بسیاری از مردم نقش خاص در زندگی است. ما در دموکراسی آمریکایی هیچ یک از بخش می تواند حکومت کاملا — و نه حتی مقامات بهداشت عمومی در یک بیماری همه گیر.

بهداشت حرفه ای باید یک هدف فوتی و فوری در حال حاضر: پیروز شدن بر coronavirus. و انجام آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به آن پایان.

ما خوش شانس آنها در اینجا و غیره اختصاص داده شده است. آنها باید با نفوذ ترین مشاوران به گوش همه انتخاب مدیران ارشد — رئیس جمهور فرمانداران و شهرداران. و با همه موارد آنها به جز آن به نظر می رسد برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما صرف نظر از عقل خود را در مورد ویروس سرایت کارشناسان بهداشت و نمی توان با توجه به در دست دیکته سیاست های عمومی. آنها تنها یک حرفه ای در دستور کار است. مردم در مجموع بسیاری دارند.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بسیار آگاه است که در زندگی واقعی حقیقت است.

“اگر ما به دنبال مقامات بهداشت عمومی کالیفرنیا نمی خواهد باز به هر چیزی در این سال می گوید:” یک Newsom خودی که نمی خواهم فاش شود. “این یک عمل متعادل. بهداشت عمومی نبوده.

“بخشی از زندگی است که با داشتن یک امرار معاش. او که می شود.”

Newsom نیز می شود این کار او به عنوان ذکر شده در روزانه خود را coronavirus جلسه گفت: “مردم و سلامت روان در نظر گرفته شود.”

تبلیغات

برای بسیاری از مردم سلامت روان خود را رو به وخامت پس از cooped در خانه برای یک دوره طولانی است. و آن را حتی بدتر برای کارگران که گذاشته شده چرا که کارفرمای خود را کسب و کار سقوط کرده است در طول بیماری همه گیر.

فرمانداران نیز باید با گوش دادن به کسب و کار که تنها دلیل برای وجود سود است. اگر سود آور کسب و کار فراهم می کند شغل و درآمد مالیاتی به پرداخت هزینه برای دولت شبکه امنیت برنامه هایی که دموکرات تقاضا به علاوه تحصیل برای همه کودکان و نوجوانان و grandkids.

سیاستمداران دموکرات باید گوش دادن به سازماندهی کار خود را در کمپین کاربران — که تنها هدف این است که به خوبی جبران شغل.

و مهم وجود دارد شهروندان — رای دهندگان. در نهایت رای دهندگان ، و هر کسی که فکر می کند که ساده و بی تکلف باید به عنوان خوانده شده تا در سابق رژیم صهیونیستی. خاکستری دیویس. همچنین رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و جیمی کارتر. هر سه شد سرنگون از دفتر ناراضی رای دهندگان در 40 سال گذشته.

تبلیغات

آن را اغلب گم اگر آنها را سر در گم اگر آنها نمی, برای مقامات منتخب.

در یک جمهوری خواه سیستم دموکراسی نامزدها برای دریافت منتخب به نمایندگی از مردم در تصمیم گیری. که به نام سیاست.

چیزی که من هرگز کاملا قابل درک است که چرا سیاستمداران پس از آن به نظر می رسد شرمنده از اینکه تحت تأثیر رای دهندگان و یا منافع در ساخت تصمیم گیری های دشوار. آنها نمی خواهد اعتراف به اقدام بر اساس نظر آنها به خوبی سیاست — انجام آنچه موکلین خود می خواهید.

در سمت تلنگر, اگر آنها نمی, توجه خود را به رای دهندگان خواسته برق برای عدم اطاعت عمومی را — به عنوان Newsom را در مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن زمانی که او دستور توقف مجازات اعدام است. رای دهندگان تا به حال دو بار اعلام کرد در سال های اخیر انتخابات ایالتی است که آنها می خواستند برای اجرای وحشیانه ترین قاتلان — حتی تسریع آن است.

تبلیغات

Newsom شده است شانس خود را در نبرد در برابر ویروس. رهبری او لذت می برد قاطع حمایت عمومی است.

در اواسط مارس نظرسنجی توسط دانشگاه UC برکلی موسسه دولتی مطالعات پدیداری بالا 70 درصد از رای دهندگان به تصویب چگونه Newsom بود دست زدن به کار خود را — تا 10 درصد از ماه سپتامبر است.

بخشی از دلیل که علامت بالا مطمئنا شد زیرا آنها با موافقت فرماندار anti-virus اقدامات است. هفتاد درصد از رای دهندگان بیشتر نگران است که اقامت در خانه سفارشات پایان خواهد بود بیش از حد به زودی باعث این ویروس به گسترش از آنها که سلول خواهد معطل شدن بیش از حد طولانی بیشتر آسیب رساندن به اقتصاد است.

که در اواسط ماه آوریل ، شده اند وجود دارد در حال رشد علیه Newsom اقامت-در-خانه سفارش در مناطق روستایی که در آن ویروس تا به حال کمی اگر هر ضربه. برخی از استان ها را به مبارزه طلبیده Newsom با بازگشایی خود را. خود را به مقامات بهداشت عمومی باید آن را برنامه ریزی شده.

تبلیغات

اما اگر چه Newsom گفت: کسانی که در شهرستانهای استان شد “ساخت یک اشتباه بزرگ … قرار دادن آنها در معرض خطر” او عملی اذعان کرد وجود دارد “تفاوت های منطقه ای” در سراسر کالیفرنیا و گفت: برخی از جوامع روستایی اجازه داده می شود برای باز کردن سریع تر از دیگران است.

او همچنین تایید جزئی بازگشایی برخی از کسب و کار در سراسر کشور.

دو هفته پیش او عاقلانه حمایت کردن طرح خود را به تمام سواحل در کالیفرنیا پس از قصد خود را به بیرون درز شد و تظاهرات فوران یک شبه. یکی از دلایل بزرگ او به عقب کشیده شد که اکثر جوامع مورد توافق برای مذاکره با او را بیش از نظر برای باقی مانده باز است.

تنها اورنج کانتی شهرستانها خودداری کرد و خود را به سواحل دستور داده شد به طور موقت بسته شده است. وقتی که آنها آمدند به چانه زنی میز و مشغول به کار کردن یک برنامه با فرماندار او بازگشایی سواحل دوشنبه.

تبلیغات

“او به دنبال علم” به Newsom خودی به من گفت. “اما وجود دارد مقدار زیادی از اتاق تکان دادن.”

فرماندار فوق العاده ای به قدرت پس از او اعلام کرد یک ایالت اضطراری است. اما هر محله ای نیاز به محلی همکاری برای اجرای سفارشات خود و ارائه مراقبت های پزشکی.

“ما یک حکومت دموکراتیک مبتنی بر رضایت از حکومت می گوید:” دموکراتیک مشاور گری جنوبی سابق رئیس استراتژیست برای دیویس. “اگر حکومت شروع به خروج رضایت خود را, شما یک مشکل.

“من فکر می کنم Newsom به کار گرفته آن را به طرز ماهرانه ای.”

تبلیغات

باب Shrum مدیر مرکز برای آینده سیاسی در کالیفرنیای جنوبی می گوید: “مردمی انجام تظاهرات هستند و یک اقلیت پر سر و صدا….

“اگر من در حال اجرا به دولت من خواهد گوش دادن به دانشمندان و سلامت مدیران.”

Newsom است. اما به عنوان یک سیاستمدار منتخب او نیز می داند که آن را عاقلانه به گوش دادن به همه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de