با بخش هایی از کالیفرنیا اقتصاد آماده بازگشایی جمعه آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که مناطق عمده شهری در حال رفتن به گرفتن آن را آهسته بیش از نگرانی هایی است که coronavirus باقی می ماند مهم بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

L. A. مسئولان شهرستان روز شنبه گذاشته متوسط اولین گام به سمت کاهش اقامت در خانه سفارش شده اند که اعتبار و کندی گسترش این رمان coronavirus. شهرستان اولیه باقی می ماند سر چشمه از شیوع این بیماری در کالیفرنیا با بیش از 1300 مرگ و میر و 28,000 تایید موارد از جمله در مورد 800 امکانات جدید گزارش روز شنبه به تنهایی.

تحت این شهرستان طرح گل, نمایندگی مجاز و فروش خودرو و انواع دیگر آجر و ملات فروشگاه ها — از جمله کسانی است که فروش اسباب بازی, موسیقی, کتاب, پوشاک و لوازم ورزشی — را مجاز به باز کردن برای منظقه وانت تنها شروع جمعه. در فروشگاه خرید نمی شود مجاز است.

“این لیست است که کمتر در مورد چه محصولات به فروش می رسد و بیشتر در مورد توانایی اجتماعی را حفظ فاصله,” شهرستان سرپرست کاترین Barger گفت.

تبلیغات

منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که مصرف حتی محافظه کارانه تر موضع با مقامات گفت: بسته شدن سفارشات را ادامه خواهد داد به اجرا گذاشته و حتی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آماده به شل ایالت دستورالعمل.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: این شهرستان مشغول به کار شده است برای یادگیری جزئیات Newsom جدید دستورالعمل اما او تاکید کرد که منطقه خلیج سلامت افسران می توانید در ادامه به منظور محدودیت های.

دلیل آن این است “همه چیز را” با تعداد موارد و مرگ و میر در منطقه خلیج, او گفت:.

“اعداد هنوز تا” نژاد گفت. “تعداد مرگ و میر هنوز هم رفتن و ما نه کاهش منحنی و ما باید به فکر آن است.”

تبلیغات

او افزود: “این مطلب که مردم باید تعامل با افراد دیگر [بیشتر] احتمال که دیگر مردمی ادامه خواهد داد برای دریافت آلوده.”

دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو, سلامت عمومی, مدیر گفت: یکی از اهداف است که نیاز به ملاقات کرد قبل از بازگشایی توانایی ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده و تست آنها را برای coronavirus.

“ما هنوز در ساختمان ما سیستم نظارت,” او گفت:. به انجام است که مقامات محلی در حال کار با دانشمندان از شهر سکس در بیمارستان, UC San Francisco و UC برکلی.

“ما باید با نگه داشتن مداوم و اجازه داده راهنمای ما است.”

تبلیغات

Newsom اعلام کرده است که برخی از اقامت در خانه قوانین خواهد بود فروتنی کاسته جمعه. کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی خرده فروشان و فروشگاه های لباس و دیگران می تواند بازگشایی برای منظقه وانت به عنوان اوایل به عنوان جمعه. اضافی کسب و کار می تواند به نام بعد از این هفته نیز با منظقه وانت. کارخانه هایی که عرضه آن کسب و کار خواهد بود و مجاز به ادامه فعالیت است.

در غیر این صورت تنها ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, پزشکی و ادارات و ایستگاه های گاز و تعمیر خودرو مغازه ها باز هستند با اجتماعی فاصله قوانین در محل.

دفاتر و مراکز خرید و نشسته ناهار خوری در رستوران ها هنوز دستور بسته شده است. نظافت شخصی و کسب و کار و سرگرمی سالن کنسرت زنده و ورزشی نیز شامل نمی شود در فاز اول Newsom را بازگشایی طرح است.

برخی از مناطق روستایی شهرستان و حومه شهرستانها در کالیفرنیا را خواستار بازگشایی اجتماعی فاصله محدودیت و سه شهرستان در شمال کالیفرنیا — یوبا سیتی, ساتر و Modoc — باید به مبارزه طلبیده Newsom و باز خود به خود.

تبلیغات

اما در حال حاضر افسر بهداشت برای دو نفر از کسانی که در شهرستانهای استان است ابراز ابراز نگرانی کردند که کسب و کار هستند نه به دنبال اصلاح قوانین. دکتر Phuong Luu سلامت افسر یوبا و شهرستان سوتر در شمال ساکرامنتو گفت: در نامه ای که تعدادی از کسب و کار” نیست و اجرای قوانین اجتماعی فاصله و چهره پوشانده اند.

“من درک می کنم که برخی از مشتریان ممکن است به شدت شی به صورت پوشش نیاز, اما ایمنی طولانی مدت از جامعه ما در خطر است. ما نمی خواهیم به هر گام به عقب در توقف تدریجی در تلاش های” Luu, نوشت ابراز نگرانی در مورد سلامت عمومی اگر قوانین به دنبال ندارد.

لس آنجلس و منطقه خلیج مقامات می گویند که آنها در حال تلاش برای جلوگیری از این مشکلات است.

تحت لس آنجلس برنامه امکانات تفریحی از جمله زمین گلف و مسیرهای پیاده روی را نیز بازگشایی جمعه. مردم هنوز هم باید پایبند به فاصله فیزیکی مورد نیاز و سایش پوشش صورت در زمانی که آنها در نزدیکی به دیگران است.

تبلیغات

اما رهبران شهر نیز با توجه به محدودیت.

لس آنجلس مقامات در حال بررسی است که آیا نیاز به Angelenos به ماسک و یا صورت دیگر پوشش هر زمان که آنها خانه های خود را ترک یک پیشنهاد و پشتیبانی توسط شورای Paul Koretz به عنوان یک راه برای جلوگیری از عفونت های جدید.

“آخرین چیزی که ما نیاز داریم یکی دیگر از افزایش در موارد به مجموعه ما را به عنوان ما در حال تلاش برای حرکت به جلو” Koretz گفت. “مردم هنوز هم راه رفتن سگ. آنها هنوز هم سوار دوچرخه. آنها هنوز هم ممکن است متوقف و چت با همسایگان خود است. این امر کاهش گسترش یافته است.”

شورای شهر تصمیم گرفته است به پیش نویس این قانون اما آن رای دادند و روز شنبه به درخواست کارکنان شهرستان به گزارش دستورالعمل های بهداشتی برای پوشیدن پوشش صورت آنچه مورد نیاز بوده است از سوی دیگر شهرستانها و چگونه این قوانین ممکن است اجرا شود.

تبلیغات

و آغاز و تا روز دوشنبه هر کسی که سفر از طریق فرودگاه بین المللی لس آنجلس باید پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش شهردار اریک Garcetti اعلام کرد.

مقامات بهداشت در روز چهارشنبه نیز مشخص شده برای اولین بار در پنج مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی L. A. شهرستان است. هر چند اول فروشندگان خواهد شد مجاز به بازگشایی با شرایط این هفته در مرحله 2 این شهرستان امیدوار است به زودی اجازه می دهد تا دیگر کم ریسک کسب و کار — از جمله تولید کنندگان و دفاتر و بزرگتر خرده فروشی — همچنین به باز کردن درهای خود را.

مرحله 2 نیز اجازه می دهد تا برای بازگشایی کتابخانه ها و موزه ها و مراکز فرهنگی و گالری عکس. شهرستان است و نه ارائه یک پیشنهاد تاریخ زمانی که از این فاصله می تواند دوباره در دسترس خواهد بود.

لس آنجلس سواحل بسته باقی خواهد ماند برای زمان حال با وجود دیگر ساحلی امتداد بازگشایی با محدودیت — این هفته در نزدیکی اورنج کانتی با دولت برکت و رحمت است.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان Rong-گونگ Lin دوم و لوقا پول و کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de