آنها انتقال به “آموزش از راه دور” تقریبا یک شبه. آنها با ارسال ده ها تن از مدرسه عرضه بستههای به دانش آموزان در پست الکترونیکی. آنها سابقه صدها نفر از پدر و مادر سوال.

معلمان می تواند با استفاده از یک تشکر از شما.

“خسته هستیم” گفت: مارک پرکینز استاد زیست شناسی در Orange Coast College در کوستا مسا.

این معلم قدردانی هفته وجود خواهد داشت هیچ اپل بر روی میز و یا در آغوش گرفتن در کلاس درس ، هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از راه های خلاق به افتخار معلمان آنلاین و یا در یک فاصله اجتماعی.

تبلیغات

“بزرگترین قدردانی نیست [هدیه]. کسانی که همه چیز خوب است, اما آن را تقریبا احساس می کند مانند یک چیز اجتماعی شما” گفت: ترزا کافمن, پیش دبستانی و صاحب کوچک دانشمندان مهد کودک چینی مدرسه غوطه وری در ردندو بیچ. “واقعا قدردانی می آید از زمانی که پدر و مادر اذعان تلاش معلم قرار می دهد در برای بچه خود را. … ‘بله با تشکر از شما من می دانم که او می تواند مشکل باشد. با تشکر از شما برای دادن به او آن آغوش اضافی.'”

زمانی که این بیماری همه گیر اول خراشیده مدارس به خاموش کردن حالت معلمان بودند و آنهایی که در آینده با ایده ها برای چه به اذعان دانش آموزان خود را از راه دور. اتومبیل حامل معلمان رژه دانش آموزان محله به تشویق آنها را در. مدارس منتشر شد ویدئوها از معلمان گفت: سلام از خانه های خود. این هفته در ساحل “معکوس رژه” از خانواده سوار توسط Prisk مدرسه ابتدایی که در آن یک خط از معلمان ایستاده شش فوت از هم جدا دست تکان دادند, در خانه علائم و تشویق می کردند.

در حال حاضر آن را تا به خانواده ها به نفع بازگشت. ممکن است آنها را با الهام از معلمان با ایجاد کلاژ ویدئو و یا سازماندهی یک تشکر از شما رژه. و یا دانش آموزان می توانند با ارسال, هدیه, کارت های قرعه کشی کارت های خانگی, ارسال ایمیل, رها کردن دسر, تزئین خود را در پیاده رو با هنر گچ قرار داده تا حیاط نشانه و یا ارسال آنلاین پول از طریق وب سایت های مانند AdoptAClassroom.org یا DonorsChoose.org.

جدید معلمان ممکن است قدردانی هدیه سنتی مانند یک لیوان گفت: Kaufman. اما بیشتر ارشد معلمان که احتمالا در حال حاضر یک مجموعه بزرگ از جمله موارد هستند احتمال بیشتری برای درک شخصی با تشکر از شما.

تبلیغات

برخی از خانواده ها ممکن است پیدا کردن الهام بخش برای قدردانی در یک معلم زوم کلاس درس.

Deija جانسون می آموزد که برای اولین بار از طریق ششم-کلاس دانش آموزان با ناتوانی در Killybrooke مدرسه ابتدایی در کوستا مسا گفت: در ابتدا عجیب به دعوت از دانش آموزان خود را به خانه او عملا و برای دیدن به آنان است. اما در حال حاضر او می داند که آنها را نزدیک تر از او را در یک نمونه schoolyear.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد که این دانش آموزان از آنجا که ما آموخته است که بسیار در مورد آنها را از طریق این فرایند و خواهر و برادر و سگ خود را” جانسون گفت. “ما تقریبا در این همکاری با یکدیگر و آن را پیوند ما است.”

کارمن Ornelas سوم-معلم کلاس در McKibben مدرسه ابتدایی در آمریکا است که عادت به گرفتن هدایای کوچک در طول معلم قدردانی هفته. در این سال او اصل است ارسال روزانه با تشکر از شما, ایمیل, با, الهام بخش آهنگ. او دریافت یک دسته گل از گل مجازی و چند پیام از پدر و مادر است.

تبلیغات

اما یکی از به یاد ماندنی ترین پیام آمد و در پایان یک زوم کلاس این هفته هنگامی که یک کلاس سومی مطرح شده است.

“‘این یک سوال, من فقط می خواهم به شما بگویم با تشکر از شما'” او به یاد می آورد او گفت. “فقط کوچک ‘فکر’ کلمات فقط مهربانی و قدردانی شما.’ … من درک آنها را به عنوان به خوبی.”

این قدردانی نمی کند که از زمان دانش آموزان ، پرکینز گفت: او به تازگی موفق به دریافت یک ایمیل از یک دانش آموز او می خواهم تدریس در کلاس زیست شناسی نزدیک به یک دهه پیش است که در حال حاضر فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی ، توجه داشته باشید که پرکینز گفت: هنوز هم باعث می شود او را پاره کردن reminisced چقدر دانش آموز بود که دوست داشتم ،

“این نوع از یادداشت ها می تواند به معنای بسیار به می دانم که کسی هنوز هم فکر کردن در مورد من کمی دوره بود که یکی از, چه, صدها نفر که او در سفر خود را” پرکینز گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de