در حالی که مقدار زیادی از کسب و کار قرار داده شده است در انتظار برای دو ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دنور آب و هوا-تغییر نیروی کار برگزار شده توسط رهبران شهر در اوایل این سال بوده است جعل جلوتر جلسه عملا برای کمک به توسعه استراتژی برای تحقق شهر گاز گلخانه ای کاهش اهداف است. و به عنوان گروه آماده برای نهایی کردن توصیه های خود را در اواخر این ماه یک چیز روشن است: دنور است یک راه طولانی برای رفتن برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای به صفر, و آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از پول را به آن اتفاق می افتد.

برچسب قیمت برای لیست از انرژی پاک اقدامات در نظر گرفته شده توسط آب و هوا در شهرستان اقدام نیروی کار می تواند شروع در $200 میلیون دلار و افزایش به $400 میلیون در سال 2030 با توجه به تحلیل ارائه شده در طول یک جلسه آنلاین, روز پنج شنبه, مه 7. به طور کلی که می تواند اضافه کردن به هزینه نزدیک به 3.5 میلیارد دلار رسیده بیش از ده سال است.

“این فقط یک در ورزشگاه هزینه برای همه چیز در لیست” گفت: Celeste Cizik یک مشاور با Group14 مهندسی است که به کمک نیروی کار. “این خوب فکر کردن روند اما آن را در نظر گرفته نمی شود یک بودجه کامل است.”

طرح های تولید شده توسط نیروی کار از محدوده گسترش این شهر تلاش های موجود — مانند قوی تر کد مورد نیاز برای بهبود ساختمان بهره وری انرژی و کمک های مالی بیشتر برای برقی-خودرو زیرساخت — به ایده های جدید مانند کرایه-رایگان حمل و نقل عمومی. حمل و نقل مربوط به طرح را تا نزدیک به دو سوم از حدود 3.5 میلیارد دلار هزینه.

نه همه این ایده ها به احتمال زیاد به پایان رسید تا در لیست نهایی از توصیه های. اما آب و هوا فعالان می گویند این لیست بر هر دو با چالش های مقابله با بحران آب و هوا طی دو دهه آینده و کوتاه مدت و فرصت های آن را ارائه دنور به مکانی بهتر برای زندگی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“این سرمایه گذاری را بهبود بخشد زندگی Denverites به خصوص کسانی که بیشتر تحت تاثیر آلودگی های زیست محیطی از کل سوخت فسیلی صنعت می گوید:” براندون Rietheimer یک وظیفه نیروی عضو و سازمان با آب و هوا-گروه اقدام انعطاف پذیر دنور. “متاسفانه این اغلب افرادی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به آب و هوا مربوط به آب و هوا حوادث. ما می توانیم برای عادلانه تر جامعه و با اذعان به هزینه های واقعی اولین گام است.”

شهردار مایکل Hancock تاسیس اقدام آب و هوا نیروی کار پس از فشار در سال گذشته از Rietheimer و دیگر انعطاف پذیر دنور فعالان و همچنین دنور اعضای شورای شهر. انعطاف پذیر دنور حمایت رای گیری ابتکار عمل که درخواست رای دهندگان به تصویب انرژی مالیاتی برای بهتر صندوق در شهرستان آب و هوا برنامه های دنور رئیس شورای شهر Jolon کلارک به رهبری فشار برای یک نسخه اصلاح شده از مالیات اندازه گیری از طریق شورای. که پیشنهاد شد و در نهایت پس از کنار گذاشتهشدن Hancock توافق برای ایجاد یک جدید آب و هوا-اکشن و تشکیل این نیروی کار به پیش نویس توصیه.

در حالی که دنور کلی کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش دارد مقدار که پیشرفت آمده است از بخش برق است که با تنظیم در سطوح ایالتی و فدرال. آن را تا به حال به مراتب کمتر موفقیت در کاهش تولید گازهای گلخانه ای از ساختمان استفاده از انرژی و حمل و نقل دو بخش که بیش محلی سیاست گذاران باید بیشتر کنترل مستقیم.

نیروی کار تعیین کرده است یک هدف فراگیر از کاهش سطح شهرستان تولید گازهای گلخانه ای به خالص صفر توسط 2040 — بسیار بلند پروازانه تر هدف از یکی گذاشته در Hancock دولت جدید ترین طرح اقدام آب و هوا هدف آن است که برای 80 درصد کاهش تا سال 2050. نیروی کار را هدف جدید مطابق با آخرین توصیه از دانشمندان آب و هوا که به خواست دولت برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 در سطح جهان و هر چه زودتر در کشورهای توسعه یافته و مرفه مناطق شهری مانند دنور.

در دنور است که تنها در مسیر برای 76 درصد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای توسط 2040, Cizik گفت: وظیفه نیروی در روز پنج شنبه. اگر آن را می خواهد برای رسیدن به خالص صفر و سپس آن را نیاز به یک بسیار تهاجمی تر مجموعه ای از سیاست ها به سرعت برق از ساختمان بخش — پایان دادن به استفاده از گاز طبیعی برای گرمایش و پخت و پز — و حمل و نقل.

“تا زمانی که 100 درصد از ساختمان های الکتریکی و انرژی های تجدید پذیر و 100 درصد از تمام اتومبیل و حمل و نقل عمومی برقی, ما قادر به گرفتن تمام راه را به صفر” Cizik گفت.

کسانی که در حال گران گزاره ها و نیروی کار نیز بررسی پتانسیل جدید منابع مالی برای کمک به این شهرستان پرداخت هزینه برای آنها. انعطاف پذیر دنور پیشنهاد است که به نظر می رسد بر روی برگه های رای در ماه نوامبر را افزایش حدود 47 میلیون نفر در هر سال از طریق یک مالیات مالیات غیر مستقیم در برق و گاز مصرف می شود. هنکاک مخالف این اقدام در سال گذشته اما او و شورای شهر نیاز به آمده تا با یک جایگزین قابل قبول برای متقاعد کردن انعطاف پذیر دنور به برداشت آن ابتکار از انتخابات. این گروه می گوید آن را “متعهد به بررسی تمام راه حل های پیشنهادی و به دنبال تامین بودجه برای آنها است.”

با کروناویروس بحران به احتمال زیاد مجبور دنور را عمیق به کاهش بودجه خود درآمد جدید مکانیسم ممکن است هر دو لازم است برای حفظ آب و هوا-اقدام کمک های مالی و سیاسی از روی حیله و تزویر برای رهبران شهر را در آغوش. اما در حالی که همه گیر ممکن است تحت سلطه سیاسی و گفتگو برای دو ماه گذشته اما از آن نکرده تغییر آب و هوا, هر, کمتر, واقعی, یا هر یک کمتر از یک تهدید. آب و هوا و ساعت را متوقف کرده تیک تاک.

“هر چه زودتر ما می توانید شروع به حرکت به سمت خالص صفر بهتر است ما خواهد بود و از نظر هدف قرار دادن اهداف بلند مدت” لیز Babcock, مدیر, هوا, آب, و آب و هوا برای شهر دنور. “آنچه که دقیقا به نظر می رسد در شرایط توقف تدریجی — همه شما باید مجموعه ای از اهداف بلند پروازانه در نظر net-zero ساختمان. آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از پشتیبانی برای دریافت وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de