانه است. مدیر حرفه ای استانداردهای گومز تنها شده بود با این گروه برای کمی بیش از یک سال و هنگامی که او در زمان بیش از موقت به عنوان کلانتر. حرفه ای مامور اجرای قانون در حال صرف بیشتر از زندگی حرفه ای مشغول به کار در شفق قطبی, اداره پلیس که در آن او نام خود را اولین زن فرمانده در سال 2012.

اما در حالی که گومز نیست که مقدار زیادی از تجربه در یک کلانتر او حداقل یک داخلی نامزد شده است. خاص که صلاحیت می تواند ثابت کند یک سود برای سایر متقاضیان با توجه به Qusair Mohamedbhai محلی حقوق مدنی وکیل خدمت در کمیته انتخاب. “در طول تاریخ دیده ایم که استخدام در خارج کار نمی کرد. در آن طول می کشد بیش از حد طولانی برای رتبه بندی-و-فایل, برای خرید, در,” او می گوید. “این باعث می شود آنها را بی اثر در دست زدن به برخی از مسائل مربوط به پرسنل چرا که آنها لازم نیست که خرید از اتحادیه ها و فرمان های موجود کارکنان و رتبه بندی-و-فایل افسران.”

با گومز یکی دیگر ممکن است داخلی نامزد می تواند دیو Walcher سابق, Arapahoe, County Sheriff که در حال حاضر به عنوان مدیر دنور کلانتر بخش عمومی یکپارچگی را بدست آورد. Walcher کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا او برای اعمال این موقعیت اما نام او شده است شناور قبل از اینکه به عنوان یک پتانسیل انتخاب برای دنور کلانتر.

دنور یکی از تنها دو کلرادو, شهرستان ها که نمی کند را انتخاب کلانتر اما این بخش وظایف شغلی متفاوت از کسانی که از بسیاری از کلانتر بخش است. در حالی که کلانترها در سایر استان ها هستند و اغلب قادر به ارسال نمایندگان در گشت دنور Sheriff Department ندارد که اقتدار و در درجه اول مسئول مدیریت شهر را زندان و تامین امنیت در courthouses.

شهر دنور نیز در حال حاضر عامل بدون هر دو دائم آتش ارشد و مدیر بخش امنیت عمومی پس از استعفا از مقامات در آن نقش.

برخی از دنور اعضای شورای شهر می خواهم برای دیدن در شورای شهر تصویب به دست آوردن قدرت عمده شهرداری قرار ملاقات مانند کلانتر, آتش, رئیس, رئیس پلیس و ایمنی ، آماندا ساویر و کاندی CdeBaca دو عضو هل دادن پیشنهاد امیدواریم که شورای مراجعه کنید و آن را به ماه نوامبر سال 2020 رای گیری برای یک نصب شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de