افسر پلیس لس آنجلس در خشونت آمیز و ضرب و شتم تصویری درگیر شده است در سه قبل از تیراندازی

این افسر پلیس لس آنجلس در فیلم بارها و بارها با مشت زدن یک مرد در طول بازداشت در هفته گذشته درگیر شده است در سه روز-وظیفه تیراندازی در طول زندگی حرفه ای خود از جمله یکی که موجب خشونت در وستلیک 10 سال پیش دو اجرای قانون منابع گفته اند ،

فرانک هرناندز است که با پلیس لس آنجلس برای بیش از 20 سال شناسایی شد به عنوان مرد تحت بررسی برای اقدامات خود را در طول یک مارس 27 دستگیری یک مرد بی خانمان در بیل هایقتس با توجه به منابع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد با رسانه ها.

کسی که فیلم برداری خشونت برخورد که او نیز نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از عذاب و گفت: بار است که محققان در صحنه آن روز به او گفتم افسر گذشته نام “هرناندز.”

یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: بخش محروم شد از شناسایی توسط افسر دولت قانون است. این بخش به طور معمول شناسایی افسران درگیر در نیروی مرگبار, حوادث, اما ضبط برخورد نمی کند که استاندارد است.

تبلیغات

در فیلم بود که به طور گسترده ای مشاهده آنلاین این هفته افسر دیده می شود بارها و بارها مشت زدن یک مرد در سر و بدن در 2400 بلوک هوستون خیابان. مسئول و شریک زندگی خود را به حال شده است در پاسخ به یک خاطی تماس مقامات گفته اند.

هشدار: ویدئو حاوی ناسزا و خشونت است.

در این ویدئو مردی که به نظر نمی رسد به مسلح و ایستاده است و با دست خود پشت سر خود را هنگامی که افسر حملات او را در سر و درآمد حاصل به ادامه پانچ او حتی به عنوان مرد اتفاقی دور و تلاش برای محافظت از خود. پلیس هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا او یک سلاح یک سخنگوی وزارت.

تبلیغات

انسان به طور سطحی زخمی شد و حاضر توجه پزشکی است. او منتشر شده و نه رزرو ظن از هر گونه جرم و جنایت پلیس لس آنجلس گفت. کسی که شات گفت: “برای مرد بی خانمان های شناخته شده در اطراف محله بود و باعث مشکل در گذشته است.

افسر اختصاص داده شده به خانه در انتظار تحقیقات امور داخلی و نیروی بررسی بخش های, به گفته یک سخنگوی وزارت.

دیوید وینسلو که تایید کرده است که او به نمایندگی از افسر دیده می شود در این ویدیو اما نه تایید و یا انکار هویت خود گفت: پلیس در پاسخ به گزارش مشکوک خواب در یک چادر در مالکیت خصوصی. بدن فرسوده دوربین فیلم نشان می دهد که گمان زده افسر در قفسه سینه قبل از درگیری دیده می شود در این ویدئو که ظاهر آنلاین وینسلو گفت.

او همچنین در مورد اختلاف این ایده که مشکوک بود و تسلیم و مرد گفت: تهدید افسر و تلاش او فقط قبل از اولین پانچ پرتاب شد.

تبلیغات

“استفاده از زور توجیه است چرا که افسر اعتقاد او تحت حمله از شک دارم … حتی اگر شما ممکن است فکر می کنم این گمان نبود مبارزه در آن زمان او نبود مطابق یا” وینسلو روز دوشنبه گفت:.

هرناندز درگیر شده است در حداقل سه وظیفه تیراندازی در طول زندگی حرفه ای خود از جمله یکی که در آن شهر غیر نظامی پلیس کمیسیون در بر داشت گسل با اقدامات خود است.

در ماه سپتامبر سال 2010 هرناندز به ضرب گلوله کشته و مانوئل Jaminez یک گواتمالا روز کارگر بود که گفته parejo استفاده از چاقو و تهدید دو زنان در وستلیک. هرناندز و دیگر افسران دستور داد Jaminez به رها کردن سلاح در زبان انگلیسی و اسپانیایی است اما او گفته lunged در جهت خود را.

Jaminez درگذشت و پس از او به ضرب گلوله کشته شد دو بار. فعالان و بستگان بعد استدلال تیراندازی بود غیر قابل توجیه و ادعا کرد Jaminez که صحبت های بومی گواتمالا زبان K’iche’ نمی تواند درک افسران دستورات.

تبلیغات

تیراندازی موجب چندین روز اعتراض در وستلیک محله و تعدادی از گواتمالا سیاستمداران آمد به Jaminez دفاع. رئیس پلیس سابق شهر چارلی بک و پلیس کمیسیون به اتفاق آرا یافت تیراندازی به در سیاست ،

دو سال قبل از آن هرناندز درگیر شد در یکی دیگر از بحث برانگیز حادثه که در آن او تعقیب یک مظنون اما در نهایت به پایان رسید تا تیر 18 سال بود که درگیر اولیه حادثه است.

مقامات گفتند هرناندز و یک شریک بودند و به دنبال کسی که تهدید پلیس با اسلحه گرم زمانی که آنها مواجه می شوند جوزف ولف در یک گوشه خیابان. گرگ که با پوشیدن یک روپوش دار سیاه و سفید سرعت باد تا به حال راه می رفت خارج از خانه خود را به دلیل یک هلیکوپتر پلیس تا به حال به نظر می رسد بیش از این محله با توجه به اخبار منتشر شده و پلیس کمیسیون گزارش مستند تیراندازی بررسی است.

هرناندز فریاد زد در مردان متوقف شود. گرگ او را نادیده گرفت و رفت داخل که در آن هرناندز را به ضرب گلوله در پا, کسانی که سوابق نشان می دهد. یک پلیس لس آنجلس حساب منتشر شد و در آن زمان ادعا گرگ اشاره کرد و تفنگ در افسران. نوجوان دستگیر شد و به اتهام حمله با سلاح مرگبار.

تبلیغات

دو اسباب بازی پلاستیکی تپانچه داشت و در یک کمد در گرگ اتاق خواب, اما نه آزمایش مثبت برای DNA خود را. از اتهامات عنوان شده علیه گرگ بودند کاهش یافته است در ماه ژوئیه 2009. یک دادستان در این مورد گفت: یک قاضی که شاهد اظهارات و شواهد علمی منجر به اتهامات اخراج با توجه به دادگاه رونوشت.

در یک دعوی در دادگاه مدنی, Wolf بعدها ادعا کرد که پلیس لس آنجلس ساخته اتهامات به پوشش هرناندز استفاده از زور. پلیس کمیسیون در بر داشت تیراندازی به “سیاست” اما گفت: هرناندز تاکتیک های موجه “اداری مخالفت.”

یافته های اداری مخالفت “نشان دهنده آن است که تاکتیک های استفاده شده توسط درگیر افسر قابل ملاحظه و غیر منصفانه ای انحراف از بخش آموزش است.”

در سال 1999 هرناندز نیز به ضرب گلوله یک مظنون سرقت اشاره کرد که تفنگ او در جنوب L. A. زن جان سالم به در برد و لود اسلحه گرم بود بهبود در صحنه, پلیس گفت:.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که در مورد قبل از تیراندازی وینسلو گفت: او نمی خواهد نظر خود مشتری هویت اما اشاره کرد که “هر چیزی که اتفاق افتاد قبل از این هیچ ربطی به حقایق که قبل از [افسر] در آن روز.”

کارلوس منتس یک عضو و سازمان با سنترو CSO: خدمات اجتماعی سازمان در بیل هایقتس کسانی که در تظاهرات Jaminez مرگ سال پیش گفت: خبری که افسر درگیر در ضبط ضرب و شتم بود هرناندز تنها به او اضافه تشدید با فیلم.

“ما همیشه نا امید است که هر زمان که یک مشکل وجود دارد افسر همه آنها این است که آنها انتقال آنها” منتس گفت. “و در حال حاضر آنها را به او منتقل به بیل هایقتس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر