به عنوان همه فن حریف شهرداری در منطقه مترو پایان اقامت خود را در خانه سفارشات در مارس 8, پیوستن به بقیه از کلرادو تحت فرماندار Jared پلیس را امن تر-در-صفحه اصلی, برنامه, ترین نهاد قوانین در مورد پوشش صورت است که تمرکز بر روی نیاز به آنها را در مکان های سرپوشیده مانند فروشگاه های مواد غذایی. حتی دنور که قرار ماسک جدید اقدامات صورت گرفته در مارس 6 و تسلیم شده است وقتی که می آید به انجام هر کاری بیشتر از تشویق مردم برای استقرار ماسک در حالی که راه رفتن در محله خود و یا بازدید از پارک.

اما Boulder County گرفته شده متفاوت رویه تصویب منظور رفتن به اثر در مارس 9 است که در میان گسترده ترین در کشور است. این تماس برای هر فرد مسن تر از سن دوازده به پوشیدن صورت پوشش که در هر نقطه در صلاحیت خود را که در آن اجتماعی فاصله شش پا نمی تواند حفظ شود. و شهرستان سخنگوی Chana Goussetis تایید از طریق ایمیل است که “این امر در داخل و خارج” به عنوان مشابه انجام سفارشات در مکان هایی مانند اجلاس شهرستان و پیتکین شهرستان.

حداکثر جریمه برای نادیده گرفتن این حکم است $5,000, کوتولگی $999 بالا مجازات در دنور. متخلفان در بولدر شهرستان نیز می تواند در صورت به یک سال در زندان است.

شهر بولدر نمی توان کاملا این دور. چهره خود را پوشش منظور این است که هدف مردم برای کار و یا بازدید از یک “عمومی محل اقامت” تعریف شده به عنوان “هر محل کسب و کار درگیر در هر فروش به عموم مردم و هر جا که ارائه می دهد خدمات تسهیلات و امتیازات و یا مزایای استفاده برای عموم است.”

Boulder County خانه به برخی از بهترین منطقه و زیبا ترین مسیرهای پیاده روی و پارک ها که بسیاری از آنها جذب جمعیت زیادی که آب و همکاری — و گاهی اوقات هنگامی که آن را نمی کند. رفتن ماسک-رایگان در این مکان نمی خواهد به طور خودکار نقض قوانین جدید Goussetis تنش اما او اشاره می کند که مردم باید ماسک با آنها در مورد ماندن شش پا و یا بیشتر به دور از دیگران ثابت می کند غیر ممکن است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“تحت Boulder County سفارش مردمی می توانید رفتن به یک پارک عمومی یا دنباله بدون پوشش چهره اما آنها باید آماده برای استفاده باید آن را مورد نیاز می باشد,” او می نویسد. “این مهم است که توجه داشته باشید که محلی حوزه های قضایی از جمله باز کردن فضای ادارات در آنها ممکن است خود را ماسک مورد نیاز از جمله الزامات خاص برای مسیرهای درون خود حوزه قضایی است.”

در همان زمان Goussetis باعث می شود آن را روشن است که استناد نخواهد بود و گزینه اول برای مقامات: “تمرکز مربوط به اجرای است که در آموزش و پرورش است. در حالی که اجرای قانون و یا بهداشت عمومی رسمی می توانید تصمیم بگیرید که آیا یا نه کسی نیست زیر سفارش خود را رویکرد خواهد بود برای گفتگو با فرد است.”

او می افزاید: “در صورت پوشش تنها بخشی از یک جعبه ابزار است که ما باید برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. اجتماعی فاصله کلید همراه با همه ما در ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و به خصوص اگر ما بیمار است. ما همچنین باید در ادامه انجام اصول اولیه — شستن دست ما پوشش ما سرفه تمیز کردن بالا لمسی مناطق. استفاده می شود که همه با هم این بهترین راه برای جلوگیری از گسترش بیماری است.”

امکان ponying تا پنج گرند و یا گذراندن یک سال در hoosegow برای رد کردن ماسک با استفاده از سازگار با county قانون Goussetis تاکید میکند: “مجازات و جریمه برای همه بهداشت عمومی سفارشات یکسان هستند و در حال دیکته شده توسط قانون.”

Goussetis آمده است: “ما امیدواریم که که ما نمی خواهد نیاز به ارزیابی هر گونه جریمه یا مجازات. هر وضعیت شما نیاز به در نظر گرفته شود به طور مستقل.”

هر کسی که فکر کردن در مورد پرتاب یک غول بدون ماسک در بولدر شهرستان باید در نظر بگیرید که یک هشدار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de