حمایت خود را از محله میله: غرب و جنوب غرب Surburbs

The view from Dostal Alley in Central City. Dostal Alley is still keeping neighbors fed with pizza and beer.

این دیدگاه از Dostal کوچه در مرکز شهر. Dostal کوچه است که هنوز هم نگه داشتن همسایگان تغذیه با پیتزا و آبجو.

سامانتا مورس

آن را به نقطه امن تر-در-صفحه اصلی قوانین و مقررات که در آن همه چیز عجیب و غریب. تب کابین واقعی است; در همین حال برخی از کسب و کار باز به بالا در بخش های مختلف از کلرادو و برخی نیستند. محله میله های زندان هستند و هنوز قادر به به طور کامل باز و بدون هیچ روشن تاریخ در زمانی که آنها می توانند. اما بسیاری از مورد علاقه خود را هنوز هم گرفتن خلاق با راه هایی را به شما ارائه با مواد غذایی و مشروبات الکلی در حالی که ماندن امن شناور ماندن و حمایت خود را از کارکنان زحمتکش.

برای ما آخرین قسط در این mutli-قسمت سری بیایید نگاهی به در برخی از میله های مورد علاقه ما به غرب دنور — در لیکوود طلایی و حتی مرکزی شهر و راه را به آنها نشان می دهد برخی از عشق.

Dostal کوچه

116 خیابان اصلی و مرکزی شهر
303-582-1610

چه به منظور: در مرکز شهر اقامت در خانه سفارش شده است گسترش از طریق 8 مه همان تاریخ به عنوان در دنور. اما Dostal کوچه اتحاد خود را ثابت از هنر و صنعت آبجو (دم را در سایت) پیتزا و بال. سالاد و calzones ها نیز خوب گزینه ها در اینجا, اما واقعا این پیتزا که شما می خواهید. و آبجو. همیشه وجود دارد یک چرخش انتخاب آبجو برای هر سلیقه ای از جمله برخی از بزرگ آمریکایی آبجو جشنواره برندگان و همچنین یک سرویس کامل نوار اگر شما به دنبال چیزی کمی قوی تر است. برای آبجو وجود دارد growlers و Crowlers برای خود برو ، مطمئن شوید برای بررسی brewpub رسانه های اجتماعی برای تفریح تبلیغات مانند ارائه می دهد از ابتدا بلیط خود را با Crowler. تماس پیش منظقه انتخاب کنید تا.

چرا من خواهید بود: این محله سنگ نیز یک کازینو بنابراین شما می توانید به من در اسلات ماشین آلات شاید با دستکش و Clorox دستمال مرطوب ASAP. ساختمان های تاریخی و شهر مملو از افسانه ها از داستان های ارواح به بیشتر های اخیر از قصه های مورد علاقه به طور منظم و bartenders. در شهر مرکزی این است که قطعا که در آن مردم محلی بروید اما گردشگران استقبال بیش از حد زمانی که آنها بازگشت به شهر معدن.

Dostal کوچه در حال حاضر روزانه از ساعت 11 تا 7 بعد از ظهر تماس بگیرید و یا بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

Wash your hands before and after you eat a delicious slopper from Fiddlesticks.گسترش

دستهای خود را قبل و بعد از غذا خوردن خوشمزه slopper از Fiddlesticks.

سارا مک گیل

Fiddlesticks نوار و جلو پنجره

10815 غرب Jewell خیابان سوئیت س لیکوود
303-969-0855

چه به منظور: از منوی غذایی بزرگ است, با خوشمزه و متنوع ساندویچ عرضه و همبرگر از جمله یک نسخه جامد از پوبلو اختراع شناخته شده به عنوان یک slopper باز رو برگر تحت پوشش در سبز شیلی و پنیر. همه چیز سرخ شده در اینجا این است که درست انجام شود از قارچ به سیب زمینی سرخ کرده. نیز وجود دارد چند مکزیک انتخاب منو و housemade دسر برای اضافه کردن چیزی شیرین است. حتی منو بچه ها برای آنهایی که کمی خود را در خانواده از این جامعه و بچه پسند مشترک. برای نوشیدنی وجود دارد معمول آبجو و کوکتل کالاهای اساسی, اما مردمی در Fiddlesticks بدست کمی خلاق و افزود: Jell-O عکس بروید و ماسون شیشه حاوی ودکا مانند فن های مورد علاقه ترشی ودکا. بال جمعه است که هنوز هم یک انتخاب خوب برای بایگانی اطلاعات با $4 جیمسون هرچه و 75 درصد بال. و در تعطیلات آخر هفته شما می توانید صبحانه تا 1 بعد از ظهر جهت تحویل اگر شما زندگی می کنند در جنوب غربی Lakewood, یا شما می توانید سفارش آنلاین و یا تماس های آینده برای منظقه انتخاب کنید تا.

راه های دیگر برای پشتیبانی: پشتیبانی از هر دو Fiddlesticks و خط مقدم کادر پزشکی و اورژانس اولین پاسخ دهندگان با سفارش یک وعده غذایی و یا در Fiddlesticks فرم سفارش را برای مردم مراقبت از جامعه ما است. شما می توانید خرید دیجیتال کارت هدیه آنلاین بیش از حد.

چرا من خواهید بود: پاسیو, نوشیدنی ها, چیزهای بی اهمیت, استخر و دیگر بازی های سرگرم کننده تر از یک فرد چیز بدیهی است و همچنین شب کارائوکه. Fiddlesticks پرتاب یک حزب تعطیلات و جمعیت های گوناگون را دوست دارد برای تشویق تیم های ورزشی محلی در فضای بزرگ پر از استراتژیک قرار داده شده تلویزیون برای حداکثر بازی اکشن از جمله پنج شنبه شب NFL شبکه فوتبال است. و اجازه می دهد تا واقعی: تجربه خوردن یک Slopper در گرم ورق به جای در یک برو ظرف را با سبز شیلی نشت سمت یکی از رویاهای من برای آینده است.

Fiddlesticks نوار و جلو پنجره در حال حاضر روزانه از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر تماس بگیرید و یا بازدید از نوار وب سایت و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

Breakfast and green chile are some of the things we recommend at Monaghan's.

صبحانه و سبز شیلی هستند برخی از چیزهایی که ما توصیه می کنیم در موناگان.

سامانتا مورس

موناگان نوار و جلو پنجره

3889 جنوب خیابان شاه, Sheridan
303-789-7208

چه به منظور: صبحانه خدمت کرده است هر زمان از نوار باز است با کل بسیاری از گزینه های خوشمزه. همبرگر و burritos با سبز شیلی بزرگ اینجا را, و میت لوف و سخت پوسته tacos محبوب هستند با به طور منظم. همه چیز در منو بدون زواید اما رضایت بخش و قیمت ها نمی تواند ضرب و شتم از جمله چرخش معاملات است که آن را حتی بیشتر مقرون به صرفه است. دیدن نوار Facebook صفحه برای رفتن به $10 غذای فوق العاده و همچنین معاملات در burritos و تاکو شنبه. نوع مردمی در موناگان حتی رایگان شام عید پاک برای هر کسی در جامعه است. بنابراین کمک به آنها را به عنوان آنها به جامعه از طریق تماس در یک takeout سفارش با نوشیدنی.

راه های دیگر برای حمایت از: قرار دادن یک نکته در مجازی نکته jar برای همه دیرین bartenders در موناگان. شما می توانید آن را در Venmo در @monaghanstipjar.

چرا من خواهید بود: پاسیو در اینجا است که جمعیت های خنده دار و دوستانه و تاریخچه جذاب است. دوم-قدیمی ترین بار در شهر پشت برادر من نوار (خدمت نوشیدنی پس از سال 1892) پر است از حقایق سرگرم کننده: کلرادو cannibal آلفرد پاکر استفاده می شود به نوشیدن اینجا, برای شروع, و وجود دارد, تونل اتصال به نوار های قدیمی فورت لوگان نظامی مسکن. جمعه شب کارائوکه و دوشنبه شب تگزاس نگه ‘Em پوکر نیز خواهد بود خوش آمدید فعالیت ها (و همه ما را قادر به متوقف کردن آواز به ما hairbrushes در خانه).

موناگان نوار و جلو پنجره باز است اکثر روزها از ساعت 11 تا 7 بعد از ظهر اما ساعت می تواند متفاوت باشد; تماس یا بررسی نوار Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

The patio is quiet for now at Teller's, but the kitchen is still turning out delicious bar food paired with craft beers.گسترش

پاسیو آرام است در حال حاضر در تلر اما آشپزخانه است و هنوز تبدیل خوشمزه, نوار, مواد غذایی زوج با هنر و صنعت آبجو.

سارا مک گیل

تلر Taproom و آشپزخانه

1990 Youngfield خیابان لیکوود
303-237-1002

چه به منظور: مواد غذایی در اینجا است که کمی مجلل تر از در بسیاری از محله میله اما در یک راه خوشمزه که هنوز هم نزدیک. شما می توانید کلاسیک مانند ماهی و چیپس یا مستقیم برگر یا خیال باف انتخاب آهی سالاد تن ماهی خوب پنیر هیئت مدیره و یا کبابی-کنگر فرنگی اشتها آور. دسته در تعطیلات آخر هفته نیز یک گزینه خوب است. بررسی taproom را در Facebook صفحه دوار خانواده-سبک غذا ویژه مانند لازانیا, غذاهای پاستا و مرغ گریل شده. همچنین اجباری: یک growler آبجو از همیشه-انتخاب گسترده ای از هنر و صنعت آبجو در شیر. نیز وجود دارد یک نوار کامل اما دوباره آن را همه چیز در مورد آبجو. تماس بگیرید و یا سفارش آنلاین برای وانت.

چرا من خواهید بود: شاید من فقط با وسواس پتیس چون من نمی تواند در یکی از سمت راست در حال حاضر, اما گوینده را به خوبی تحت پوشش عرشه به نگه داشتن خورشید در خلیج. داخل نوار است که با آینه و چوب تیره و یک خانواده گرا محله جمعیت پر کردن آن. تخته گفتگو با همسایگان جمع آوری اعانه برای محلی علل و آبجو محور برگزاری بسیاری از صنایع دستی محلی آبجو گوی را همواره در شیر همه بهترین لذت را با دوستان خود.

تلر Taproom و آشپزخانه است که در حال حاضر باز از 4 تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا سه شنبه ظهر تا 8 بعد از ظهر روز شنبه از طریق شنبه 11 صبح تا 8 بعد از ظهر یکشنبه. تماس بگیرید و یا بررسی نوار وب سایت Instagram و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

We're not sure when Westrail and other Lakewood bars will reopen, but you can bring the party home with meal and drink kits.گسترش

ما مطمئن هستیم که Westrail و دیگر لیکوود میله دوباره باز خواهد شد اما شما می توانید حزب را با غذا و نوشیدنی کیت.

سارا مک گیل

Westrail شیر و کوره

195 جنوب اتحادیه بلوار لیکوود
303-986-2200

چه به منظور: بنابراین بسیاری از گزینه های مواد غذایی در اینجا! شما می توانید برای رفتن درجه یک کرایه مانند دنده نخست و یا ماهی قزل آلا شام یا بزرگسالان مک و پنیر با پنیر بری و خورشید گوجه فرنگی خشک شده. و یا شما می توانید انتخاب کردن برای یکی از بسیاری از همبرگر یک کشیده-ساندویچ گوشت خوک و یا ماهی و چیپس. صبحانه burritos هستند که در آن برای آخر هفته صبحانه همراه با فوق العاده حساسه و خونین مری کیت برای رفتن. روزهای هفته را چرخش $5 تخفیف در همبرگر و ساندویچ و نیز وجود دارد گرما در خانه معاملات بسته به تغذیه خانواده با بال همبرگر یا کباب. همچنین برای روز مادر, منظور پیش برای یک دیدنی طبخ در خانه دنده نخست شام کیت کامل با دسر و شراب. سفارش آنلاین و یا تماس بگیرید برای منظقه انتخاب کنید تا.

راه های دیگر برای حمایت از: ترک بررسی ظروف را در Westrail سایت و یا پیوستن به نوار VIP لیست ایمیل به نگه دارید تا تاریخ در آخرین معاملات. و یا خرید برخی از کارت های هدیه و دریافت در حال اجرا برای جوایز: ارائه آدرس ایمیل خود و خرید 30 دلار کارت هدیه یا 30 دلار از بایگانی اطلاعات وارد شده در یک طراحی برای یک شانس برای برنده 100 $یا $500 gift card. برندگان اعلام خواهد شد روزانه از ژوئن 1 به 7 ژوئن.

چرا من خواهید بود: Westrail یک بازی سرگرم کننده قطار با مضمون محیط بازی اتاق با بسیاری از بازی ها برای لذت بردن از با دوستان ذخایر از هیئت مدیره بازی ها و بزرگ آرامش بخش نوار اصلی منطقه است. خانواده-پرنیان دوستانه می تواند تنها با تجربه دست اول و گسترده شیر در لیست بهترین لذت را با دوستان و به طور منظم.

Westrail شیر و کوره است که در حال حاضر باز از ظهر تا 8 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر شنبه و 1 تا 4 بعد از ظهر یکشنبه. تماس بگیرید و یا بررسی نوار وب سایت Instagram و یا Facebook صفحه را برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر