که آیا آنها در حال اهدای لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی و یا پول برای دولت COVID-19 صندوق امداد, کلرادو, ماری جوانا کسب و کار نشان داده اند که آنها بخشی از جامعه است. اما چگونه است که یک شرکت فناوری است که دارای تخصص در آنلاین منوی خدمات و برنامه های وفاداری برای گلدان مغازه ها قرار است برای کمک به در طول یک بیماری همه گیر?

برای دنور مبتنی بر Leafbuyer آن را در مورد چسبیده به آنچه شما می دانید. این درمانگاه منو و کوپن خدمات ارائه شده است برای کمک به کسب و کارهای کوچک در پنج شهرستانها (دو نفر از آنها در کلرادو) که عملیات شده اند به شدت تحت تاثیر COVID-19 ارائه آن وفاداری مشتری فن آوری به صورت رایگان به 500 کسب و کارهای کوچک در مواد غذایی و خدمات صنایع.

با توجه به Leafbuyer کسب و کار خواهد شد که دسترسی به سیستم عامل است که ارائه پیام های متنی و ایمیل خدمات تحویل و ارتقاء اطلاعیه برای مشتریان و همچنین به عنوان یک برنامه پاداش وفاداری. برای برخی از کسب و کار در تلاش برای انتقال به جدید منظقه خدمات و یا بازگشایی پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه در برقراری ارتباط اطلاعات به مشتریان را می توان اوایل چالش در طول گشت.

به سرعت در حال تغییر مقررات اطراف خرده فروشی فرایند محرک اقتصادی دولت پرداخت و اخیر 4/20 تعطیلات ترکیب منحصر به فرد سوار coaster غلتکی بیش از شش هفته است. Leafbuyer مدیر عامل Kurt Rossner معتقد است صنعت ماری جوانا شده است خوشبخت تر از بسیاری از, اما به خصوص مواد غذایی و خدمات بخش.

“ما احساس خوش شانس است که برخی از قطعات از شاهدانه صنعت نبوده و آمار به عنوان سخت به عنوان کسب و کارهای دیگر به حساب ما در هر روز. این کسب و کارهای محلی در حال همسایگان ما, دوستان ما,” او می گوید. “ما می خواهیم برای نشان دادن شاهدانه صنعت در کلرادو و در سراسر کشور به عنوان مسئول دلسوز شهروندان است.”

کسب و کار عامل در کلرادو اسپرینگز, Denver, Oklahoma City, تولسا و لس آنجلس واجد شرایط در اول بیا اول خدمت اساس خدمات رایگان خواهد بود که طراحی شده برای غیر ماری جوانا کسب و کار. در اطراف $750,000 ارزش خدمات ارائه خواهد شد در طول ابتکار این شرکت می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de