جمعیت معترض در کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات با هدف متوقف کردن گسترش این رمان coronavirus یک مناجات از نارضایتی: باز کردن سواحل است. رایگان کلیساها. پایان ظلم و ستم از یک فرماندار که رفته بیش از حد است.

آنها هاپ سنگر به گشت و گذار. آنها با استناد به قانون اساسی است. آنها موج پرچم آمریکا. آنها ورزش تهمت 2020 دنده. آنها راه آهن در برابر واکسن. در کشورهای دیگر از جمله میشیگان معترضان نشان داده اند تا در ساختمان های دولتی حمل تفنگ.

با وجود متنوع خود باعث معترضان شده اند تقریبا به طور کامل سفید — حتی در کالیفرنیا یک حالت که بیشتر نیست.

این خشن تظاهرات در ثروتمند ساحلی نارنجی و سن دیگو شهرستان و در دولت و کنگره آمریکا در روزهای اخیر برای بسیاری از برجسته نژادی و طبقاتی و نابرابری میان یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 2500 کالیفرنیا — نامتناسب تعدادی از آنها سیاه و سفید, لاتینی و ضعیف است.

تبلیغات

در لس آنجلس که در آن نزدیک به نیمی از دولت را بیش از 61,000 تایید coronavirus موارد قرار دارد, مقامات بهداشت عمومی می گویند ساکنان جوامع کم درآمد هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کسانی که در محله های ثروتمند. یک بار تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود سیاه پوستان و لاتین زیر 50 در حال مرگ هستند از coronavirus به طور قابل توجهی در تعداد بیشتری از گروه های دیگر از جمله سفیده. کارشناسان معتقدند یکی از دلایلی است که بسیاری از کار در “ضروری” خدمات مشاغل که نیاز به آنها را به ترک خانه و قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

به شدت سفید آرایش تظاهرات از دست داده است بر مردم رنگ برخی از آنها آن را به عنوان یک آشکار نمایش امتیاز. این شده است به خصوص قابل توجه در کالیفرنیا که در آن Latinos را تا 40 درصد از جمعیت outnumbering سفیده.

“هنگامی که لاتینی ها را در اعتراض به مهاجرت و یا دیگر مشکلات اولین چیزهایی که می شنوید مردم سفید گفت: “کار!” یا ” پیروی از قوانین!'” گفت الکسیس رودریگز, 22, از شرق لس آنجلس. “اما هنگامی که آن را سفید مردم در هانتینگتون بیچ, این همه در مورد” مبارزه برای حقوق خود.'”

رودریگز ارشد در Cal State L. A., and Ashley Arreola 25 ساله و ارشد در دانشگاه UC Irvine بودند داوطلبانه در این هفته در ایستمن خیابان مدرسه ابتدایی در شرق L. A., توزیع لپ تاپ به دانش آموزان جوان که آنها مورد نیاز برای آموزش از راه دور. Arreola اشاره کرد که بسیاری از خانواده ها همه Latino, عینک و ماسک و دستکش — بر خلاف سفید شدند.

تبلیغات

معترضان تا به حال یک متحد قوی در کاخ سفید است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — که بارها و بارها به نام این رمان کروناویروس “چینی ویروس” حتی پس از گزارش از حملات نژادپرستانه در آمریکایی های آسیایی تبار — به تشویق مردم برای نشان دادن به tweeting برای اعتراض به “آزادی” آمریکا با ماندن در خانه ،

پس از کاخ سفید مشاور اقتصادی استفان مور در مقایسه با مردم معترض دولت مستندات به “مدرن روز رزا پارک” مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “می توانید ببینید که در آن او در حال آمدن از.”

در هانتینگتون بیچ در هفته گذشته صدها نفر از تظاهرکنندگان جمع شده بودند به تقاضای اقامت در خانه سفارشات برداشته شود و به نگرانی رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom موقت بسته شدن اورنج کانتی سواحل که برخی از آنها مجاز به بازگشایی در این هفته.

هانتینگتون بیچ عضو شورای مایک Posey کرد و گفت: “یک زمان سخت باور وجود دارد یک عنصر نژادی به تظاهرات.”

تبلیغات

“سواحل به روی همه باز و سواحل و… تمام من در اخبار دیدم که مردم درخواست فرماندار برای ساحل بازگشت و علم و اطلاعات و نه به تنها اورنج کانتی است.”

نظرسنجی ها نشان می دهد محافظه کاران هستند و کمتر حمایتی از اقامت در خانه سفارشات. کسانی که در نظرسنجی همچنین نشان می دهد معترضان در حال پرت — با اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا به شدت به حمایت از قوانین است.

535579-la-me-california-coronavirus-protests-raceGAJ01.JPG

آدری وب, 22, barista در Harun قهوه در Leimert پارک باعث می شود مخلوط برای مشتریان. وب فکر می کند “بازگشایی کالیفرنیا” معترضان خودخواه هستند و وحشت زده شد که برخی از نسبت خود را به حقوق مدنی و نماد رزا پارکس.

(گابریلا Angotti-جونز / لس آنجلس تایمز)

آدری وب, یک 22 ساله barista در Harun قهوه در Leimert پارک, که سیاه و سفید است, گفت که او نگران است که معترضان شلوغ با هم و آشکار می تواند گسترش ویروس به خدمات مواد غذایی کارگران رانندگان تحویل پزشکی کارگران افسران پلیس و دیگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

تبلیغات

Webb که عینک, ماسک, در حالی که او کار می کرد گفت که او نگرانی درباره یک سرطان پستان و پدر او یک Los Angeles Police Department افسر.

“بیماری های همه گیر نمی انتخاب کنید و را انتخاب کنید” Webb گفت. “آنها همه. مهم نیست که اگر شما در بازار سهام و یا اگر شما کار زیر یک فروشگاه مواد غذایی است. همان قوانین برای همه, اما مردم نمی خواهند به عمل مانند آن است. آنها می خواهند به مانند عمل فقط به خاطر اینکه آنها پول می دهند و انجام به عنوان آنها می خواهند.”

سونیا Lewis, یک زن شرکت کننده در تظاهرات علیه حمله Stephon, Clark, گزارشی مرد ساکرامنتو پلیس در سال 2018 گفت: وجود دارد “قطعا یک مسابقه مسئله” در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات.

لوئیس در گفتوگو با آزادی جمعی برای ساکرامنتو گفت: سیاه صاحبان کسب و کار در حال ترس از هجوم بسته شدن سفارشات حتی اگر آنها با همان ویرانی اقتصادی به عنوان همتایان سفید.

تبلیغات

“من می دانم که انجام کسب و کار و فقط موجود در پوست سیاه و سفید نمی خواهد به من توانایی سرپیچی از قانون گفت:” لوئیس که یک doula و اجرا آموزشی مشاوره شرکت می باشد.

“من نمی تواند نگرانی در مورد ساحل,” او اضافه شده است. “من نگران هستم در مورد اجاره و وام مسکن من و بچه ها تغذیه می کند.”

مردان سفید با اسلحه را تبدیل به یک دید مشترک در این تظاهرات از جمله در دولت capitols در ویسکانسین و آریزونا. معترضان حمل تفنگ و تاکتیکی دنده برخی از آنها در اعضای نظامی همگرا در میشیگان خانه ملت هفته گذشته است. بعد از آن تهمت توییتی که به لیبریا گرچن Whitmer باید “معامله” با معترضان و آنها هستند که “مردم بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند.”

Whitmer این هفته گفت که برخی از معترضان انجام nooses و مؤتلفه پرچم و نشان داده صلیب های شکسته.

تبلیغات

“من فکر نمی کنم آن را یک تصادف است که آن را بیشتر به مردم سفید وجود دارد خارج وجود دارد” Cassie میلر, یک تحلیلگر ارشد پژوهش در مرکز قانون فقر جنوب گفت: در مورد تظاهرات.

در سراسر کشور تظاهرات شده اند حضور داشتند و مورد تحسین قرار گرفته با supremacists اعضای راست گروه مانند افتخار پسران, شبه نظامیان عضو و نظریه پردازان توطئه در تلاش برای بهره برداری از هرج و مرج ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر میلر گفت. در “افراطی ترین بخش راست” مردم در حال جشن virus چرا که آنها می دانند که آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت, او گفت:.

برای کرنل ویلیام بروکس یک استاد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت و رئیس جمهور سابق ملی NAACP تظاهرات را به یاد می آورد یک ضرب المثل: وقتی که سفید آمریکا می شود سرد و سیاه امریکا ذات الریه می شود.

بروکس گفت که زمانی که او یک نوجوان دانش آموز در کارولینای جنوبی کالج ایالتی در اوایل 1960s او لباس پوشیدن در یکشنبه بهترین پوشیدن مانتو جدید, در اعتراض به تبعیض نژادی است. او در ملاقات با افسران پلیس که با استفاده از آتش شلنگ های فشار به دانشجویان در برابر دیوار.

تبلیغات

“که نسل عصبانی بود در مورد سازمان ملل متحد-آمریکا راه آنها درمان می شود اما آنها نشان عشق خود را برای امریکا” بروکس گفت. امروز معترضان به او گفت: “بسته بندی خود را در پرچم و نشان دادن برخی از تحقیر برای کشور و شهروندان خود را. در مدنی خود را واژگان از ضمیر ” من ” — “من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم’ به عنوان مخالف به یک نسل است که گفت: “ما به صورت رایگان می خواهید.'”

اعتراض در خارج از خانه ملت در ساکرامنتو در هفته گذشته شامل برخی از افرادی که قبلا در آنجا جمع شده بودند به نگرانی های سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و تجمع برای حمایت از اجرای قانون تحت عقیده “آبی زندگی می کند مهم است.”

اما هفته گذشته به عنوان California Highway Patrol ماموران با چهره سپر و کامل تاکتیکی دنده شروع به هل دادن معترضان کردن کنگره به دلایل آشکار معترضان اینچ از چهره خود فریاد زد که آنها خائن و ترغیب آنها به رعایت قانون اساسی اعتقاد آنها در معرض خطر است.

Boat protesters

لی Dundas می ایستد در یک کرجی در خارج ایالت کالیفرنیا کنگره در اعتراض به بسته شدن سواحل به دلیل coronavirus.

(آنیتا Chabria / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“آیا این چیزی است که شما برای امضا به پلیس؟!” یکی فریاد زد.

به عنوان افسران پیشرفته, Auburn, resident کهربا Beasley که سفید نشسته در مسیر خود با او 4 ماه را به پدر و مادر او جولیا Ebel. بیسلی با شیر مادر تغذیه نوزاد هجوم دستورات به حرکت می کند. پلیس با تشکیل یک دایره در اطراف اما او نگه داشته در حال خروج از گروه های کوچک و پرسه زن به تنهایی تا Beasley به پایان رسید. سپس یک افسر برگزار شد از یک دست برای کمک به Ebel ،

پرسید که چرا او تا به حال گرفته شده از یک صندلی Beasley پاسخ داد: “برای آزادی است.”

لی Dundas حقوق بشر وکیل از اورنج کانتی ایستاده بود در یک ماشین پارک شده در کنگره را مهار اندرز معترضان به ایستادن برای خود حقوق اساسی. سال گذشته او در شرکت ضد واکسیناسیون تظاهرات در خانه ملت. او گفت: واکسن مورد نیاز و coronavirus خاموش شدن ناگهانی دولت هستند نفس بیش از حد.

تبلیغات

Dundas که سفید گفت که او می داند که این ویروس در بازدید برخی از جمعیت های سخت تر از دیگران است اما معتقد است به طور کلی تهدید است کمتر از آنچه که مقامات اعلام کرده اند.

“زیبایی امریکا این است که اگر شما در یک جمعیتی است که افراد شما را به خطر بالاتر شما باید توانایی برای تنظیم خود و بگو: من در معرض خطر بالاتر است و من قصد ندارم به جهان’,” او گفت:.

Dundas گفت که در حالی که اکثر فعالان در هفته گذشته بودند سفید وجود دارد هر دو نژادی و اقتصادی تنوع. با استناد به این دستگیری توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا افسران بیش از 30 معترض او گفت: رنگ پوست خود “شد نوش دارو نیست.”

روز پنج شنبه یک گروه از مردان با پوشیدن افتخار پسران تی شرت و پرچم گروه نام در میان صدها نفر از معترضان که یک بار دیگر با حضور در دولت و کنگره. تظاهر کنندگان گفت: آنها عصبانی بودند در مورد هفته گذشته بازداشت. برخی از انجام نشانه کارگردانی در اجرای قانون است که به عنوان خوانده شده: “ما شما را ببخشد. پیوستن به مردم است.”

تبلیغات

در 2 سریع 4 U بی سیم کوچک تلفن همراه فروشگاه در شرق لس آنجلس, نشانه های این هفته دستور مشتریان به ماندن شش فوت از هم جدا و پوشیدن ماسک. کارمند ساندرا Castillo 25-سال-لاتین گفت: کسب و کار بود کاهش یافت توسط حداقل نیمی از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت و هفت سال پیش.

“من فکر می کنم ما در حال نزدیک شدن به نیاز به باز کردن” او گفت:. “کسب و کار به آن نیاز دارید.”

اما همانطور که برای معترضان … “من فکر می کنم آنها باید پوشیدن ماسک و انجام همه چیز را به امن” او گفت:.

در هانتینگتون بیچ اعتراض هفته گذشته ویکتور Valladares, 34, یک فعال جامعه از این شهر عمدتا لاتین, بلوط, مشخصات محله, عینک, پیراهن آستین بلند تیره عینک آفتابی و پوشش بینی و دهان خود را با یک پرچم آمریکا سربند به جا. او آمده بود به livestream اعتراض برای grass-roots گروه بلوط مشاهده ComUNIDAD و نمی شد شگفت زده برای دیدن چند Latinos.

تبلیغات

“ما می خواهم به طور خودکار به عنوان برچسب محرکین, آشوبگران و یا تلاش برای شروع یک شورش به جای تلاش برای ورزش ما آزادی بیان است. آنها حتی نمی خواهد تماس با ما میهن پرستان” Valladares گفت. “چرا که آنها مردم سفید آنها وطن پرست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de