برای سال های طولانی من پای صاحب Shauna Lott هارمن شده است دستفروشی عالی پای طریق شیرینی خود کشاورزان’ بازار آبجو جفت حوادث و کلمه از دهان, اما به همه گیر است که در مکث. با وجود خاموش کردن هر چند لات هنوز هم باعث می شود مطمئن شوید که عشق او را از پخت به اشتراک گذاشته می شود با هر کسی که مایل به حمام افتاب گرفتن در آن حتی اگر او نمی باشد در حال حاضر در حال پخت به عنوان بسیاری از کیک. یکی از راه های او را به اشتراک گذاری با یک هفتگی آنلاین پخت کلاس.

“من تصمیم به انجام این مجازی پخت باشگاه چون من فقط فکر می کردم که مردم ممکن است نیاز به برخی از جامعه و شادی در میان این انزوا; من می دانم که این نور من در طول هفته می گوید:” هارمن که آغاز شده و این باشگاه در ماه مارس است. “فلسفه من این است که پای یک حالت به نشستن دور یک میز و ایجاد روابط پس چرا مردم یاد می دهد چگونه به آن را به طوری که آنها می توانید آن را با خانواده و دوستان خود را?”

Carrot whoopie pies were made in honor of Easter.گسترش

هویج پای whoopie ساخته شد به افتخار عید پاک.

طولانی پای من

هر یکشنبه هارمن میزبان مجازی رایگان پخت کلاس زوم است که شامل دستورالعمل در ساخت هویج پای whoopie صفحه اصلی ساخته شده Oreos بیسکویت نان ذرت و بیشتر. تا کنون حدود 150 نفر امضا کرده اند تا از سراسر کشور است. برخی او می گوید: پاپ در داخل و خارج در حالی که دیگران باید پیوسته در هر هفته تقریبا به عنوان یک آخر هفته مراسم.

“ما مردم را از سراسر کشور در حال حاضر, تمام, خانواده, و آن را تبدیل به یک فعالیت برای برخی از افرادی که در زندگی دور از خانواده خود می گوید:” بیکر که برنامه ای در نگه داشتن کلاس های رایگان ماه مه و پس از آن ممکن است هزینه های کوچک پس از آن. “برای بودن در انزوا این بار آورده عمیق تر جامعه در میان مردم در یک راه عجیب و غریب. قبل از من هرگز انجام مجازی پخت باشگاه در روزهای یکشنبه از آشپزخانه خود من با مردم در سراسر کشور است.”

در حال حاضر آن را اصلی ترین چیزی که او در این آشپزخانه پس از کسب و کار در طولانی من پای عمدتا به توقف آمده است. او تا به حال عروسی سفارشات به تعویق افتاد و حوادث لغو شد و او از دست رفته یک منبع درآمد که Pi جشن روز تعطیل شد, در مارس 14.

Harman sets up for her virtual baking club.گسترش

هارمن مجموعه برای مجازی پخت باشگاه.

طولانی پای من

“این معنی ندارد برای ما به انجام یک پای در این زمان با توجه به حاشیه سود” او می گوید. “من فقط تلاش شده است به تمرکز بر روی به شادی زمانی که من می توانید از ارائه اضافی پخته کالا از پخت باشگاه در روزهای یکشنبه و یا از طریق تفکر چگونه کسب و کار ما می تواند تغییر برای بهتر در طول این فصل است.”

به جای پخت او کار کرده است در زمان مدیریت بازاریابی کار در یک سازمان غیر انتفاعی. او نیز شیفته و نگران او 10 ماهه-توله سگ نورا Funshine که تا به حال به عمل جراحی این ماه گذشته. در غیر این صورت زندگی همان است که بسیاری از مردم در stay-at-home حالت. او برنامه ریزی یک باغ حضور مجازی ساعات خوش با دوستان و تلاش مانند بسیاری از دیگران به دیوانه.

هنگامی که بازار و کسب و کار که در آن او به طور معمول شخص محصولات پخته شده باز دوباره, Harman امید به درگیر شدن در یک نانوایی co-op چیزی که او سعی به انجام این کار چند سال پیش هنگامی که او از پخت بیرون از معبد نانوایی در RiNo. که سرمایه گذاری نمی تابه, اما در حال حاضر او در مذاکرات با دیگر نانوا و امید به چیزی است که رفتن به زودی.

Getting ready for the Long I Pie virtual bake club.

آماده برای طولانی من پای مجازی پخت باشگاه.

طولانی پای من

“رویای من این است که پخت co-op چون من عاشق پخت همین دلیل است که من انجام داده ام مجازی پخت باشگاه” او می گوید:, و اضافه کرد که قبل از خاموش کردن او “فروش پخت” با پنج تا ده نانوا در فضا. “هر آنچه که در آینده من فکر می کنم جامعه است همیشه در قلب آن برای من است.”

تا آن زمان او را گرفتن زندگی در 1 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه و یادگیری در مورد آنچه که او شلاق تا در حالی که زیر همراه در آشپزخانه خود را. برای پیوستن به ایمیل Hello@thelongipie.com و یا پیام به فروشگاه بر من پای Facebook صفحه برای دریافت لیست و نگاه به جلو به پخت و نرم چوب شور کوکی ها و خمیر پیتزا در آینده کلاس. در حالی که همان به عنوان یکی از هارمن خوشمزه عسل اسطوخودوس و بوربن-شکلات-گردو کیک حداقل آن را یک گام در مسیر درست تا بیکر می توانید از شکل جدید طبیعی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de