یک زن و شوهر از ماه پشت سه زحمتکش نوازندگان در دنور گروه پاپ Liptruce — خواننده سارا آنجلا منجر گیتاریست کیم o’hara و درامر لوقا Mehrens — نشسته بودند در برادوی بازار پدیده هنگامی آشکار شد بیش تقویم و نوت بوک نقشه در مورد برنامه های آینده: جدید, موزیک ویدیو جدید, جدید, را نشان می دهد.

در حالی که محکم گره خدمه بوده است بازی با هم پس از سال 2017 به عنوان آقا!, آنها در حال حاضر در مراحل ابتدایی یک پروژه جدید به نام Liptruce — یک گروه با Googleable نام و ساده تجاری پاپ تجدید نظر شود. آنجلا به حال شروع به گرفتن کلاس های رقص, داشتن, مرحله با بیشتر چشمگیر استعداد و استقبال جدید وسواس با کلاه گیس. چیزهایی که به دنبال.

اما از آنجا که بعد در برادوی بازار بسیار تغییر کرده است — از جمله زنده-صنعت موسیقی تعطیل و دو قانون اعضای بیمار شدن با COVID-19.

“هر دو Keems [o’hara] و من آن را به حال شده اند و علامت رایگان برای حدود سه هفته می گوید:” آنجلا. “آن را کاملا منحصر به فرد به هر چیزی که ما همیشه احساس یک تجربه وحشتناک.”

و این نه فقط سلامت خود را که COVID-19 غرق.

“مثل اکثر مردم کار ما کار و زندگی لغو شد” آنجلا می گوید. “همه نشان می دهد که لغو شد در شخص مصاحبه, جلسات, تور, برنامه, تصویری, شاخه…همه لغو و بدون تاریخ آینده مشخص شود.”

افسردگی و اضطراب و ناامنی گرفتار شده اند آنجلا پس از این مستند آغاز شد. اما او نیز خود را حفظ تعهد به جدید گروه موسیقی — از جمله Liptruce آخرین موزیک ویدیو “شما فکر می کنم شما در حال هالیوود” وحشی حذف برخی از egomaniac در صنعت موسیقی است که آنجلا نه نه نام.

“با برخی از آهنگ های ما نباید بوسه و بگویید..بیش از حد” او می گوید. “این صنعت می تواند بی رحمانه! ‘شما فکر می کنم شما دوباره ‘هالیوود’ است که اساسا ضربه به روده از موانع است که با کسب و کار است.”

به فرد او ریل در مورد آهنگ آن را شنیده نشده است ؟

“نامشخص” در پاسخ آنجلا. “اگر چه ما یک “thumbs-down’ رای به آهنگ های صوتی از آن را در یوتیوب به طوری…”

Liptruce در حال حاضر انجام آنچه در آن می تواند به حرکت تمام تغییرات در صنعت و در ادامه به انتشار موسیقی های جدید.

“ما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام می گوید:” آنجلا. “ما نوشتن و انتشار بیشتر موسیقی است. ما زندگی می کنند-جریان. ما تور. ما در نهایت آن را به این نمایش امشب و رویایی که مجموعه ای با ریشه! من ارسال پیام کمی به همه بت من تا به همکاری می سازد راه خود را به Spotify در است.”

در این میان “من نوشتن تمرین آموزش مداوم و در حال حاضر که صدای من است زنده جریان می گوید:” آنجلا. “کسانی که در اجرای ویژه شده است براق و نور کمی در میان تمام تاریکی است.”

شنیدن بیشتر از این گروه موسیقی در Liptruce سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de