لارنس کن. (AP) — NCAA زده پشت در دانشگاه کانزاس و آن مردان و بسکتبال برنامه پنج شنبه در تماس تلفنی با پنج سطح من نقض حقوق بشر که ادعا رخ داده است “فاحش” و با این استدلال که آنها تضعیف و تهدید” کالج دو و میدانی.

در آخرین در یک سری از عقب و جلو براده NCAA تصریح کرد: در سال 92-صفحه پاسخ خود را ادعا می کنند که آدیداس نمایندگان بودند اقدام به عنوان بوستر هنگامی که دو نفر از آنها — T. J. Gassnolo و جیم Gatto — کمک به ترتیب به پرداخت آینده نگر استخدام. کسانی که معاملات شد یک نقطه مرکزی در گسترده اف بی آی حمله به بسکتبال کالج است که به دام افتادند, کانزاس, لویی و چند تن دیگر مشخصات بالا برنامه های.

“موسسه امن و قابل جذب و مزیت های رقابتی با ارتکاب ادعا سطح من بسکتبال مردان نقض” NCAA گفت. “این موسسه در نظر گرفتن آن مبارز استقرار در این مورد است که چگونه بی تفاوت نسبت به اتهام نقض ممکن است منفی نهفته دیگر NCAA موسسات که در عمل در انطباق با NCAA قانون.”

مقامات کانزاس گفته اند که آنها موافق با NCAA است که Gassnola ساخته شده در پرداخت ها به اعضای خانواده و گرداننده از دو بازیکن بیلی پرستون و سیلویو De Sousa. اما مربی لایحه خود و دستیار Kurtis تاونسند گفت: آنها غافل از این معاملات پشتیبان گیری از یک بیانیه Gassnola ساخته شده در طول سوگند شهادت.

اما NCAA مقابله با ویدئو و اسناد متنی که کراوات خود تاونسند و دیگری دستیار مربی Jerrance هوارد به Gassnola در پنج سال گذشته. بدن حاکم نیز با اشاره به این که آدیداس در مورد پرداخت 250.000 دلار برای القای حزب برای خود زمانی که او انتخاب شد به یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت.

این شواهد NCAA معتقد است که “قریب به اتفاق اطلاعات واقعی است که نشان می دهد آدیداس Gassnola و Gatto ترویج نهادهای منافع و بنابراین در حال بوستر.”

“NCAA اجرای کارکنان را پاسخ نمی به هیچ وجه تغییر دانشگاه کانزاس موقعیت است که اتهامات علیه ما مردان بسکتبال برنامه به سادگی بی اساس و آشغال با نمایندگی های کاذب” در مدرسه گفت. در یک بیانیه پنج شنبه. “فدرال دادگاه ثابت آدیداس کارکنان عمدا پنهان داشته پرداخت و از دانشگاه و کارکنان مربیگری. دانشگاه هرگز رد این غیر مجاز پرداخت ساخته شد.

“برای NCAA اجرای کارکنان به ادعا می کنند که دانشگاه باید در قبال این پرداخت یک تحریف حقایق و ناخالص استفاده نادرست از NCAA آیین نامه و مورد سابقه.”

اولیه اطلاع از اتهامات ثبت شده در سپتامبر, کانزاس و مقامات تا به حال 90 روز به پاسخ یک مهلت آن تمدید شد تا فوریه. NCAA اجرای آن تا به حال 60 روز به فایل پاسخ که آمد در این هفته.

در پاسخ NCAA گذاشته آن باور است که یک جلسه قبل از NCAA کمیته تخلفات — که هنوز به طور برنامه ریزی شده — می تواند در نهایت تصمیم برخی از نقاط چسبیده در مورد. دانشگاه می توانست این فرصت را به بحث در مورد آن قبل از کمیته. اگر این کمیته حکم از طرف NCAA مقامات از کانزاس را یک فرصت برای درخواست تجدید نظر به طور بالقوه فلج مجازات است.

“دانشگاه کاملا خواهد قبول مسئولیت اگر این باور است که نقض رخ داده بود” به مدرسه گفت: “به ما نشان داده اند با دیگر گزارش خود از تخلفات. صدراعظم (داگلاس) Girod, (مدیر ورزشی) جف و کو بصورتی پایدار و محکم ایستاده پشت مربی خود را, کارکنان خود را, و ما مردان بسکتبال برنامه به عنوان به خوبی به عنوان ما قوی انطباق برنامه است.”

___

بیشتر AP college basketball: https://apnews.com/Collegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de