سان فرانسیسکو می شود الکل و تنباکو برای معتادان در هتل

سان فرانسیسکو (AP) — سان فرانسیسکو با استفاده از کمک های مالی خصوصی برای ارائه الکل و توتون و ماری جوانا پزشکی به چند ده نفر برخورد با اعتیاد به عنوان آنها را منزوی و یا قرنطینه در شهر-اجاره اتاق های هتل ها در طول همه گیر مقامات تایید چهارشنبه.

وجود دارد حدود 270 مردم اغلب بی خانمان اقامت در اتاق های هتل ها برای بهبود یافتن از COVID-19 یا به صبر کردن ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس. نزدیک به یک دوجین از مردم دریافت کرده اند الکل و بیش از دو دوجین دریافت کرده اند, تنباکو, سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است.

مقامات شهر گفت که کمک های مالی خصوصی پرداخت برای اقلام و کمک به مدیریت نیکوتین مواد مخدر و الکل هوس تضمین می کند که دوره نقاهت مردم نمی رفتن و احتمالا آلوده دیگران.

دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو, سلامت عمومی, مدیر گفت: آسیب-کاهش رویکرد گسترده است و بر اساس دهه عمومی صدا سیاست های بهداشتی. “تمرکز ما باید در حمایت از آنها گفت:” از افرادی که منزوی و یا تحت قرنطینه.

برای افرادی که دچار ترک الکل وزارت بهداشت محاسبه حداقل مقدار مورد نیاز و ارائه آنها را با وعده های غذایی. این گروه همچنین تسهیل تحویل دارو برای مردم در تلاش برای ضربه زدن به هروئین. بخش کمک نمی کند تهیه تفریحی ماری جوانا.

KTVU-تلویزیون شد و اولین گزارش را در عمل.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر