رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin — و در حال حاضر IRS — اصرار مردم که دریافت coronavirus امداد پرداخت برای یک متوفی مالیات دهندگان به بازگشت پول به دولت است.

اما کارشناسان حقوقی می گویند هیچ قانون وجود دارد که نیاز به مردم انجام دهد.

برخی از بیش از 130 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت که رفت به مالیات دهندگان به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته شد و فرستاده شده به مردم مرده. که اتفاق افتاده عمدتا به دلیل تاخیر در گزارش داده است که مرده است. این اتفاق افتاد با گذشته فدرال محرک پرداخت مالیات کارشناسان می گویند تقریبا اجتناب ناپذیر است.

اما این اولین بار است که نمایندگان خواسته است تا پول را از مرحوم مالیات دهندگان بازماندگان. برخی از قانون کارشناسان می گویند که دولت ممکن است دارای اختیارات قانونی نیاز به آن بازگردانده می شود. آنها همچنین نشان می دهد که حرکت می کند ممکن است فقط IRS در پاسخ به فشار از کاخ سفید و وزارت خزانه داری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Mnuchin باید هر دو علنا گفت در هفته های اخیر که ارسال پول به مرحوم مالیات دهندگان باید بازگشت. اما IRS نمی موضوع هر رسمی راهنمایی تا این هفته. روز چهارشنبه آن را به روز رسانی وب سایت خود را بیان کرد که اگر یک نفر فوت کرد و قبل از پرداخت صادر شد و این پول باید بازگردانده می شود. آن را نیز ارائه دستورالعمل در مورد چگونه به انجام این کار.

IRS و خزانه نگفت چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این پرداخت نمی شد و بازگشت و یا در غیر این صورت بازپرداخت.

سابق مالیات دهندگان حمایت نینا اولسون گفت که هیچ چیز وجود دارد در قانون منع پرداخت از رفتن به مرحوم. و نه وجود دارد هر چیزی در قانون نیاز به مردم را به بازگشت پرداخت. و او اشاره کرد که زبان مورد استفاده در IRS سایت نمی گوید که بازگشت پرداخت توسط قانون مورد نیاز است.

“ما در حال شروع از این دو soundbites و کار عقب مانده” اولسون که در حال حاضر اجرا می شود غیر انتفاعی مرکز حقوق مالیات دهندگان گفت.

خزانه نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

امداد پرداخت شد, ساخته شده به مالیات دهندگان بر اساس اطلاعات ثبت شده خود را در سال 2019 یا 2018 مالیات است. اما آن را در نظر گرفته است یک تخفیف در سال 2020 مالیات است. دولت با استفاده از قبل از فرم های مالیاتی برای کمک به سرعت همراه پرداخت به مردم برای جبران برخی از ویرانی اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

مشکل این است که برخی از افرادی که در زمینه مالیات ممکن است دیگر زنده باشد. کسانی که پرداخت ارسال می شود به وارث یا وصی از املاک خود را. اگر پرداخت بر مبنای نهایی اظهارنامه مالیاتی تکمیل شده پس از مرگ یک تاثیر اقتصادی پرداخت چک کنید و حتی ممکن است معنی است که فرد متوفی در کنار نام خود را.

آن را گیج کننده است. اما آن را نیز می تواند قانونی و لجستیکی ظروف سرباز یا مسافر برای دولت به سعی کنید برای گرفتن تمام پول که بعید به دنبال اولسون و دیگران گفت.

“آنها نمی باید یک قانونی پا برای ایستادن روی,” او گفت:.

Coronavirus نجات بسته که شامل امداد پرداخت به تصویب رسید در پایان ماه مارس. دولت شروع به صدور پرداخت در ماه آوریل است. وجود دارد هیچ مقام رسمی شمارش چگونه بسیاری از پرداخت ها رفت و به مردم مرده.

برایان اردوگاه یک استاد حقوق در دانشگاه فناوری تگزاس است محتاط تر. او گفت که قانونی بودن پرداخت بستگی دارد ممکن است بیشتر در زمانی که فرد درگذشت. اگر کسی فوت در سال 2020 آنها باید با توجه به پول اما قبل از آن به احتمال زیاد نه.

IRS دستورالعمل حال بیشتر فازی — که تنها مرگ باید قبل از پرداخت که برخی از آنها هنوز در انتظار.

اولسون و دیگران از جمله کیت Fogg بالینی استاد حقوق در دانشگاه هاروارد انتظار نداریم که دولت را به اقدامات شدید برای جلوگیری از برگشت پول. دولت خواهد بود سخت و فشرده برای اثبات بازماندگان نیست حق پرداخت در وهله اول به عنوان قانون نوشته شده است.

“کسی که می میرد در ماه مارس COVID-19, واقعا, شما در حال رفتن به می گویند (به بازماندگان) که شما را مجبور به بازگشت به آن پرداخت؟” اولسون گفت. “نه. من که طرح دعوی در دادگاه.”

پس چه کسی باید انجام دهید اگر آنها دریافت چک برای کسی که مرده است?

اردوگاه می گوید اگر آن را با توجه به شما برای آن را به عقب. اولسون گفت: برای حفظ آن IRS چرخد و در برخی از قوانین قبل و دوباره ممکن است.

“اگر شما احساس بد و ارسال آن را به عقب. اگر شما احساس بد در مورد آن می گویند شما باید برای ارسال آن را به عقب” فاگ گفت. “شما قانون شکنی به عنوان من آن را ببینید.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de