دو جوان در L. A. شهرستان نوجوان بازداشت آزمایش مثبت برای رمان coronavirus این هفته مقامات پس از شروع تست به تازگی رزرو زندانیان, مقامات روز پنجشنبه گفت.

این نوجوانان هر دو آنها بدون علامت نشده اند در تماس با دیگر جوانان گفت: آدم Wolfson و ارتباطات و مدیر برای L. A. شهرستان مشروط شدن بخش است. یک بستری شد Barry J. Nidorf نوجوانان در سالن Sylmar دیگر به مرکزی Juvenie سالن در لس آنجلس Wolfson گفت. سن خود را منتشر نکرده بودند.

نوزده مشروط کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله هفت اختصاص به Nidorf سالن اما روز شنبه مشخص شده اولین بار نوجوانان شناخته شده بود به ویروس. همه کارکنان که قرارداد این ویروس پس از بهبود و بازگشت به کار Wolfson گفت.

مقامات شهرستان شروع تست به تازگی محکوم جوانان دوشنبه, او گفت:, و اضافه کرد که 30 نوجوانان تست شده اند و در مجموع.

تبلیغات

این دو جوان که تست مثبت این هفته خواهد بود جدا از جمعیت به طور کلی از هر اطفال سالن و مشروط کارکنان کار با آنها “دریافت افزایش تجهیزات حفاظت فردی و همچنین کنترل عفونت آموزش” از شهرستان مقامات بهداشت Wolfson گفت.

به عنوان بخشی از تلاش ها برای کاهش گسترش coronavirus متوسط روزانه جمعیت کالیفرنیا نوجوان بازداشت سیستم کاهش حدود 1000 نفر از جوانان بین اواخر فوریه و اواخر ماه آوریل دولت, سوابق نشان می دهد. در L. A. شهرستان تعدادی از جوانان در بازداشت است از 819 در مارس 1 تا 550 به عنوان روز پنج قطره در حدود 33%.

هنوز هم برخی از مدافعان و وکلای مدافع به نام برای گسترده تر انتشار نوجوانان از ترس شرایط در L. A. شهرستان سالن نوجوان و اردوگاه ها باقی می ماند رسیده برای شیوع.

ماه گذشته یک دادخواست واصل شد با دادگاه عالی کالیفرنیا درخواست برای آزادی نوجوانان با شرایط بهداشتی است که محل آنها را در معرض خطر بالاتری از ابتلا به کروناویروس و همچنین به عنوان کسانی که برگزار می شود در هر یک از نقض آزادی مشروط و یا شکست به نظر می رسد در دادگاه. یک جلسه در این مورد برنامه ریزی شده است برای دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de