وال استریت تظاهرات در امید برای کاهش اقتصادی درد

سهام در حال بالا رفتن از در و دیوار خیابان پنجشنبه گزارش ها نشان می دهد که حتی اگر اقتصاد را نگه می دارد گرفتن کوبیده در میان coronavirus گیر با سرعت از آسیب ممکن است کاهش.

S&P 500 بود تا 1.7 درصد در اوایل بعد از ظهر تجاری, پس از دستاوردهای مشابه در اروپا است. قیمت نفت نیز افزایش یافت اما در سایر مناطق از بازار بودند بیشتر مردد از جمله اوراق قرضه و سهام است.

روز سرمقاله روزنامه-گزارش-نشان داد یکی دیگر از 3.2 میلیون کارگران ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در مجموع بیش از هفت هفته گذشته به 33.5 میلیون. آن را تکان دهنده تعداد, اما آن را نیز در پنجمین هفته است که این کاهش پس از هدف قرار دادن یک قله در اواخر ماه مارس است.

چندین شرکت در اواخر روز چهارشنبه همچنین با اشاره به نشانه هایی که این بدترین حالت ممکن است پشت آنها را حداقل در برخی از بخش هایی از کسب و کار خود را هر چند بیشتر ضعف است که هنوز هم قطعا در افق.

که به اندازه کافی برای تقویت امیدوار است که باید coursed از طریق بازار سهام به تازگی به عنوان سرمایه گذاران نگاه به جلو به آینده است که به عنوان بد نیست به عنوان وحشتناک در حال حاضر. در وال استریت سرمایه گذاران اغلب به مراقبت بیشتر در مورد چگونه به سرعت اقتصادی درد افزایش نسبت در مورد اینکه آیا درد بیشتر.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 370 امتیاز یا 1.6% به 24,035 به عنوان از 1:11 p. m. به وقت شرق. نزدک شد تا 1.7 درصد است و چیتی بازگشت همه به ضرر و زیان خود را برای سال 2020 است.

“سرمایه گذاران گفت: نگاه من می دانم که همه چیز بد tell me something I don’t know” گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA. “اگر من می دانم که همه چیز در حال رفتن به وحشتناک, تنها راه شما می توانید من تعجب صعودی است.”

هر کس موافق این جهان کشویی به یک رکود اقتصادی شدید پس از اقتصادهای در سراسر جهان تعطیل به امید کاهش گسترش coronavirus. اما کشورها و برخی از ایالات آمریکا در حال آماده کردن برنامه ای برای استراحت محدودیت است که برخی از سرمایه گذاران به جای تمرکز بر روی امکان از سرگیری رشد بعد از این سال. که در نهایت از طریق فیلتر به سود شرکت که نیروی حیاتی از بازارهای سهام.

“درآمد برای سال 2020 تقریبا یک زباله بنابراین اجازه دهید نگاهی فراتر از دره بیایید نگاهی به 2021,” Stovall گفت.

S&P 500 به بیش از نصف آن 34 درصد ضرر از فوریه به اواخر ماه مارس هر چند بسیاری از تحلیلگران می گویند این تجمع شده است بیش از حد داده شده چه مقدار عدم قطعیت هنوز هم وجود دارد در مورد چه مدت رکود اقتصادی خواهد داشت.

Lyft شروع به پریدن کرد 27.5% پس از آن گفت: از اواخر روز چهارشنبه که سوار سطوح ظاهر می شود به steadied پس از ضربه پایین در هفته دوم آوریل است. بیش از هر یک از سه هفته بعد تعداد سواری رشد کرده از قبل, هفته, هر چند آنها هنوز هم بیش از 70 درصد از سال قبل است.

مدیریت زباله های رز 5.6% پس از آن گفت: در آن دیده می شود کاهش ریزش در برخی از مناطق کسب و کار خود را حتی به عنوان آن را کشیده مالی خود پیش بینی برای سال 2020 با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

سهام است که بخت و اقبال در حال نزدیک ترین وابسته به اقتصاد مقاومتی کمک کرد تا رهبری بازار است. انرژی و بازار سهام S&P 500 با افزایش 3.4% افزایش در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است. مالی سهام نزدیک شد پشت در 3٪. آنها شده اند سخت ترین-آمار مناطق از بازار در این سال در نگرانی که رکود اقتصادی این است که پاک کردن تقاضا برای نفت و می تواند منجر به یک موج از پیش فرض وام برای بانک ها.

Ameriprise Financial شروع به پریدن کرد 15.3% برای یکی از بزرگترین دستاوردهای در S&P 500 پس از آن گزارش قوی تر نتایج جستجو برای آخرین سه ماهه از تحلیلگران انتظار می رود. آن را نیز مطرح آن سود سهام پرداخت زمانی که بسیاری از شرکت های دیگر را کاهش ایشان برای حفظ پول نقد.

در اروپا و دستاوردهای گسترده بود برای سهام. شاخص CAC 40 در فرانسه افزایش یافت 1.5% و آلمان در داخ بازگشت 1.4%. FTSE 100 لندن اضافه شده 1.4%.

تشویق داده ها نشان داد که 3.5 درصد افزایش در صادرات چین در ماه آوریل رانده شده توسط الکترونیک حمل و نقل و پارچه که شامل افزایش ماسک صادرات است. پیش بینی هشدار داد قدرت بعید است که به گذشته هر چند به عنوان coronavirus همه گیر باعث کاهش جهانی تقاضای مصرف کننده.

دیدگاه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالا بردن امکان بیشتر تجارت اصطکاک با پکن را نگران سرمایه گذاران به امید بهتر بار به عنوان اقتصادهای دیگر شروع به بازگشایی از همه گیر خاموش شدن ناگهانی.

اکثر بازارهای آسیایی با تضعیف روز شنبه هر چند ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 0.3% پس از بازگشایی زیر آن طلایی هفته تعطیلات. کره جنوبی Kospi نزدیک بود به تخت در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.6% کاهش پیدا کرد. سهام در شانگهای تضعیف 0.2%.

معیار خام ایالات متحده افزایش 2.9% کاهش به $24.69 در هر بشکه رسید. آن بوده است وحدت پس از سقوط به پایین ترین سطح خود در ماه گذشته به عنوان تولید کنندگان متعهد شده اند به قطع برخی از تولید و سرمایه گذاران به آرامی ارتقاء آینده پیش بینی تقاضا است. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی به دست آورد 2 ٪ به $30.31 در هر بشکه رسید.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.64% از 0.71% اواخر روز چهارشنبه. بازده تمایل به سقوط به عنوان سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای رشد اقتصادی و تورم است.

10 سال عملکرد صعود کرده به شدت یک روز قبل از بعد از دولت ایالات متحده به روز رسانی در مورد چگونه آن را به قرض گرفتن برای کمک به پرداخت برای تریلیون دلار آن را پمپاژ به اقتصاد برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

___

AP کسب و کار نویسنده یوری Kageyama کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر