3 بیشتر مرگ زندانیان در زندان چین به عنوان عفونت کروناویروس در ادامه به گسترش

به عنوان یک شیوع کروناویروس همچنان به خشم در داخل کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین سه زندانی در زندان فوت کرده اند که وزارت امور خارجه از اصلاحات و توانبخشی جمعه اعلام کرد.

این زندانیان که در طی دو روز این هفته در سان برناردینو شهرستان و بیمارستان و در میان تعداد فزاینده ای از زندانیان که قرارداد COVID-19. شیوع بیماری در فدرال penitentiaries در پایانه جزیره در سن پدرو و بردسير در میان بدترین ها در این کشور است.

تعدادی از زندانیان آلوده در چین, زندان بیش از دو برابر شده به 332, مقامات گفت. زندانیان مستقر در خوابگاه و پیاده سازی اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این ویروس شده است یک مبارزه است. زندان که قبلا گزارش شده بود تنها یک مرگ در مارس 19.

دانا Simas یک اصلاحات سخنگوی گفت: خانواده های سه زندانی که فوت ابلاغ شده است. “هیچ اطلاعات اضافی ارائه شده برای محافظت از فرد پزشکی حریم خصوصی” او در بیانیه ای گفت ،

تبلیغات

افزایش در تعداد از coronavirus موارد نتیجه تست توده از زندانیان صرف نظر از علائم با توجه به ستوان توماس لوپز, سخنگوی چین ، زندانیان و تادیبی کارکنان در زندان تحت فشار قرار دادند به صورت گسترده تر تست به عنوان ترس رشد کرده است که بدون علامت زندانیان ممکن است آلوده کردن دیگران با شرایط پزشکی موجود است که آنها را آسیب پذیر تر است.

دبرا هریسون Blagg گفت: او ترس او از جان Blagg که محکومیت هشت سال برای رانندگی تحت تاثیر و دچار سه قبل از حملات قلبی است.

“من خیلی می ترسم برای جان من نمی تواند متوقف کردن گریه,” او گفت:.

تبلیغات

یک قاضی فدرال در ماه گذشته را رد کرد و تلاش برای کاهش این دولت اهل بیت جمعیت توسط هزاران نفر به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس گفت: دولت در حال حاضر ساخته شده “متعدد و قابل توجه” تغییرات.

ایالات متحده منطقه قاضی Jon S. Tigar گفت: کالیفرنیا اقدامات انجام شده برای کاهش ازدحام از جمله توقف پذیرش از یک انتظار 3,000 جدید زندانیان از زندان شهرستان و برنامه ریزی های اولیه انتشار برخی 3,500 زندانیان بیش از دو ماه آینده.

دولت وکلا می گویند که اصلاحات در حال اجرای آژانس اجتماعی فاصله طرح شامل تعداد غلاف در کدام گروه از زندانیان از هم جدا هستند و ملافه است بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به هر غلاف بیش از شش فوت از دیگران است. اما با 45,000 زندانیان در این سیستم با داشتن شرایط پزشکی که آنها را بیشتر در معرض این ویروس وکلای مدافع استدلال می کنند بیشتر باید انجام شود.

در سراسر کشور بیش از 14,500 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. چهل و چهار زندانی کشته شده در فدرال زندانها با توجه به اداره فدرال زندانها. مارشال پروژه زندان ردیاب تا به حال مستند 218 مرگ و میر مربوط به کروناویروس که از هفته گذشته در میان تمام انواع حبس.

تبلیغات

در کالیفرنیا تعداد زیادی از زندانیان در فدرال تادیبی موسسه در لامپوک سر به فلک کشید در هفته گذشته به عنوان به خوبی. نزدیک به نیمی از زندانیان — 541 مردان — آزمایش مثبت به عنوان توده تست از تمام زندانیان رو در جریان است.

یازده کارکنان نیز آلوده در تاسیسات که در خانه های 1,162 کم امنیت زندانیان. یک نظامی mobile بیمارستان ساخته شده است بر این اساس برای مقابله با رشد تعداد بیمار است. در یک کشور همسایه رسانه-امنیت زندان, 33 زندانیان و 14 ستاد آلوده می شوند.

لامپوک است که در حال حاضر دومین COVID-19 شیوع در میان فدرال امکانات پشت ترمینال جزیره 618 زندانیان آلوده شده اند و شش فوت کرده اند. در تلاش برای نگه داشتن عفونت نرخ پایین زندانی شده اند گسترش در سراسر ترمینال جزیره پیچیده با استفاده از یک کارخانه و U. s. Coast Guard امکانات.

زندان فدرال مقامات و لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی باید گفت که اعداد بالا هستند چرا که بسیاری از زندانیان مورد آزمون قرار گرفته اند.

تبلیغات

تشکر. Nanette دیاز باراگان (D-سن پدرو) گفت: این هفته پس از صحبت با سرپرست که او نا امید شده بود با تلاش ها برای آزادی زندانیان وجود دارد. تنها 46 زندانیان در نظر گرفته شده و تنها پنج واقع شده است منتشر شد از پایین-امکانات امنیتی که خانه های بیش از 1000 پزشکی آسیب پذیر زندانیان.

همسر یک زندانی که نخواست فاش شود گفت: هنگامی که شوهر او قرارداد این ویروس در پایانه جزیره او گرفته شد به یک سان پدرو بیمارستان اما از آن زمان روز خود را به پیدا کردن جایی که او بود. او گفت که او نمی یاد بگیرند که چگونه جدی از وضعیت خود بود تا زمانی که او صحبت می کرد با یک بیمارستان روحانی.

زن گفت: شوهر او جان سالم به این بیماری است و در حال حاضر در زندان است اما در تلاش برای بازیابی. “او بسیار ضعیف است. او را در حمام,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر