آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ترس از موج دوم’ قطع بیش از coronavirus موفقیت.

— بریتانیا می گوید دنده محافظ از ترکیه را برآورده نمی کند استانداردهای خود را.

— رهبران آلمان موافقت با طرح reimpose مستند اگر ویروس موارد دوباره بجای اول برگشتن.

— اندونزی در پست های خود کمترین رشد در حدود دو دهه است.

___

لندن — دولت بریتانیا می گوید یک محموله از تجهیزات حفاظت شخصی از ترکیه در نظر گرفته شده برای کمک به سهولت مشکلات عرضه نشسته است در یک انبار چرا که دیدار با استانداردهای انگلستان.

ایرلند شمالی وزیر براندون لوئیس گفت: 400,000 پزشکی لباسهای نیست “با کیفیت است که ما احساس می کنیم به اندازه کافی خوب است برای ما خط مقدم کارکنان” درمان coronavirus بیماران.

حمل و نقل تبدیل به یک آبروریزی برای دولت بریتانیا پس از یک وزیر اعلام کرد در مارس 18 که در آن می رسند روز بعد. آن را چهار روز قبل از یک نیروی هوایی سلطنتی هواپیما قادر به پرواز محموله به انگلستان

مانند بسیاری دیگر از کشورهای انگلستان تلاش کرده است برای حفظ یک منبع ثابت از تجهیزات حفاظتی در میان بی سابقه تقاضای جهانی. وزارت بهداشت و درمان گفت: “این جهانی و همه گیر با بسیاری از کشورها تهیه PPE منجر به کمبود در سراسر جهان و نه فقط در انگلستان”

___

برلین — آلمان آژانس بهداشت عمومی است با احتیاط استقبال ‘ترمز اضطراری’ به توافق فدرال و مقامات دولتی باید coronavirus موارد دوباره بجای اول برگشتن اما هشدار داد که این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از.

لارس Schaade معاون رابرت کخ موسسه روز پنجشنبه گفت که برای تنظیم سطح 50 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 نفر برای reimposing مستند اقدامات بود “عملی آستانه است که به اعتقاد من در اصل معقول است.”

اما او اشاره کرد که آلمان باقی مانده است “در شروع این بیماری همه گیر” و اضافه کرد که “این می تواند بسیاری از ماه و احتمالا در ادامه به سال آینده.”

آلمان موفق شده است به شدت کاهش میزان عفونت های جدید به حدود 1000 نفر در سراسر کشور در هر روز باعث خواستار محدودیت به کاسته شود. در چهارشنبه آنگلا مرکل و فرمانداران 16 متحده به توافق بیشتر شل قوانین البته با شکست بند.

موسسه کخ رابرت گزارش بیش از 166,000 تایید موارد COVID-19 پنج شنبه — در مورد 26,000 از آنها هنوز هم فعال است و بیش از 7000 مرگ و میر. آلمان دارای جمعیتی در حدود 83 میلیون نفر است.

Schaade گفت که تنها حدود یک سوم از آلمان عظیم ظرفیت آزمون از تقریبا 1 میلیون یک هفته است که در حال حاضر استفاده می شود و تنها در حدود 3.8 درصد از حدود 318,000 تست های انجام شده در هفته گذشته مثبت بود.

___

جاکارتا — اندونزی ارسال شده است آن کمترین رشد در حدود دو دهه به عنوان coronavirus بحران ساخته شده و اثرات آن احساس در صادرات سرمایه گذاری و مصرف در جنوب شرق آسیا بزرگترین اقتصاد است.

تولید ناخالص داخلی گسترش تنها با 2.97 درصد در ماه ژانویه-آوریل از مدت مشابه سال گذشته آژانس مرکزی آمار اعلام شده در روز پنج شنبه. این در مقایسه با یک 4.99 درصد گسترش در آخرین سه ماهه سال گذشته است.

آخرین بار اندونزی شاهد کاهش رشد اقتصادی در سه ماهه چهارم سال 2001 است.

سه ماهه اول خواندن فقط ممکن است نشانه ای از حتی بیشتر به چالش کشیدن بار برای بقیه سال.

پس از همه گیر شروع دولت به تجدید نظر در رشد آن طرح به 2.3 درصد در سال جاری را از آن هدف اصلی از 5.3 درصد است.

تایید COVID-19 موارد افزایش بیش از 300 در اندونزی در روز پنج شنبه به این کشور در مجموع به حدود 13,000.

دولت همچنین گزارش داد 35 نفر قبلی در 24 ساعت دیگر بیشترین افزایش یک روز را در این کشور کشته و بیش از 900.

___

لندن — رئیس سازمان بهداشت جهانی در اروپا گفت که آژانس “نگرانی عمیق” از گزارش ها از افزایش خشونت در برابر زنان و مردان و کودکان در کشور از جمله بلژیک, انگلیس, فرانسه, روسیه, اسپانیا, و دیگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک نشست خبری در روز پنج شنبه دکتر هانس Kluge گفت که اگر چه داده های کمیاب شد کشورهای در سراسر اروپا, گزارش تا 60 درصد زنان از خشونت خانگی رنج می برند اشاره کرد که به کمک خطوط تماس ویژه شروع به پریدن کرد در مورد پنج بار. او هشدار داد که ادامه اقدامات محدود کننده مورد نیاز برای سرکوب COVID-19 می تواند تاثیر مخربی بر زنان آسیب پذیر و کودکان است.

“اگر مستندات به ادامه برای شش ماه انتظار داریم اضافی 31 میلیون مورد از خشونت مبتنی بر جنسیت در سطح جهان” Kluge گفت: با استناد به داده ها از سازمان ملل متحد صندوق جمعیت. “شواهد نشان می دهد که فردی خشونت را افزایش می دهد در طول هر نوع اضطراری,” او گفت:. Kluge گفت مقامات باید در نظر آن را یک “تعهد اخلاقی” برای اطمینان از خدمات کمک در دسترس هستند به جوامع است.

او گفت که برخی از کشورها در حال حاضر در پاسخ به این بحران در حال ظهور اشاره کرد و ایتالیا به توسعه یک برنامه که در آن مردم می توانند درخواست کمک کند بدون اینکه یک تماس تلفنی و برنامه ها در اسپانیا و فرانسه که داروسازان می شود هشدار به مشکلات مردم با استفاده از کلمات کد. Kluge گفت: گزارش تعداد آنها هنوز هم تنها یک اندازه گیری کمی از مشکل واقعی از افراد مبتلا به سوء استفاده اغلب کاهش به گزارش آن.

___

پکن — چین شلیک به عقب در ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo ادعا می کنند که وجود دارد این است که “شواهد زیادی” که coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه او را متهم به “ساخت دروغ و پوشش یک دروغ با جعل بیشتر نهفته است.”

قوی از زبان سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying در یک شنبه جلسه آمد و به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در ادامه به بیان اعتماد به نفس در یک بی اساس نظریه ارتباط منشاء وقوع یک حادثه ممکن است در یک آزمایشگاه ویروس شناسی.

مقامات ایالات متحده می گویند که آنها هنوز در حال بررسی موضوع و توصیف شواهد صرفا ضمنی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن, ایدز, می گویند در آغوش مفهوم را بیشتر برجسته چین به عدم شفافیت.

Pompeo گفت: ABC “این هفته با جورج Stephanopoulos” است که “شواهد زیادی” که این ویروس آغاز شد و در ووهان موسسه ویروس شناسی در شهرستان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده است.

“در این وضعیت که هیچ دانشمندان و کارشناسان حتی می توانید در قرعه کشی هر نتیجه گیری که چرا وزیر Pompeo می خواهید به عجله برای نتیجه گیری به برگزاری ووهان آزمایشگاه پاسخگو? که در آن او است شواهد؟,” هوآ به خبرنگاران گفت: در حالی که دفاع از تمامیت ووهان آزمایشگاه.

___

ژوهانسبورگ — حدود 850,000 مردم در سراسر آفریقا — جمعیت 1.3 میلیارد — تست شده اند برای coronavirus پس از همه گیر آغاز شد. که با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مدیر جان Nkengasong دوباره می گوید خبرنگاران گفت که “ما در حال آزمایش کافی است.” آفریقا CDC ماه گذشته گفت: آن امیدوار بود برای تست 1 میلیون نفر را در چهار هفته و 10 میلیون در عرض شش ماه. اما عرضه تست کیت یک چالش باقی مانده است.

“بدون آزمون خواهیم بود مبارزه کورکورانه” Nkengasong گفت. او اضافه کرد که “ما در یک بسیار طولانی اجازه دهید من روشن شود با همه.” آفریقا را تایید کرد ویروس موارد در حال حاضر بالاتر از 51,000.

___

بروکسل — همه مسافران با سرعت بالا Thalys قطار را مجبور به پوشیدن ماسک که از هفته آینده به عنوان شرکت آماده شروع به فعالیت بیشتر در قطار.

در یک ایمیل به مشتریان فرانسوی-بلژیکی اپراتور نیز گفت: فرکانس قطار افزایش خواهد یافت همانطور که از ژوئن 9, با پنج سفرهای روزانه دور بین بروکسل و پاریس به جز در روزهای یکشنبه و بیشتر قطار ارتباط آمستردام و پاریس و دورتموند.

تعداد Thalys قطار شده است به شدت کاهش می یابد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با روزانه فقط یک سفر رفت و برگشت بین بروکسل و پاریس و یک سفر رفت و برگشت بین بلژیک و پایتخت آن شهر آمستردام در حال حاضر اداره می شود.

___

ورشو, لهستان — یک مدیر بیمارستان در جنوب لهستان می گوید که درمان با پلاسما از یک COVID-19 بازمانده منجر به بهبود سریع از یک زن مبتلا به این بیماری و اینکه در شرایط جدی و در یک اورژانس پس از سزارين.

دکتر Jacek Mazur از کدزیرزینکزل بیمارستان گفت که 36 ساعت پس از دریافت پلاسما از 31 سال گرفته شد ونتیلاتور و شروع به تنفس خود. پس از 24 ساعت دیگر وضعیت او اجازه داده شد از مراقبت های ویژه منتقل به یک به طور منظم ward, Mazur گفت TVN24.

“این یک دیدنی بهبود” Mazur گفت.

قبل از پلاسما استفاده شد, زن در حال صرف یک هفته در بخش مراقبت های جدی و رو به وخامت وضعیت گفت: Mazur که بیمارستان مدیر پزشکی مهم است.

زن همچنان در بیمارستان پس از 23 آوریل در حال حاضر در شرایط خوبی است. نوزاد دختر متولد شده در 30th, هفته بارداری بود آلوده نیست اما نیاز به مراقبت های ویژه و گرفته بود به بیمارستان دیگری. وضعیت او نیز بهبود است.

___

مسکو — روسیه مقامات بهداشتی گزارش شده بیش از 11,000 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه — یک رکورد جدید روزانه سنبله آورده که این کشور در مجموع بیش از 177,000 موارد تایید شده.

روسیه رسمی caseload نتیجه پیشی گرفتن از آلمان و فرانسه شدن 5 بزرگترین در جهان است. تعداد واقعی موارد به احتمال زیاد بسیار بالاتر به هر کسی نمی گرفتن تست شده و بسیاری از افراد آلوده به این ویروس را نشان نمی دهد هر گونه علائم.

هفته گذشته شهردار مسکو سرگئی سوبیانین پیشنهاد در وبلاگ خود که به عنوان بسیاری از 2 درصد از مسکو 12.7 میلیون جمعیت — بیش از 200 ، 000 نفر — ممکن است با آلوده coronavirus. مسکو در حال حاضر ثبت نام در مورد 93,000 موارد تایید شده.

___

مسکو — صندوق بین المللی پول اعلام کرد تخصیص $189.5 میلیون دلار به تاجیکستان برای کمک به آسیای مرکزی کشور برای مقابله با شیوع کروناویروس.

بودجه “کمک خواهد کرد که جلوگیری از شدید اقتصادی و انسانی اختلال و حفظ مالی فضایی ضروری COVID-19-مربوط به بهداشت و مخارج اجتماعی” یک بیانیه منتشر شده توسط این صندوق در روز چهارشنبه خواند.

تا اواخر مارس تاجیکستان یکی از معدود کشورهایی است که تا به حال گزارش یک مورد جدید کروناویروس. تاجیک مقامات شده اند که انکار این کشور است که تحت تاثیر شیوع هفته نسبت افزایش بیماری های تنفسی به دیگر عفونت ها و ویروس ها. همانطور که از روز شنبه این کشور به مقامات بهداشت ثبت نام نزدیک به 400 مورد تأیید و هشت مرگ و میر.

در آوریل 25, تاجیکستان به دولت دستور داد برای بستن مدارس و سالن های تئاتر و سینما و تعلیق همه تجمع جرم. مقامات همچنین به طور موقت ممنوع صادرات برخی از مواد غذایی مانند غلات و گوشت و تخم مرغ و سیب زمینی.

___

ژوهانسبورگ — تعداد تایید coronavirus موارد در آفریقا پیشی گرفته است 50,000 و مرگ و میر پیشی گرفته اند 2,000. که با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آفریقا در حال حاضر 51,698 موارد اما گسترده کمبود تست مواد این معنی است که تعداد واقعی آن ناشناخته است.

آفریقای جنوبی ترین ویروس موارد با بیش از 7,800 بوده ولی تست پافشاریای با بیش از 10000 تست های انجام شده در هر روز.

اما یکی از آفریقا 54 کشور کوچک لسوتو را تایید کرده اند موارد است.

___

پکن — چین است که شعار آن کمک به کشورهای زده coronavirus گفت: آن را فراهم کرده است دولت به طور مستقیم کمک به 150 سازمان ملل از جمله میلیون ها نفر از تست کیت.

“این ویروس می داند هیچ مرزهای. وحدت و همکاری جامعه بین المللی قدرتمند ترین سلاح برای شکست دادن این بیماری همه گیر” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

آن گفت: چین ارائه شده است در معنی آن از جمله 3.3 میلیون تست کیت 2.6 میلیون لباسهای 53 میلیون ماسک و 729 هواکش میان دیگر منابع.

در ضمن قراردادهای تجاری با 76 کشورها و مناطق و شش سازمان های بین المللی منجر به صادرات 26.6 میلیارد ماسک از جمله 1.5 میلیارد دلار از N95 نوع مورد استفاده توسط کارگران بهداشت 130 میلیون لباس و 48,000 هواکش بین 1 مارس و آوریل 29 وزارت گفت: با استناد به آمار و ارقام گمرکی.

چین در بخش ترویج آن کمک و نقش به عنوان یک منبع از تجهیزات حفاظت فردی به عنوان یک راه برای منحرف کردن انتقاد که آن را با تاخیر گزارش اطلاعات در مورد شیوع اول شناسایی شده در مرکز شهر صنعتی ووهان در اواخر سال گذشته. پکن با عصبانیت رد اتهامات از جمله گفته شده است باز و شفاف در طول بحران است و کشورهایی مانند آمریکا و حیف و میل این فرصت را در چین ارائه شده بهتر است آنها را به آماده شدن.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد است که افزایش درخواست تجدید نظر خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در شکننده و آسیب پذیر کشور از $2 میلیارد دلار به 6.7 میلیارد دلار است.

U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock تصریح کرد که اوج این بیماری همه گیر است و انتظار نمی رود به آمار فقیرترین کشورهای جهان به مدت سه تا شش ماه. اما او گفت که در حال حاضر وجود دارد و شواهد از کاهش درآمد و شغل ناپدید منابع غذایی کاهش و افزایش قیمت و کودکان گم شده و واکسن و وعده های غذایی.

پس از درخواست تجدید نظر اصلی در مارس 25, U. N. گفت: 1 میلیارد دلار مطرح شده برای حمایت از تلاش های سراسر 37 شکننده کشور برای مقابله با COVID-19.

به روز شده درخواست, راه اندازی پنج شنبه شامل نه اضافی آسیب پذیر کشور: بنین جیبوتی کشور لیبریا موزامبیک و پاکستان و فیلیپین و سیرالئون توگو و زیمبابوه.

Lowcock گفت: “در فقیرترین کشور ما در حال حاضر می توانید ببینید اقتصاد پیمانکاری به عنوان صادرات درآمد حواله و گردشگری ناپدید می شوند.

“مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر ما باید آماده برای یک افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر” او هشدار داد. “شبح چند قحطی شدند.”

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی می گوید آن را گسترش بشردوستانه محموله از ماسک به کشورهای دیگر در میان پایانی داخلی موارد coronavirus.

در این کشور مواد غذایی و ایمنی مواد مخدر وزیر لی Eui-kyung پنجشنبه به خبرنگاران گفت که در مجموع از 70 کشور درخواست کرده بود برای ماسک محموله از کره جنوبی.

لی می گوید کره جنوبی را به تمرکز بر روی کمک به کشورهای با بزرگتر شیوع بیماری که به فوریت نیاز به ماسک. او می گوید دیپلماتیک و امنیتی روابط نیز در نظر گرفته شود قبل از انتخاب آن کشورهای کره جنوبی حمایت خواهد کرد.

لی می گوید: کره جنوبی دولت خواهد خرید ماسک به صورت رایگان در خارج از کشور مقررات و یا اجازه می دهد شرکت های داخلی به صادرات آنها. از ماه مارس در کره جنوبی تا حد زیادی ممنوع صادرات از ماسک است.

در اوایل روز شنبه, کره جنوبی گزارش داد چهار ویروس موارد بیش از 24 ساعت گذشته در ادامه, رکود, اخبار موارد در کشور است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net