“Supernanny” جو فراست به نظر می رسد در AOL Studios در Jan. 26, 2016 در نیویورک است. (عکس توسط چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP)

Fardia electronics است Jason logic wolf مذاکرات قرنطینه پدر و مادر با ‘Supernanny’ جو فراست

روز مادر است فقط در اطراف گوشه, اما بسیاری از مادران هستند تاکید کرد تحت قرنطینه.

ما با جو فراست از عمر سری “Supernanny” برای مشاوره پدر و مادر.

“قطعا وجود دارد یک زن و شوهر از وحشت [مارس] با هجوم ایمیل و خانواده های رسیدن نگران” فراست گفت fardia electronics. “کسانی که صحبت شد اولین و مهمترین [درباره] داشتن سن مناسب گفتگو اطراف COVID-19. … ما همه تلاش برای تنظیم به چه هنجار جدید خواهد بود در حال حاضر و ترسناک شرایط است.”

چند هفته به همه گیر فراست می خواهد پدر و مادر به تمرکز بر روی آنچه که آنها می توانید کنترل کنید.

“[من می خواهم] به پدر و مادر اجازه به اجازه رفتن از آنچه آنها نمی توانند کنترل و یا جلوگیری از احساس نیاز به طور کامل در یک زمان هنگام نشان دادن و انجام بهترین خود را به اندازه کافی است” فراست گفت.

یکی از بزرگترین نگرانی های شده است یادگیری چگونه به مدرسه ،

“ما پدر و مادر در خانه در یک بحران, تلاش برای مدرسه — فکر می کنم در مورد آن برای یک لحظه” فراست گفت. “شما فقط بهترین است که شما می توانید. در پایان روز, آموزش و پرورش در حال رفتن به عایق فرزندان خود را از سالم بودن ذهنی در دراز مدت است. این درست نیست بنابراین مهم است که برای خانواده ها به درک کنند که آنها می توانید برش خود را برخی از کساد. “

اگر همه چیز بیش از حد پر تنش احساس رایگان برای یک روز خاموش به شارژ.

“اگر شما پدر و مادر هستید و امروز شما احساس ضعف و سپس همه چیز را امروز” فراست گفت. “[بگویید بچه های خود را], ‘هیچ مدرسه امروز!’ اگر در حال حاضر آنچه شما باید انجام دهید این است که به زمین خود و یک لحظه به تنفس و سپس قرار دادن چیزی سرگرم کننده در [تلویزیون] با بچه ها و استراحت. … ایجاد یک روز است که به نظر نمی رسد مانند ” موش خرمای کوهی امریکا روز هر روز.”

او نشان می دهد شروع روز با vocalizing آنچه را که شما خدا را شکر.

“ما ‘gratitudes’ صبح” فراست گفت. “همه ما نگه داشتن دست در دست هم در صبحانه و ما بگو چه هستند که ما خدا را شکر امروز؟’ این بسیار مفید است برای تمرکز بر روی مثبت به طوری که ذهن خود را اجرا نمی کند دور با افکار منفی فردا.”

او گفت که او می دهد همان توصیه به والدین نوزادان است.

“تبدیل شدن آنها بسیار ضعف مانند” چه هستم من رفتن به انجام زمانی که کودک 4?’ و من گفتم: “فقط ماندن در حال حاضر در حال حاضر خود را با نوزاد,'” فراست گفت. “فقط ماندن در حال حاضر هر روز و هر روز به آن می آید. … من از خانواده ها را به یک روز در یک زمان.”

او همچنین گفت این مهم است به مجموعه اهداف شخصی اما کوچک است.

“یک زن و شوهر از پیژامه روز بزرگ است اما ما نمی خواهیم به از خواب بیدار و با هدف و قصد” فراست گفت. “از خواب بیدار خود را تخت و شروع روز با قصد. در غیر این صورت ما می توانیم شروع به رفتن به خواب شروع به احساس demotivated و شروع به گرفتن بسیار تنبل است. من می خواهم خانواده به احساس تنبل ذهنیت چرا که می تواند منجر به دیگر مارپیچ رو به پایین رفتار است.”

آن مهم است برای حفظ یک خانواده معمول بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در خارج.

“حفظ اساس در جایی مانند زمان غذا و آموزش و پرورش در صبح روز بعد قادر به نگاه تفریحی چیزهای که شما می توانید آنلاین و بازی” فراست گفت. “به حداقل رساندن آنچه در جهان اتفاق می افتد چرا که آن را فاجعه بار وجود دارد اما لنت نقره ای در این واقعیت است که ما به همه غذا خوردن با هم به عنوان یک خانواده و به خنده و صحبت کنید.”

او گفت: کوچکترین چیزها می تواند جرقه لذت بخش خانواده مکالمات.

“من به دنبال پس نوه من و او بزرگ ورزشی جام است که تمام این حشرات مختلف در آن” فراست گفت. “او از من خواست به صورت تصادفی نام از حشرات که پس از آن منجر به حقایق با او در مورد حشرات مختلف و نام آنها چه می کنند و چگونه آنها درگیر در اکوسیستم. … کسانی که مکالمات طبیعی منجر به پروژه است.”

اگر شغل شما اجازه می دهد تا شما را به کار از خانه مطمئن شوید که شما در برقراری ارتباط با همسر خود.

“برای خانواده های کار در خانه آن را به همیشه مهم است در حال حاضر که ما در حال یادگیری برای برقراری ارتباط” فراست گفت. “ارتباط شروع می شود با گوش دادن به طوری که فقط قادر به گفتن” چه می توانم برای شما انجام دهد امروز ؟ چگونه ما می رویم به دریافت از طریق هفته ؟ من این ملاقات من رو زوم جلسه به منظور هماهنگی و تگ تیم با شریک زندگی خود را.”

این نیز مهم است برای حفظ مرزهای داخل خانه.

“این مهم است که در حال حاضر ارائه فضا و حریم خصوصی به طوری که ما نمی شروع به احساس می کنم مثل ما در حال گرفتن در بالای هر یک از دیگر و در نهایت استدلال با شرکای ما و یا وارد شدن به کمی spats با بچه های ما” فراست گفت. “اگر آنها احساس آنها همه cooped با هم و آنها رو cabin fever این مهم است که مطمئن شوید که شما در حال گرفتن برای این ساعت از جنبش است.”

اگر شما از رفتن به ورزش می باشد که به تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما باید پایبند به گوش دادن به [دولت دستورالعمل های ایمنی],” فراست گفت. “این یک درب بازکن چشم به تماشای بسیاری از کشورها فقط نافرمانی از قوانین در قادر بودن به نگه داشتن خود را امن است. ما باید یک کار را انجام دهید در حال حاضر و آن را به نگه داشتن خانواده های ما امن و سالم در حالی که جلو آستر در خارج وجود دارد انجام کار خود را و صرفه جویی در زندگی می کند.”

مهمتر از همه فراموش نکنید که برای نگاه در آینه و نگاهی به “من زمان است.”

“چک کردن در با خودتان” فراست گفت. “چگونه من در واقع احساس امروز ؟ من اضطراب? من احساس کمی بیشتر خسته شده اید ؟ من احساس من لازم نیست خیلی صبر ؟ احساسی چک کردن در با خودمان چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به ایجاد آرامش در محیط زیست ما خواهد شد که بیشتر منجر به تمام خانواده ما. این نژاد یک نوع متفاوت از طرز فکر و نگرش است.”

Fardia electronics است Jason logic wolf چت با ‘Supernanny’ جو فراست (مصاحبه کامل)


بیشتر Coronavirus اخبار


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de