مستاجران به زودی باید حق شکایت صاحبخانه که نقض محدودیت های که در لس آنجلس قرار داده شده در اخراج مستاجرها در طول coronavirus بحران تحت یک قانون تصویب شنبه توسط شورای شهر است.

مستاجرها به طور بالقوه می تواند برنده مجازات تا 10000 $در هر تخلف یا $15,000 در نقض اگر مستاجر غیر فعال است و یا ارشد. تلاش شد در مورد “دادن مستاجران بزرگ چوب” عضو شورای باب Blumenfield گفت.

پس از رای رئیس شورای Nury مارتینز در بیانیه ای گفت که در حالی که خوب صاحبخانه در حال کار برای کمک به مستاجران اقامت در واحدهای خود “من می خواهم بد اپراتورهای بدانید که امروز شهر لس آنجلس قرار دادن شما در اطلاع.”

صاحبخانه در حال حاضر محروم از اخراج مستاجران که آسیب دیده اند و coronavirus اگر چه این شورا برگزار شد در تحمیل یک پتو ممنوعیت اخراج به دنبال مستاجر فعالان.

تبلیغات

شهر دفتر دادستان گفت: در یک گزارش که اندازه گیری های جدید کمک خواهد کرد که جلوگیری از “بد رفتاری” توسط صاحبخانه مانند ارسال اخراج متوجه می شود که نمی تواند از نظر قانونی اجرا در گیر یک تاکتیک است که ممکن است با اینحال خار مستاجران به ترک اگر آنها را درک نمی کنند و حقوق خود است.

اخیر UCLA تجزیه و تحلیل نشان داد که بسیاری از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر خانواده ها نیز موانع یادگیری در مورد آن دسته از حقوق از جمله کمبود پهنای باند اینترنت و محدود تسلط به زبان انگلیسی.

این قانون همچنین ممنوع صاحبخانه از فشار مستاجران به دست بیش از پول فدرال محرک و یا دولتی دیگر برنامه های امداد رسانی. مستاجر طرفداران در مورد شکایت صاحبخانه هل دادن کسانی که نمی توانند پوشش خود را اجاره در طول COVID-19 pandemic به توافق برسند به شرایط غیر معمول برای بازپرداخت قصد دارد از جمله توزیع بیش از محرک چک.

این شورا رای 13-0 به تصویب قانون جدید پس از پذیرش اصلاحیه از عضو شورای جان لی به صاحبخانه 15 روز برای رفع هر گونه نقض قبل از مستاجران می تواند حق خود را برای رفتن به دادگاه. مستاجر طرفداران جشن حرکت کرد و گفت آن را به اجاره یک ابزار مورد نیاز برای دفع آزار و اذیت در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

صاحبخانه “اهمیت حیاتی تا فشار بر این مستاجران که بسیار آسیب پذیر در این زمان بحران گفت: Larry Gross, مدیر اجرایی ائتلاف برای بقای اقتصادی, که گفت که او تا به حال دیده می شود موارد صاحبخانه تلاش برای تقاضای پول محرک از مستاجران خود را. “این بسیار مورد نیاز فرمان برای محافظت از مستاجران.”

چند صاحبخانه زنگ زد به جلسه و پیش از رای گیری با این استدلال که این اقدام منجر به پرهزینه و بیهوده و بیمعنی دادخواهی. یکی از شکایت او از دست دادن پول در یک مستاجر که متوقف از پرداخت اجاره مدت ها قبل از بحران.

“من احساس می کنم ما گرفتاری شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط این شورا گفت:. “ما نمی بیچهره شرکت های بزرگ. ما افراد و کسب و کارهای کوچک.”

آپارتمان Assn. لس آنجلس استدلال کرد که این اقدام تحمیل خواهد بود بیش از حد مجازات و تشدید مشکلات مالی برای صاحبان ساختمان حتی اگر تخلفات جزئی بودند و یا بی خبر.

تبلیغات

“همه این overreaching مقررات انجام دهید این است که مجازات کوچک صاحبان برای مسائلی که وجود ندارد” و اضافه کردن “هزینه های غیر ضروری در زمانی که صاحبان هستند جمع آوری اجاره و خرید و فروش با COVID-19 خودشان” مدیر اجرایی دانیل Yukelson گفت.

اعضای شورا نیز رای به جلوگیری از هر گونه افزایش اجاره در واحدهای تحت پوشش اجاره تثبیت فرمان است که محدودیت های سالانه افزایش در آپارتمان یک سال پس از پایان اضطراری دوره است. شهردار اریک Garcetti در حال حاضر دستور توقف افزایش اجاره در چنین واحدهای اما این اندازه گیری تنها به طول انجامید 60 روز پس از پایان اضطراری است.

برخی از اعضای شورا نیز تحت فشار قرار دادند ناموفق برای شهرستان به منظور توقف افزایش اجاره در آپارتمان ها است که تحت پوشش اجاره تثبیت فرمان. شهرستان وکلای هشدار داده بود که اگر یک قانون کالیفرنیا شناخته شده به عنوان کاستاریکا-هاوکینز به حالت تعلیق در آمد این شهر احتمالا مسدود شده و از انجام آن در دادگاه.

این شورا رای 14 به 1 شنبه به حمایت از تلاش های دولت برای تعلیق و یا بالابر کاستاریکا-Hawkins, مصاحبه با لی تنها رای در برابر حرکت می کند. کسب و کار و صاحبخانه گروه استدلال می کنند در برابر این تلاش اشاره به این که رای دهندگان کالیفرنیا تبدیل کردن زودتر فشار برای لغو این قانون در صندوق های رای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de