جدید ترین COVID-19 بيمار در نیویورک کار نمی کند: با بررسی

نیویورک (AP) — اکثریت بزرگی از مردم به تازگی بستری با کروناویروس در نیویورک هستند یا بازنشسته یا بیکار بودند و اجتناب از حمل و نقل عمومی با توجه به دولت جدید بررسی اولین نگاه مردم هنوز به طور جدی بیمار با وجود شش هفته شدید اجتماعی فاصله.

بررسی 1,269 بیماران بستری در 113 بیمارستان بیش از سه روز اخیر سر در گم انتظارات که موارد جدید خواهد بود توسط کارگران ضروری به ویژه کسانی که به طور منظم سفر در مترو و اتوبوس.

بازنشستگان اختصاص 37 درصد از افراد در بیمارستان بستری است. یکی دیگر از 46 درصد بیکار بودند. تقریبا سه چهارم شد و 51 سال یا مسن تر. تنها 17 درصد مشغول به کار بودند.

تنها 4 درصد شد هنوز هم با استفاده از حمل و نقل عمومی در زندگی روزمره خود آنها بررسی نشان داد هر چند آن را نیز اشاره کرد که اطلاعات در حمل و نقل استفاده شد و تنها در دسترس برای حدود نیمی از افراد مورد بررسی.

“ما فکر بودند که شاید ما از رفتن به پیدا کردن یک درصد بالاتر از کارمندان ضروری است که بیمار به دلیل رفتن آنها به کار می کنند که این ممکن است پرستاران, پزشکان, کارگران حمل و نقل. آن است که هنوز در مورد” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 18 درصد از افراد بستری در بیمارستان ها با این ویروس منتقل شده است از خانه های سالمندان تأکید بر دشواری این امکانات تا به حال کنترل عفونت.

مردم به مراتب کمتر احتمال دارد به بستری در دیگر نهادی تنظیمات. کمتر از 1% بودند در زندان; 4 درصد در زندگی کمک; 2% در جمع مسکن و 2 درصد بی خانمان.

آن را نیز در بر داشت که آفریقایی-آمریکایی ها و اسپانیایی ها بودند که بستری بسیار بیشتر نرخ که سفیده انعکاس مطالعات دیگر.

در حالی که بستری نرخ شده اند کاهش در نیویورک به طور متوسط بیش از 600 نفر در هر روز بوده است بستری در بیمارستان در کشور طی سه روز.

این ویروس کشته 232 نفر در وزارت امور خارجه سه شنبه کومو گفت و حدود 2,800 مردم آزمایش مثبت برای ویروس.

دولت بررسی به تازگی در بیمارستان بستری بیماران مطابق آنچه که پزشکان در حال دیدن در این زمینه گفت: دکتر فردریک دیویس اورژانس پزشک در لانگ آیلند یهودی مرکز پزشکی.

“بسیاری از بیماران که در حال ارائه در حال حاضر مسن تر هستند. در اوایل ما شاهد طیف گسترده ای از افراد بودند که با ارائه علائم تنفسی. زمان از دست رفته ما را دیده اند بیشتر سخنرانیها در جمعیت مسن,” او گفت:.

با گسترش و در دسترس بودن تست دیویس گفت: بیماران جوانتر با علائم خفیف در حال گرفتن درمان در خانه و یا توسط خود پزشکان مراقبت های اولیه. مردم هنوز کار نیز در حال حاضر می دانم که بر خلاف در ماه مارس که این ویروس بسیار گسترده است به طوری که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی.

“من باور دارم کسانی که در خط اول جبهه بوده است غذای هشدارهای گرفته اند و لازم است احتیاط با حفاظت مناسب به منظور محدود کردن خطر ابتلا به عفونت,” دیویس گفت:.

در اینجا دیگر coronavirus تحولات در نیویورک:

______

مترو نزدیک برای تمیز کردن

شهرستان کمک رسانی کارگران را متقاعد 139 افراد بی خانمان به ترک مترو سیستم و وارد یک پناهگاه در روز چهارشنبه در اولین شبه که مترو بسته شد برای تمیز کردن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, شهردار, بیل د Blasio گفت.

“که به تعداد فوق العاده ای برای یک شب و بسیار دلگرم کننده است,” او گفت:.

سیستم مترو رفت و سکوت از 1 تا 5 صبح یکشنبه به عنوان بخشی از یک طرح به طور معمول round-the-clock سیستم به تعطیل برای آموزش تمیز کردن.

افسران پلیس همراهی مردم از بروکلین جزیره ادم ساده لوح ایستگاه پایان خط برای چند قطار و به آنها گفت: آنها را به هیئت مدیره اتوبوس. پاک کننده حمل بطری سفید کننده و سپس سوار قطار.

اداره پلیس نیویورک اختصاص داده است بیش از 1000 افسران به امن بسیاری از سیستم 472 ایستگاه به کمتر از 200 می تواند جسمی قفل شده است.

تیم توسعه از افسران و پرستاران در حال ارسال به 29 پایان خط ایستگاه برای بر انگیختن افراد بی خانمان از قطار به عنوان آنها شود.

بسیاری از مردم در جزیره ادم ساده لوح ایستگاه اوایل روز شنبه به نظر می رسد به بی خانمان ها هر چند یک مرد اصرار داشت او شد و پرسید: افسران چگونه او برای رسیدن به خانه اش در برانکس.

شهر نیویورک به طور معمول کشور را به شلوغ ترین سیستم حمل و نقل عمومی با یک هفته ridership بیش از 5 میلیون نفر است. اما ridership کاهش یافته است و بیش از 90% در طول بیماری همه گیر.

___

کسب و کار و مسئولیت

یک ائتلاف از کسب و کار نیویورک خواستار دولت برای ارائه مسئولیت حمایت هنگامی که آنها بازگشایی شده است.

تماس آینه با فشار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در سطح فدرال شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار در پتانسیل یک بسته کمک برای ایالات متحده.

“هر خرده فروش هر رستوران هر فیلم و تئاتر و هر مدرسه متعهد خطر ابتلا به برخی با باز کردن درهای خود را” خواندن نامه به کومو از گروه ها از جمله شورای کسب و کار از ایالت نیویورک و طرح دعوی در دادگاه اصلاحات داد از New York.

این ائتلاف می خواهد نیویورک برای محافظت از کسب و کار از COVID-19-مربوط به دعاوی در طول بازیابی اگر آنها مطیع قوانین و مقررات.

به کومو دولت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

___

شهردار نیویورک: محتاط بازگشایی.

د Blasio گفت: 10 مشورتی شوراهای کسب و کار کوچک, هنر و فرهنگ مبتنی بر ایمان موسسات و بخش های دیگر در حال راه اندازی به کمک راهنمای شهر احتمالی بازگشایی. شوراها باید 20 تا 40 اعضای هر یک خواهد شد و led توسط معاون شهرداران او گفت:.

شهردار هشدار داد که این شهر یک راه طولانی از بودن قادر به پایان دادن به محدودیت های در نظر گرفته شده و حاوی ویروس و گفت بقیه کشور نباید بازگشایی سرعت بیش از حد یا.

“خدا را شکر همه چیز بهتر است در شهر نیویورک اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن” د Blasio گفت.

__

وینو و تپه کمک از آلبانی, n. y.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر