فرد برای اولین بار در کالیفرنیا به قرارداد coronavirus از طریق جامعه گسترش گرفتار این ویروس در یک سالن ناخن Gov. گاوین Newsom گفت: پنج شنبه.

Newsom ذکر شده در مورد زمانی که پرسیده شد که چرا شخصی خدمات مانند ناخن سالن باید بسته باقی می ماند حتی به عنوان دولت شروع می شود به آرامی باز کردن کسب و کار.

“تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش در یک سالن ناخن. من فقط می خواهم به یاد همه که و که من بسیار نگران است که” Newsom گفت: در طول روزانه خود را COVID-19 جلسه در ساکرامنتو.

Newsom گفت: انتقال این ویروس رخ داده است با وجود این واقعیت است که بسیاری ناخن سالن در حال حاضر پادمان در محل قبل از coronavirus آمار از جمله استفاده از ماسک و دستکش.

تبلیغات

او از ارائه جزئیات بیشتر از جمله زمانی که قرار گرفتن در معرض رخ داده است و در آن.

در مارس فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اولین جامعه گسترش مورد coronavirus رخ داده در Solano County است. در زمان انتخابات گفت: هنوز روشن نیست که چگونه فرد آلوده شد اما سلامت عمومی کارگران نمی تواند شناسایی هر گونه تماس با افرادی که به چین سفر کرده و یا مناطق دیگر که در آن ویروس گسترده است.

اخیرا مقامات گفته اند که برای اولین بار ایالات متحده شناخته شده است مرگ از coronavirus رخ داده در شهرستان سانتا کلارا در ماه فوریه است. سن خوزه زن فوت Feb. 6.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de