جست و خیز, استیک, خرید سینه: مصرف کنندگان باید انعطاف پذیر در میان گوشت گاو تنگناها

جست و خیز استیک و خرید گوشت سینه. شروع به رفتن برای کسانی که استخوان در گزینه. و اگر شما هنوز هم می خواهید نخست کاهش و استطاعت آن را در نظر بگیرید خرید مستقیم از یک قصاب محلی.

که یک پیام از کالیفرنیا گاو دامداران و تولید کنندگان به عنوان بسته شدن تالار گیاهان پردازش گوشت در سراسر کشور ایجاد تنگنا برای پردازش گوشت گاو. آنها به عنوان کار سخت برای به دست آوردن حیوانات خود را به بازار خریداران می تواند کمک به ثابت زنجیره تامین با انشعاب.

“من همیشه به مردم گفت: چرا شما می خواهید کباب?'” گفت: Julie موریس مالک مشترک از T. O. Cattle Co. و موریس Grassfed در سن ژوئن بوتیستا که به طور معمول چه سریع تجارت در استیک بوده ولی غرق سفارشات اخیر. “آنها آسان به طبخ. آنها خوشمزه هستند. آنها خوراک یک خانواده است. آنها را ترک باقی است.”

به عنوان coronavirus ادامه بحران را مختل طبیعی مواد غذایی زنجیره تامین کسانی که در صنعت گوشت گاو به دنبال راه های جدید برای فروش حیوانات و کشش هر کسی که می شود به بازار بیشتر است.

تبلیغات

در سراسر کشور ده ها تن از گیاهان پردازش باید توقیف به دلیل شیوع کروناویروس در میان کارکنان. اتحادیه های کارگری خواستار امنیت بیشتری را برای کارگران حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت خواستار پردازنده نگه داشتن عامل به خوراک ملت است.

برخی از مواد غذایی سریع رسانه ها تلاش کرده اند به منبع به اندازه کافی گوشت خود را برای حمل کردن و درایو-از طریق مشتریان. مواد غذایی در حال کار در سراسر ساعت به انبار قفسه اما در حال دیدن برخی از کمبود.

در کالیفرنیا است که یکی از بزرگترین گاو تولید ایالات در ایالات متحده گاو دامداران ایمنی نیست به خرید اینترنتی. برای عملیات های بزرگ در خصوص کاهش پردازش به معنای کاهش شدید در تعداد دام آنها می توانید به بازار است.

تبلیغات

تقسیمات جدید در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان و عرضه ممکن است سقوط به عنوان طولانی به عنوان تنگنا وجود دارد گفت: Dave دیلی یک نسل پنجم cattleman در بوت-سیلور باو شهرستان و صندلی کالیفرنیا گاو شورای.

“مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که به کسانی که امکانات پردازش باز کردن و کار کردن و امن” به دلیل محلی قصابی را نمی تواند برای توقیف پردازش گیاهانی که به طور معمول رسیدگی به هزاران گاو در هر روز, دیلی گفت.

خوشبختانه گاو برگزار می شود بر روی بیش از مرغ و گوشت خوک و دیلی گفت که او انتظار ندارد کالیفرنیا دامداران شروع به کشتن حیوانات استفاده نشده. آنها را نگه داشتن گله در مراتع سبز و نگه داشتن به دنبال راه هایی برای فروش بیشتر حیوانات به بازار است.

هنوز چشم انداز ابری است.

تبلیغات

خریداران در مرتع پرورش احشام گاو مطمئن نیستید از آنچه تقاضا خواهد شد در هفته های آینده و چگونه بسیاری از حیوانات آنها خواهد بود قادر به حرکت به بازار با توجه به پردازش slowdowns همه از آن برگزار شد پایین و قیمت هر سر حتی اگر مواد غذایی تقاضا بالا است, دیلی گفت.

“اگر مردم می خواهید برای خرید آن به قیمت بالا برود. مشکل این است که ما نمی توانیم آن را از طریق فرایند” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از سرخوردگی در کشاورزی جامعه است.”

برخی از منتقدان این صنعت گوشت می گویند کاهش مصرف گوشت می تواند یک چیز خوب با توجه به این صنعت کمک به تغییر آب و هوا, سلامت اثرات گوشت-رژیم غذایی سنگین و اخلاقی نگرانی در مورد خوردن حیوانات. اما تولید گوشت می گویند آن را به سختی زمان برای اجازه چنین حیاتی تامین مواد غذایی خشک شدن.

برای کمک به مشتریان نباید ذخیره کردن گوشت, چرا که ورشکسته تلاش برای رسیدن به یک تعادل بین عرضه و تقاضا و می افزاید: نوسانات به قیمت گذاری آن در صنعت گفت. خریداران نیز باید ترس نیست که به طور ناگهانی وجود خواهد داشت بدون گوشت به دلیل وجود مقدار زیادی از آن در کالیفرنیا است. اما آنها باید صبور باشید.

تبلیغات

تا زمانی که پردازش امکانات بالا و در حال اجرا دوباره خریداران انتظار می رود کمتر از انواع مارک های کمتر و بیشتر تکیه بر منجمد محصولات دالی و دیگران گفت.

“ما به شما گوشت گاو اما ما باید دریافت زمان برای دریافت آن از طریق این مرکز پردازش” دیلی گفت.

خریداران نیز باید خلاق تر گفت: چلسی جزئی شرکت و مدیر امور عمومی برای در Raley یک خانواده متعلق به زنجیره مواد غذایی با 127 فروشگاه در شمال کالیفرنیا و نوادا.

برخی از امکانات پردازش به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن به تولید و یک راه برای انجام این کار خواهد بود به صرف زمان کمتر به دبنینگ کاهش گوشت. خریداران می تواند کمک به تسهیل تغییر با افزایش تقاضا برای آن کاهش جزئی گفت.

تبلیغات

“آیا نمی شود ترس از یک استخوان,” او گفت:. “آیا نمی شود ترس به چیزی متفاوت را امتحان کنید.”

کودی نیکلسون استراتون کشاورز لبنی نیز به فروش می رساند گوشت از خانواده اش زمین در فرندل گفت: بزرگ پردازنده های مهم هستند زیرا آنها کمک به تغذیه بزرگ جمعیت شهری ارزان. اما بحران کنونی بر عدم تنوع در پردازش در کالیفرنیا به عنوان کوچکتر خیر دور رفته اند و بزرگ پردازنده های رشد در سهم بازار.

که باعث می شود هر کس در این صنعت بیشتر در معرض خطر ناگهانی خاموش شدن ناگهانی از امکانات پردازش, او گفت:. “ما باید بیشتر قصابی. ما باید مستقل تر پردازنده,” او گفت:.

اما آن را نیز نشان می دهد چقدر مهم کوچکتر تولید کنندگان در بازار به خصوص در حال حاضر.

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

راهنمای خود را به ما انرژی پاک در آینده

ما نقطه جوش عضویت در خبرنامه برای آخرین در بخش برق و آب و جنگ و بیشتر — و معنی آنها برای کالیفرنیا.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

از خانواده اش که به او کمک می کند تا اجرا در کنار خانواده و شوهر, توماس, نیکلسون Stratton ادامه داد: ارائه لبنی برای شریک Rumiano پنیر Co. و در خود سایت در زیر مه آلود کف پسران نام تجاری نیکلسون Stratton ادامه داد: ارائه گوشت از جمله گوشت گاو زبان برای 20 دلار در یک پوند از گوشت چرخ کرده برای $10 و مغز استخوان برای $15.

“بیشتر مردم در حال خرید به خانه نزدیک تر خرید به طور مستقیم از یک کشاورز در حال حاضر زمانی که آنها شاید تا به حال در گذشته” او گفت:.

Belcampo که مبادرت به فروش گوشت ارگانیک در حق بیمه در بوتیک خیر در لس آنجلس و منطقه خلیج دیده است در فروشگاه قصاب فروشگاه فروش نزدیک به چهار برابر و فروش آنلاین منفجر شود.

تبلیغات

آنیا Fernald, Belcampo مدیر عامل شرکت گفت: شرکت او قادر به تحمل این افزایش به دلیل آن مزارع خود حیوانات در وایریکا کالیفرنیا و صاحب خود را کوچک کشتارگاه مقدار کمی از آن گسترده تر صنعت آشفتگی.

“ما خودمان را کنترل زنجیره تامین,” او گفت:. “این زمانی است که محلی قصابی واقعا می تواند بدرخشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر