در طول یک مه 8 دکمه به روز رسانی در کلرادو مبارزه با COVID-19 فرماندار Jared پلیس ارائه نکات در مورد زمانی که رستوران در دولت ممکن است بازگشایی — شاید به عنوان اوایل به عنوان روز یادبود. او همچنین تحت فشار قرار دادند در تماس به استفاده از قدرت خود را به رایگان از زندانیان که ممکن است به ویژه آسیب پذیر به رمان coronavirus به عنوان بازداشتگاه در سراسر کشور تعیین شده به عنوان شیوع است.

“اگر کسی به دنبال در coronavirus به عنوان بهانه ای برای اجازه مجرمان خطرناک را, آنها را به اشتباه فرماندار” پلیس گفت:. “ما هرگز تامل چنین چیزی.”

پلیس ظاهر شد و مجازی با اعضای رسانه ها قادر به شرکت از راه دور اما نه در فرد. در ضمن نشانه های وجود دارد که برخی از رسانه ها ممکن است رنج می برند از کنفرانس مطبوعاتی خستگی: برای اولین بار از فرماندار شروع به برگزاری چنین جلسات 9News تصمیم به پخش نظرات خود را زندگی می کنند به جای امید بستن به درجه یک قسمت از روزانه انفجار زندگی می کنند.

پس از ارائه یک به روز رسانی در مورد آخرین COVID-19 ارقام از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست (18,801 مثبت موارد 961 مرگ و میر), پلیس در زمان چند دقیقه به یک بار دیگر مشتری جلب کردن اهمیت پوشیدن ماسک ، او با اشاره به عمل به عنوان “مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای خود ایمنی” نیز که از دیگران در این نزدیکی هست. “اگر با پوشیدن یک ماسک است قیمت ما را مجبور به پرداخت هزینه برای بزرگتر گردهمایی” از جمله خدمات کلیسا او پیشنهاد کرد: “من فکر می کنم که قیمت بسیاری از ما خواهد بیش از میل و علاقه پرداخت.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پلیس میخاستم یک زن و شوهر از پروژه های جدید توسعه یافته توسط دولت از جمله “می توانید انجام دهید کلرادو” ابتکار ارائه ایده های خلاقانه در مورد چگونگی کسب و کار می تواند بازگشایی در راه است که کمتر خطرناک برای کارکنان و مشتریان به طور یکسان و اشتغال سایت های مانند ConnectToCareJobs.com. در میان مکان های استخدام, او اشاره کرد ارشد-مراقبت از مراکز که نیاز به پشتیبان گیری کارکنان باید به طور منظم کارکنان کنار می شود چرا که از یک COVID-19 تشخیص و یا نیاز به قرنطینه شود.

سوال-و-جواب بخشی از این برنامه شامل یک پرس و جو در مورد دنور مدارس عمومی ارسال یک نامه به پدر و مادر نشان می دهد که 2020-2021 سال تحصیلی به احتمال زیاد شامل ترکیبی از آموزش از راه دور و حضوری آموزش. در پاسخ به پلیس گفت: “این بدان معنا نیست که هر پدر و مادر و یا کودک می خواهد بچه خود را که در کلاس درس” — یک احتمال است که در حال حاضر با چالش های بیشتری برای در حال حاضر سبب شیوع مربیان است. اما او وعده داده است که دولت را ارائه پشتیبانی به مناطق مورد اینصورت برنامه ها و فاصله میز به طوری که دانش آموزان را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

علاوه بر این پلیس متعهد به کار با JBS گوشت گیاه در گریلی که تنظیم برای یکی از کلرادو بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری (هفت کارگران فوت کرده اند تا به امروز) به ارائه آزمون های اضافی برای کارگران وجود دارد باید این شرکت را چنین درخواست. او همچنین تاکید کرد که با وجود سفارش از دولت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امکانات از جمله به باز باقی می ماند, کلرادو, سازمان های دولتی حفظ توانایی بستن JBS دوباره اگر یکی دیگر از راش از موارد شناسایی شده است.

در میان موضوعات دیگر اشاره شد تست از کارگران و ساکنان در خانه های سالمندان (پلیس گفت: این تلاش ها باقی می ماند یک اولویت و ramping تا بیشتر) خود را رابطه با دولت فدرال (او گذشت همراه خفیف تعارف جای ریخته گری سایه) پتانسیل سرگیری کمپینگ در پارک دولت (او با اعتماد به نفس از آن خواهد شد دوباره در دسترس “به زودی”), و یک برنامه توسط El Paso County برای نگه داشتن فرد در مراسم فارغ التحصیلی با استفاده از ایمنی مدل برای تاسیس رویداد های اخیر در آکادمی نیروی هوایی (او تعریف در مورد مفهوم).

با توجه به تاریخ که توسط رستوران ها ممکن است قادر به بازگشایی پلیس پیشنهاد کرد که یک شایعه تاریخ 14 ژوئن بود در واقع بعد از شخصی خود را پیش بینی. تجزیه و تحلیل داده ها برای اولین هفته پس از پایان اقامت در خانه سفارش به احتمال زیاد در مارس 22-23 محدوده. اگر نشانه های مثبت او فکر می کند از eateries خواهد به اندازه کافی زمان پس از آن برای باز کردن درهای خود را با روز یادبود.

پرشور ترین ارز, اما موجب شد با اشاره به نامه ارسال شده به پلیس امروز با آیتالله سیستانی از کلرادو که در آن سازمان او را به اعطای عفو به افراد مسن و یا پزشکی به خطر بیافتد از زندانیان که به ویژه آسیب پذیر به رمان coronavirus. به جای تایید شد که او با توجه به حکم commutation, پلیس صحبت در مورد چگونه “هر جمع امکانات زندگی” بود مستعد ابتلا به شیوع توان آن را به یک کالج خوابگاه یا زندان. در مورد دوم او تاکید کرد که مقامات را توسعه داده اند روش برای مقابله با مثبت تشخیص یا علامتی زندانیان و به سرعت اقدام به منزوی کردن آنها را در راه است که نگه داشتن بقیه کسانی که زندانی به عنوان محافظت از عفونت به عنوان امکان پذیر است.

اما پلیس نیز روشن ساخته است که هر یک طرفداران امید به استفاده از COVID-19 بحران به عنوان بهانه ای برای فشار از طریق یک برنامه است که می تواند قرار داده Coloradans در معرض خطر خواهد بود بشدت نا امید کرد.

همانطور که برای دنور مارس 9, انتقال به قوانین مشابه به خود را امن تر-در-خانه, مدل, پلیس اعلام کرد که او مشتاق برای ساکنان شهر به حرکت رو به جلو در حالی که هنوز هم با پوشیدن ماسک و درگیر شدن در اجتماعی فاصله — او امیدوار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de