اقامت F*ck صفحه اصلی و یک فیلم برنده جایزه

غیر واقعی رسانه ها در همکاری با دنور فیلم و SeriesFest به تازگی اعلام کرد که ماندن F*ck صفحه اصلی جشنواره فیلم.

Stuck-at-home فیلمسازان باید تا یکشنبه, مارس 15 در 11:59 p. m. برای ارسال سه-به-پنج-دقیقه فیلم در یکی از دسته های زیر:

* ارسال کالج
* دبیرستان تسلیم
* کمدی/موزیکال
* درام
* عمل
* وحشت
* Unscripted مستند

سایر موارد مورد نیاز عبارتند از: نگه داشتن همه چیز تمیز مطابق با یوتیوب جامعه سیاست و محدود کردن تولید به خانه خود را و اموال مطابق با تمام قرنطینه اقدامات به عنوان موظف محلی و منطقه ای و دولت های ملی است. فیلم که نیست به دنبال این دستورالعمل رد صلاحیت خواهد شد.

برندگان انتخاب شده در هر دسته داده خواهد شد مجازی تصویب به SeriesFest 2020 و باید کار خود را به نمایش در دنور جشنواره فیلم. کلی juried برنده خواهد شد و همچنین به راه رفتن روی فرش قرمز در دنور جشنواره و اهدا خواهد شد یک جلسه با یک فیلم حرفه ای صنعت.

قضات بودند که انتخاب شده توسط Unreal رسانه ها و شرکای آن را ارزیابی مطالب بر اساس اصالت و خلاقیت و یک فیلمساز تمایل به “خود قرار داده وجود دارد.”

به جای شارژ هزینه ورود برای رقابت غیرواقعی رسانه ای است که به درخواست شرکت کنندگان به کمک به سوخت ما قهرمانان, یک سازمان است که با همکاری بیمارستان کودکان ایالت کلرادو به ارائه حفاظت فردی, تجهیزات, مراقبت از کودک, وعده های غذایی و سلامت روانی و حمایت از مراقبت های بهداشتی حرفه ای در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر. غیر واقعی رسانه ها قول داده است برای مطابقت با یک درصد از تمام سوخت قهرمانان ما کمک های مالی.

برندگان اعلام خواهد شد در غیر واقعی کانال یوتیوب در مارس 22.

ارسال فیلم خود را در ماندن F*ck صفحه اصلی جشنواره فیلم سایت مه 15.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر