سنگ قرمز فصل بهار سال 2020 هرگز اتفاق افتاده است و در حال حاضر تابستان برنامه است که به دنبال تلخ ،

هر ژوئن کنسرت در دنور افسانه ای محل برگزاری لغو شده است و یا موکول و سنگ قرمز پارک باقی می ماند بسته شده است. بسیاری از نشان می دهد که در حال به تعویق افتاد رانده شده اند به 2021.

در حالی که بسیاری از کنسرت ها هنوز هم بر روی سنگ قرمز برنامه ژوئیه رشته پنیر حادثه اوراق آن سه شب ایستاده و Above & Beyond صوتی کنسرت با کلرادو سمفونی نیز لغو شده است.

حتی اگر اقامت در خانه سفارش شده است برداشته باشگاه ها و مکانهای دیگر همچنان بسته و تجمعات بیش از ده نفر هنوز هم ممنوع است. نه شهر و نه مقامات دولتی ارائه داده اند یک تاریخ زمانی که کنسرت برگزار می شود و یا سنگ قرمز می تواند حتی بازگشایی شده است.

پلیس پیشنهاد کرده که کنسرت نمی خواهد بازگشت تا زمانی که یک واکسن درمان یا کافی گله ایمنی. بسیاری در صنعت موسیقی که از ترس بزرگ را نشان می دهد ممکن است از سر تا سقوط 2021.

TempleLive یک محل برگزاری موسیقی در فورت اسمیت, آرکانزاس, برنامه ای برای میزبانی کنسرت با تراویس McCready در مارس 15, که می تواند اولین زیادی زندگی می کنند نشان می دهد در ایالات متحده پس از خاموش شدن ناگهانی ویران زنده-صنعت موسیقی. 1000 نفر محل برگزاری تنها فروش 229 بلیط ،

در ضمن درایو در کنسرت ارائه می شوند در دانمارک و علامت Rebillet است گام گذاشتن در اولین درایو در تور در ایالات متحده است.

برای یک لیست کامل از لغو و تاریخ جدید, رفتن به صخره های سرخ سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de