مینیاپولیس (AP) — به عنوان کارخانه ها و دیگر کسب و کار باقی می ماند توقیف در سراسر امریکا مردم در زندانها در حداقل 40 متحده همچنان به کار است. گاهی اوقات آنها کسب سکه یک ساعت و یا هیچ چیز در همه, ساخت ماسک و ضد عفونی کننده دست برای کمک به محافظت از دیگران از coronavirus.

همان کسانی که مردان و زنان باید قطع شده است از خانواده بازديد هفته, اما آنها به اتهام دریافت تا $25 برای 15 دقیقه تلفن تماس به علاوه اضافه کردن در هر زمان آنها اضافه کردن اعتبار.

آنها همچنین پرداخت مشخص شده تا قیمت ها در این هنر برای صابون به طوری که آنها می توانید دست خود را بشویید بیشتر. این سرویس می تواند به حمل 100% هزینه پردازش.

به عنوان COVID-19 ویروس فلج اقتصاد ترک میلیون ها نفر بیکار و بسیاری از شرکت ها در زندگی, پشتیبانی از کسب و کار بزرگ تبدیل شده اند که مترادف با بزرگترین زندان سیستم هنوز در حال ساخت پول است.

“این سخت است. به خصوص در یک زمان مثل این که شما از کار شما در حال انتظار برای بیکاری … و شما لازم نیست که پول به ارسال” گفت: Keturah Bryan که نقل و انتقال صدها هزار دلار در هر ماه به او 64 ساله پدر خود را در یک زندان فدرال در اوکلاهما.

در ضمن او گفت: زندانها در ادامه به گول زدن.

“شما مجبور به پرداخت برای تماس های تلفنی, ایمیل, مواد غذایی,” او گفت:. “همه چیز است.”

Coronavirus شیوع قرار داده است بعید ویژه در آمریکا در زندان ها و زندان ها که خانه بیش از 2.2 میلیون نفر شده اند و شرح داده شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان ظروف پتری به عنوان ویروس گسترش می یابد.

ماسک و ضد عفونی کننده دست اغلب ارائه نشده. آزمایش به ندرت انجام شده و حتی در میان کسانی که با علائم با وجود ترس است که جوامع اطراف آن ممکن است تحت تاثیر قرار. و در برخی از نقاط کشور آن بیمار توسط این ویروس در رنج کشیده سوزان ساختمان های با تهویه ضعیف.

نگرانی های گسترش به برون سپاری زندان مراقبت های بهداشتی اغلب متهم توسط کارشناسان ارائه درمان عام حتی در بهترین زمان است.

Sheron ادواردز سهام یک خوابگاه با 50 مرد دیگر در شهرستان Chickasaw منطقه ای Correctional Facility در می سی سی پی. با توجه به تجارب گذشته با زندان پزشکی ارائه دهنده یوزباشی او نگرانی در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر coronavirus بازدید.

“من می ترسم آنها فقط اجازه دهید ما می میرند در اینجا,” او گفت:, و اضافه کرد در Parchman او رد شد هزینه قلب دارو و تنها یک جلسه فیزیوتراپی زمانی که او تا به حال شش اینچ میله و پیچ های قرار داده شده در مچ پا شکسته. “حتی اگر که نیست زندگی است تهدید جدی بود. اما با COVID-19 من در واقع می تواند به از دست دادن زندگی من است.”

بیش از 20 ، 000 زندانیان آلوده شده اند و 295 نفر در سراسر کشور — از Rikers Island در شهر نیویورک به فدرال و ایالتی و محلی lockups ساحل به ساحل با توجه به غیر رسمی شمارش نگهداری می شود توسط COVID-19 پشت میله های زندان اطلاعات پروژه های اجرا شده توسط UCLA قانون است.

روز چهارشنبه مقامات در سن دیگو اعلام کرد اولین حکم اعدام یک زندانی در آمریکا, مهاجرت و گمرک بازداشتگاه.

زمانی که حبس نرخ افزایش یافت و به بالاترین رکورد در 1980s و ’90s برخی از شرکت ها دیدم یک فرصت کسب و کار. آنها وعده داده شده هزینه های پایین تر و در بسیاری از موارد سود های توافق نامه. زندان و حبس مدیران آغاز خصوصی سازی همه چیز را از مواد غذایی و فرضا به کل عملیات از امکانات.

طرفداران برای سود زندانها می گویند آن را ارزان تر به شرکت های خصوصی برای اجرای امکانات از دولت با این استدلال آن را آسان تر به لغو قرارداد و وجود انگیزه بیشتری برای ارائه خدمات بهتر. آنها می گویند که منجر به بهبود شرایط زندگی و موثر تر توانبخشی از زندانی به جامعه با هدف نهایی کاهش تکرار جرم سال.

اما نه هر کس موافق است. در سال 2019, جنایی, مهاجرت و عدالت طرفداران با موفقیت منتقل شده و نه بانک های عمده از جمله جی پی مورگان و بانک آمریکا برای جلوگیری از اعطای وام پول به زندانهای خصوصی.

امروز برخی از شرکت های بزرگ امریکا بزرگترین نامها و بسیاری از شرکت های کوچک با یکدیگر رقابت برای یک سهم از 80 میلیارد دلار صرف جرم حبس هر سال در آمریکا حدود نیمی از آن باقی می ماند در بخش دولتی برای پرداخت حقوق کارکنان و برخی از هزینه های مراقبت های بهداشتی با توجه به ماساچوست غیر انتفاعی مستقر در زندان ابتکار سیاست.

یک گزارش جدید منتشر شده از پنج شنبه توسط نیویورک-بر اساس گروه حمایت از ارزش افزایش می یابد دقیق برخی از 4,100 شرکت که سود حاصل از این کشور در زندان ها و زندان. آن را شناسایی شرکت های که پشتیبانی از زندان کار به طور مستقیم و یا از طریق زنجیره تامین خود را. این گروه همچنین توصیه می شود تعطیل از بیش از 180 عموم معامله شرکت های بزرگ و شرکت های سرمایه گذاری در نظر گرفته شده به تواند بیشترین آسیب را به مردم پشت میله ها و جوامع است که حمایت از آنها.

“صنعت پشت توده حبس بزرگتر از بسیاری از قدردانی. بنابراین آسیب آنها شود و قدرت آنها در اداره کردن” گفت: بیانکا Tylek گروه موسس و مدیر.

“بهره برداری از آنها و سوء استفاده از مردم با عواقب ویرانگر” او گفت:. “البته آنها نیست به طور یک جانبه مسئول جرم حبس, اما آنها بخشی از اکوسیستم propping آن است.”

این گزارش شامل فروشندگان که سهام commissaries با فنجان رشته فرنگی و جزر و مد مواد شوینده همراه با قرارداد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که باید شکایت شده برای ارائه محدود و یا پوشش ناکافی به کسانی که پشت میله های زندان.

وجود دارد شرکت هایی مانند Smith & Wesson که دنده محافظ برای اصلاح افسران و Attenti که عرضه الکترونیکی مچ پا دستبند. دیگر نام خانواده مانند Stanley Black & Decker, باید کل واحد اختصاص داده شده به تولید لوازم جانبی برای درهای زندان.

تشکلات مردم نیز کار ساخت همه چیز از پلاک به زره بدن جلیقه و تشک. در کالیفرنیا و برخی حتی به عنوان آتش نشان. اما در برخی از مکان آنها به کار گرفته شده توسط شرکت های بزرگ مانند مینه سوتا بر اساس 3M.

صورتحساب به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت به خارجی برون سپاری زندانیان نیز قبلا ارائه کالا به استارباکس, راز ویکتوریا و تمام غذاهای جرقه داد و بیداد که باعث بسیاری از بزرگ نام شرکت به تعظیم کردن.

برخی از مردم خود را ترک lockups برای انجام شغل در جامعه مانند رستوران فست فود. دولت متعلق به کسب و کار را نیز نابود و لگدمال کردن در اطراف این زندان عظیم نیروی کار در صنایع از جمله برخی از تقریبا با نام خنده دار مانند خانه بزرگ محصولات در پنسیلوانیا و خشن سوار صنایع در داکوتای شمالی.

در حالی که برخی از مشاغل ممکن است پرداخت حداقل دستمزد به عنوان مورد نیاز توسط قانون فدرال برای کالاهای که وارد تجارت بین ایالتی که دستمزد کارگران در تادیبی صنایع می تواند به عنوان کم به عنوان 20 درصد از دستمزد خود را اعلام کرد و پس از تامین خواسته برای اتاق و هیئت مدیره و جبران هزینه های دیگر.

در ضمن شرکت های خصوصی در بازار, کاتالوگ کامل از محصولات خود را به lockups. یک سایت تبلیغ یک آرایه از گران اسارت مورد: تخت چرمی محدودیت برای $267 مچ پا hobbles برای $144 و فلزی دور کمر زنجیره ای با دستبند رفتن برای $76.95.

آلاباما شرکت در بازار سیستم های ویدئو کنفرانس به عنوان جایگزینی برای فرد در بازديد زیر تماس بگیرید جعبه با چهره یک زن مسن در نشان داده شده بر روی مانیتور داخل. در کنار آن می خواند و شعار: “نگه داشتن مادربزرگ shank پای دور از مرکز خود است.”

بابی رز, یکی از این گزارش محققان خدمت 24 سال در ایالت نیویورک زندان جایی که او زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد نقش پول در امریکا نظام حقوقی.

او شوکه شده بود به یاد بگیرند که چگونه بسیاری از بزرگ نام شرکت درگیر شدند و چقدر ساخته شده بود و نه تنها کسانی که پشت میله های زندان بلکه خانواده های آنها که اغلب فقیر و اعضای اقلیت نژادی — ویژه تند و تلخ مفهوم در طول بیماری همه گیر.

“من احساس می کنم” او گفت: “که برخی از این شرکت ها که واقعا سود می تواند ارائه کرده اند … ضد عفونی کننده و یا حتی به رایگان صابون.”

او هنوز فکر می کند در مورد دوستان چپ در زندان است. دو تا از آنها در برابر ویروس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de